Ігор Луценко Народний депутат України 8-скликання

Рейдерство на Миколаївщині, вигляд з безпілотника

07 вересня 2020, 22:07

Хоч щось у нашій країні стабільне. Дорогою з Одеси сьогодні заїхав познімати баталії на полях України – стара історія, про яку я писав іще при Януковичі.

Як тільки у агропідприємця і мого екс-колеги Аркадія Корнацького зріє урожай, то на полях з'являється техніка під прикриттям міліції, а нині вже поліції, і рейдери збирають те, що виросло.

Це прямо зараз, Первомайський район Миколаївської области, півгодини від траси Київ-Одеса.Заблокували синій трактор рейдерів. На відео видно, як визволяти цей трактор приїхав автобус Беркуту, а протестувати проти рейдерів приїхали селяни.

Я завжди хотів це зняти дроном – адже на фронті не до художніх ефектів, а тут те саме (поля, луга, краса!), але по дрону ніби поки не стріляють, то ж можна підійти художньо до правових конфліктів.Історія конфлікту тягнеться з часів Двічі Несудимого президента.

У 2012 році голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов дав команду 1500 гектарів землі Корнацького оформити на підставних осіб фальшивими актами. У червні 2013-го від паперових справ перейшли до діла – звезені з Києва та Одеси тітушки вчинили напад з вогнепальною зброєю, було 6 поранених, але місцеві селяни разом з Корнацьким атаку відбили.При Петрі Порошенку рейдерів засудили, далі реальні строки. Потім почали судити і самих організаторів шахрайства, підручних Круглова.ГПУ тоді скерувала до суду кримінальні провадження відносно колишнього голови райдержадміністрації Демченка, його заступника Бондаренка та начальника районного відділу Держкомзему Шарандака (Демченко, до речі, був арештований Печерським судом і провів кілька місяців в Лук'янівському СІЗО), потім – відносно адвоката Валешинської.А у 2019 році на лаву підсудних за спробу рейдерського захоплення землі в Первомайському районі Миколаївської області потрапили батько та син Марченки у якості організаторів кривавих подій 2013 року.

На жаль, суд, де зараз судять рейдерів, на став їх відправляти в СІЗО. І це було фатальною помилкою, бо обвинувачені скористались тим, що їх залишили на свободі, і разом з поліцією знову напали на поле, намагаючись забрати врожай соняшника.

Ось на фото підсудний Марченко-молодший, у шортах, приязно сьогодні стоїть з "беркутом".Поліція охороняє рейдерів і блокує комбайни, не даючи їм зайти на свої поля.

Думаю, Арсену Авакову слід звернути увагу на те, на чиєму боці правоохоронці, і чи взагалі є підстави втручатися у цю ситуацію таким способом.

powered by lun.ua
Корупція1434 Україна та Європа1126 Уряд реформ420 Зеленський67 Свобода слова579
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter