Тетяна Монтян Юрист

Прокурор Вінницької області О.С.Шморгун: "Хворобливий" бідося чи мстивий маніяк?

28 жовтня 2010, 16:53

Ось на цьому фото – прокурорський "генерал", державний радник юстиції третього класу Олександр Семенович Шморгун.А на цьому – мало кому відомий (поки що) громадський активіст, керівник офіційно зареєстрованої юридичної особи, громадської організації "Рух прокуратура Вінниці без корупції" (код ЄДРПОУ 37085142), а також один з керівників місцевої вінницької філії всеукраїнської незалежної профспілки "ТРУДЯЩІ" Андрій Бондаренко.А на цьому – Дмитро Гройсман, координатор Вінницької правозахисної групи, один з дуже небагатьох українських правозахисників, які захищають людей, а не підлизують владу, чи рвуть конкурентів за гранти.

Саме завдяки роботі Вінницької правозахисної групи і стало відомо про цю моторошну історію.

За законами логіки, один з цих трьох найближчим часом має зникнути. І якщо О.С.Шморгуну загрожує максимум пенсія, яку він, між іншим і так отримує..., а Дмитра Гройсмана, якщо не посадять за порнуху, то можуть банально вбити, до чого йому не звикати, то ось Андрію Бондаренко влада підготувала зовсім інше "місце зберігання". А саме – так звану "дурку", або, якщо говорити офіційною мовою – "Вінницький обласний психоневрологічний диспансер N1 ім.Ющенка". Зовсім, як в радянські часи... Втім, чи багато змінилося всередині нас самих з епохи совка?

Андрія Бондаренка, який є абсолютно притомною, психічно врівноваженою, але на свою смертельну біду креативною і наполегливою людиною, переслідують вінницькі прокурори – підлеглі пана Шморгуна. Переслідують затято, з очевидною психопатичною маніакальною впертістю. Вони хочуть проголосити Андрія психічно хворим і запроторити його до психлікарні тільки тому, що Бондаренко уже дістав прокуратуру своїми скаргами та розвінчанням судово-прокурорської сваволі.

Нам вдалося прочитати кілька прокурорських листів до психлікарні. У них лікарів, залежних від прокурорських та, на жаль, пов'язаних з ними співучастю в злодіяннях, переконують негайно звертатися до суду з вимогою примусово госпіталізувати Бондаренка до психушки. Після цього цілком закономірно постає питання – які ж такі симптоми хвороби цього соціально-небезпеченого пана Бондаренка?

А ось і вони, симптомчики-2010: уважно почитайте, що терпить папір, на якому прокляті лікарі за наводкою проклятих прокурорських "малюють" суддям подання про запроторення людини в "дурку".Безсумнівно, якщо ти воюєш з владою в цій країні – ти ідіот, і місце тобі на "дурці"! Принаймні, репресіями проти таких, як Бондаренко, влада хоче це довести.Але чи притомна вінницька влада?


Виявляється, що не дуже... Андрій Бондаренко провів своє власне розслідування і отримав унікальний документ. Прокурор Вінницької області Шморгун О.С. був свого часу ганебно звільнений – і це загальновідомо – з посади голови Новомиргородського районного суду Кіровоградської області в порядку дисциплінарного провадження. Згідно зі знайденим документом, він заробив цю нечувану санкцію за те, що "в жовтні 1995 року при розгляді кримінальної справи, перебуваючи у хворобливому стані, допустив порушення процесуального права".Але кілька років наполегливого лікування хворобливого стану – і ти уже можеш стати Прокурором спочатку Луганської, а потім в Вінницької області і використовувати зграю своїх підлеглих, аби кидати в психіатричні лікарні інших – тих, хто знає про тебе правду.

Люди! Усі ці історії про адвоката Монтян, яка кусає мусорів за пальці, не варті навіть хвилини уваги порівняно з тією загрозою, яка висить над простим громадянином України вінничанином Андрієм Бондаренком, якого маніакально переслідують хворобливі бідосі з Вінницької прокуратури.

Благаю вас: завтра 29 жовтня о 9 год 15 хв прийдіть в Апеляційний суд Вінницької області, де буде слухатися апеляція психлікарні ім.Ющенка на рішення Ленінського райсуду Вінниці про відмову в наданні згоди на примусове психіатричне обстеження психічно здорової людини – правозахисника Андрія Бондаренка.

Деталі – у Дмитра Гройсмана, за телефонами

0672846450, 0632208055


powered by lun.ua
Коментарі — 19
валентин дарменко _ 09.07.2011 21:50
IP: 212.92.234.---
Кто она такая?Прославилась на скандале педофилов-депутатов,кототый кстати так и не доказали!!!!!!Сейчас пиарится на ТВi.Вообщем фригидно-маргинальная,не удовлетворенная в половом плане особа!!!!!!!!
vipp _ 20.11.2010 17:53
IP: 96.250.27.---
Есть сайт www.for-ua.com. На нем творятся чудеса.
Вопросы.
#1. Как и кем удалются неугодные сообщения, которые некоторое время были на сайте (это не модератор – сообщения удален нет)?...
#2. При этом почему остаются неудаленными сообщения антиукраинской и античеловеческой направленности (многократно озлобленно цинично нарушается Закон Украины о Голодоморе)?...
#3. Такого быть не может. Кто и для чего это осуществляет?

Из сегодняшнего:

Спасибо коммуно-хохлам, что устроили хохломор в своей стране, меньше хохляцких пидоров стало. (17:00 | 20 ноября,2010)

Памаранчевый дебил (14:37 | 20 ноября,2010)
Голодомор надо не нарушать, а праздновать как украинское ВСЁ. Прошлое, настоящее и светлое будущее. Укрепим голодомором нашу незалежность и самостийность. Слава Украине! Слава голодомору!

Гы! Это шо за Закон Украины о голодоморе? (15:04 | 20 ноября,2010)
Это шо, типа насильно кормят не дают голодать? Поподробнее пжалста

! (14:33 | 20 ноября,2010)
Голодоморный закон долж
rostov _ 11.11.2010 21:10
IP: 93.72.14.---
дільничий чи опер,які ризикують життям щодня і служать добросовісно, за мірками сучасних реалій ніколи не стануть генералами, а сосунок (новопризначений прокурор) з головою суду, мером, хером і т.п. буде ними помикати, не їм же під кулі.
в генеральній кума (прокура) турі, якою вона завжди була і тепер остаточно стала, щоб стати "генералом" треба лише нижче прогнутися, заспівати пісню безпосередньому шефу, обісрати свій відділ (управління) і далі перспектива.
тому, якщо в цій країні щось зростеться, вважаю, що одними з перших треба мочити недовчених і недойобаних корумпованих і захабарених прокурорів і не дати їм розчинитися серед людей.
rostov _ 11.11.2010 20:43
IP: 93.72.14.---
мене завжди дивувала сама наявність цих так званих прокурорських "генералів".
стати генералом навіть при совку було не просто, передусим це мав бути бойовий генерал (приймав участь в ВВВ, Афгані чи інших гарячих т-х), навіть в ментівці отримати лампаси важче.
але ж люди добрі, ці прокурорські в своїй більшості не те, що автомат в руках не тримали, вони не тримали нічого важчого ніж стакан самогоняри
dospivajemos _ 29.10.2010 13:39
IP: 82.207.126.---
АнтиХахол _ 28.10.2010 22:14 Можливо, треба б передбачити термін "сутяжництво", але тільки після того, як буде передбачена відповідальність чиновника за надання інформації не вчасно і не повному обсязі, не по суті і все те, що називається відписки та тяганина. Бо ж дуже просто стати сутягою, коли ти їм – про неремонтований асфальт, а вони тобі про квадратні метри того ж асфальту, але в минулому і позаминулому році і в іншому кінці міста.
Сімпсон _ 29.10.2010 12:34
IP: 213.238.9.---
Fl0ridor:
АнтиХахол:
Адекватная реакция- это мочить прокураторов и ментов в сортире.
В сортірє – не треба.
По-перше, сортір – для інших справ.
По-друге, ті, хто повинен побачити – не побачить.
По-третє, там ще російським прем"єром місце зайняте.
Fl0ridor _ 29.10.2010 10:18
IP: 194.37.248.---
АнтиХахол:
Допускаю, что парень адекватен,
Да где ж он адекватен? Адекватная реакция- это мочить прокураторов и ментов в сортире. Так что лучше бы радовались, что народ пока всего лишь пишет жалобы.
АнтиХахол _ 28.10.2010 22:14
IP: 95.134.46.---
Эта песня не нова: http://blogs.pravda.com.ua/rus/authors/montyan/4cbfb92de18e6/. Начинай сначала?

Не иначе, Татьяна Монтян хочет побить рекорд своего подопечного. В 2008 году у него была 91 жалоба (1 жалоба каждые 4 дня, включая праздники и выходные), а сейчас, судя по предыдущей записи Т.Монтян по этой же теме, порядка 90 жалоб набирается уже за полгода (или 1 жалоба каждые 2 дня). Характерно, что апелляцию пишет психбольница (какое замечательне название – "имени Ющенко":) расположена в Ленинском районе:) там остальные в Виннице точно все нормальные?

Допускаю, что парень адекватен, но для таких как он в том же Европейском суде по правам человека применяется термин "сутяжничество". Было бы неплохо предусмотреть его в украинском законодательстве
крушнаціон _ 28.10.2010 20:31
IP: 95.134.109.---
НАГАДУВАННЯ:
Росія за допогою своїх лакеїв- емісарів тут на Україні все робить по розвалюванню, занепаду, Держави як такої. Ця владна мерзота, ще має право про щось базікати, але чого ми хочемо коли ми самі дозволили щоб нами управляли такі такі українофоби, особи які від слова Україна здригаються. Проаналізуйте: Президент, Премєр, Гол. Конст. Суду, Три Віцепримєри, Гол. През. Адміністрації, Міністри Оборони, УМВС, Освіти, Гол. СБУ, Сек. Нац, Безпеки, Гол. Сл. Розвідки, Нач. УДО, Нач КРУ, Нач.Укрспецекспорту є не українцями за походженням,люди взагалі які ненавидять цю Державу.В якій державі Європи, Америки ви побачите аналогічне. Може в Росії? В нас зараз при владі,як ніколи не видно тих, хто здатний відкрито заперечити, заявити що діється всередин владного і цього чужого багна. Страх за свої маєтки, за свою сімю робить з тих навіть і українців, які ще себе вважають ними, добравшись (отримавши з "щедрої" руки Януковича і Ко) до керівництва робить їх лакеями Януковича- Азарова і Ко
tcherkas _ 28.10.2010 20:09
IP: 212.15.127.---
Сімпсон:
Шморгун, Піскун, Под'єбєнько...
Їх туди за прізвищами приймають, чи що?
Вже колгоспові кінець:
Головою Жабакука,
Бригадиром (прокурором) – шМоргунець. (с)
степанвяз _ 28.10.2010 20:02
IP: 95.135.54.---
Таня у меня тоже некоторый опыт общения с прокурорами,правда не с областными,а районными-Донецкой области,Великоновоселковского районна-товарищами Уздемиром и Полищуком.Чмошные уродцы.Если бы был в Виннице-пришел.Удачи чуваки!
Pokemon9 _ 28.10.2010 17:46
IP: 178.74.202.---
Bars11:
Pokemon9:
И что автор хочет доказать?Человек не согласный с общепринятым мнением всегда считался чудаком или психом.Просто у нас это мнение может высказывать только власть,и как вы это измените?
"Общепринятое мнение" не завжди прийнято суспільством.
Тому що корупція сприймається як явище неминуче в суспільстві, але це вже подвійна мораль, яка стає причиною багатьох психічних розладів.
Порада захистникам – необхідно провести психологічну експертизу стану здоровя'я прокурора. В нього виявится стовідсоткова схильнысть до латентного гомосексуалісзму.
Вообще если следовать конституции и какому-то документу о правах человека ратифицированном в 91 году (как хорошо,что тогда демократом было называть себя выгодно) никто не имеет право принудить тебя к лечению.Тоесть ты сам отвечаешь за свое здоровье,если ты конечно не совершаешь криминальных преступлений.
Сергій_Трегубенко _ 28.10.2010 17:34
IP: 95.133.74.---
Ну як тут не закликати людей:
Українці, голосуйте за розум, честь і совість сучасної епохи – кандидатів від Партії Регіонів України!
Борисович _ 28.10.2010 17:31
IP: 94.248.26.---
Есть одна организация: Гражданская комиссия по правам человека (тел.1-800-8692247, звонить из США или Канады, её оригинальное название – Citizens Commission on Human Rights International). Её телефон в Москве – (495) 9261599.

Она создана одной из самых влиятельных масонских организаций и её прямой уставной задачей является как раз и нейтрализация мошенников, называющих себя психиатрами. В 2006-м году ею был снят документальный фильм "Психиатрия – индустрия смерти", его можно бесплатно посмотреть в сети...
Bars11 _ 28.10.2010 17:31
IP: 93.127.108.---
Pokemon9:
И что автор хочет доказать?Человек не согласный с общепринятым мнением всегда считался чудаком или психом.Просто у нас это мнение может высказывать только власть,и как вы это измените?
"Общепринятое мнение" не завжди прийнято суспільством.
Тому що корупція сприймається як явище неминуче в суспільстві, але це вже подвійна мораль, яка стає причиною багатьох психічних розладів.
Порада захистникам – необхідно провести психологічну експертизу стану здоровя'я прокурора. В нього виявится стовідсоткова схильнысть до латентного гомосексуалісзму.
AllaZ _ 28.10.2010 17:28
IP: 93.73.67.---
Я призываю своих коллег -врачей свято помнить слова из песни, которую пело не одно поколение эскулапов: "Запомни навсегда ты:
Нам белые халаты
Даны, как незапятнаная честь!"
AllaZ _ 28.10.2010 17:21
IP: 93.73.67.---
Сімпсон:
Шморгун, Піскун, Под'єбєнько...
Їх туди за прізвищами приймають, чи що?
+500!
Сімпсон _ 28.10.2010 17:17
IP: 213.238.8.---
Шморгун, Піскун, Под'єбєнько...
Їх туди за прізвищами приймають, чи що?
Pokemon9 _ 28.10.2010 17:05
IP: 178.74.202.---
И что автор хочет доказать?Человек не согласный с общепринятым мнением всегда считался чудаком или психом.Просто у нас это мнение может высказывать только власть,и как вы это измените?
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter