11 листопада 2011, 05:15

Заява про злочин у Верховній раді

Україна мабуть одна з небагатьох країн світу, в якій кожен другий тиждень кожного місяця на очах всього населення влада та опозиція спільно ґвалтують Конституцію та закони. Це насилля відбувається не в підворіттях, не в під'їздах і навіть не під прикриттям офшорних компаній. В момент цього ґвалту ніхто не вважає за необхідне щось приховувати. Ані влада, ані опозиція.



Це насильство відбувається зухвало – як це роблять досвідчені рецидивісти – на очах у журналістів, під оком телекамер і грайливе підбадьорювання лідерів політичних сил. Це не засуджує ані спікер парламенту Володимир Литвин, ані голова держави Віктор Янукович, ані голова уряду Микола Азаров,, ані Юлія Тимошенко з Олександром Турчиновим.



І знаєте, що вони всі думають в цей момент? Що ми всі – лохи або на крайній випадок нічого не розуміючі імбецили. Так думають депутати Арсенія Яценюка. Так думають підлеглі Володимира Литвина. Так думають вівці з депутатськими значками у команді Михайла Чечетова.

В цьому вони всі є і були однакові.

Втім я не вважаю себе лохом. І тому вчора відніс у заяву про злочин на ім'я Генерального прокурора України стосовно не персонального голосування народними депутатам України. У своїй заяві я вказав лише ті факти і події, які на мій погляд важко заперечити і легко довести.



Я усвідомлюю, що Генеральна прокуратура скоріш за все не вбачатиме за необхідне порушувати кримінальну справу за моєю заявою. Але перед тим як буде прийнято таке рішення, слідчі ГПУ мають зібрати показання усіх народних депутатів вказаних у заяві. І якщо я не помиляюсь, ці свідчення, а точніше, виправдання мають всі шанси стати символом словесного ґвалтування Конституції та законів України.

Але крім того, мені дійсно важливо зрозуміти, чи є злочином/правопорушенням не персональне голосування народних депутатів у сесійній залі. А якщо точніше: чи однодумці ми з паном Пшонкою в цьому питанні.

Якщо ні, я готовий почути аргументи як на користь Віктора Януковича молодшого, так і на користь Володимира Ар'єва.

Якщо ж Генеральний прокурор солідарний зі мною в тому, що це є прямим порушенням закону – я б хотів дізнатися, що за це буває. Тобто, яке покарання несе народний депутат за порушення Конституції та законів України.

Принагідно ще раз хочу нагадати: згідно ст. 97 КПК України, прокурор зобов'язаний прийняти рішення по заяві або повідомленню про злочин не пізніше триденного строку. І або порушити кримінальну справу, або відмовити в її порушенні, або направити заяву за належністю.

При цьому в строк не більше десяти днів має бути здійснена перевірка фактів викладених у заяві шляхом відібрання пояснень від окремих громадян чи посадових осіб або витребування необхідних документів.


P.S. До речі, сьогодні минуло три дні з дня подачі моєї заяви щодо обрання судді Конституційного суду Олександра Пасенюка. Поки що ніякої відповіді я не отримав.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому Трипільська ТЕС не була достатньо захищена та чи вдасться ворогу знищити українську енергосистему

Через втрату Трипільської ТЕС виникло багато питань про ступінь захисту енергетичних об'єктів України від атак ворога. Агентство відновлення захищає лише частину енергетичних об'єктів розподільчої мережі, але далеко не всі...

Проєкти відновлення: зустрічі держави і бізнесу

До кінця листопада плануємо провести чотири великі зустрічі з представниками будівельного ринку прифронтових областей, які найбільше постраждали від воєнних дій...

Нові правила тендерів відновлення

Наприкінці літа Агентство відновлення розпочало перші тендери на проектні та будівельні роботи з відновлення житла та соціальної інфраструктури...

У Ягідному розпочинається відбудова житла: відновлюємо одне з найбільш постраждалих українських сіл

Розбиті й понівечені житлові будинки, зруйнований сільський клуб, спалена військова техніка окупантів на вулицях та школа, яка перетворилася на вʼязницю для 370 людей – таким село Ягідне на Чернігівщині бачили ті, хто приїздив туди після деокупації...

Розпочали відновлювальні роботи у Макарові Київської області

Це один із населених пунктів, який найбільше постраждав через вторгнення російських військ. Відбудова житла у таких містах і селах – один із наших пріоритетів...

Запрошуємо на тендери з відновлення Посад-Покровського 

Агентство відновлення оголосило перші 2 тендери на будівництво 13 житлових будинків у селі Посад-Покровське Херсонської області. Усього буде проведено  9 тендерів – від 5 до 14 будинків у кожному...