Осман Пашаєв журналіст

Для Ільхама Алієва настав момент істини.

30 листопада 2010, 15:24

Або він залишається назавжди сином КДБіста або визнає тиск Росії в питанні цілісности Азербайджану. Не треба Ільхаме Гейдаровичу, спростовувати тиск Медведєва на Вас щодо визнання Голодомору українців геноцидом більшовиків проти корінних мешканців УРСР і привязку цього питання до статусу НКР. Росія підтримує два злочинні режими на Кавказі аби постійно мати з цього політичних зиск але клан Алієвих як і двійко Кочерянів-Саргсянів однаково огидні за своє сутністю. Кочерян-Саргсян активні вбивці як тюрків так, і вірменів, Алієви – пасивні вбивці. Якщо почнете війнну проти Вірменії – перетворитеся на активно-пасивного ідіота, бо немає у вас волі до перемоги, а у вірменів є, але то інша тема.

Що активні, що пасивні (вбивць маю на увазі) – від того зміст та сенс а не міняються.

Може запросити оточення Азарова до гей-клубу, там мені здається все набагато... природніше:)

powered by lun.ua
Коментарі — 19
Осман Пашаєв _ 01.12.2010 08:32
IP: 93.74.31.---
Denys Ivanchenko:
гайдамаку ебу в сраку:
Стопудово! Пресслужби не брешуть!
ти права Лула пре-служби і є офіційним джерелом інформації. авсе решта "прідумал черчіль в 18-м году":)
Denys Ivanchenko _ 30.11.2010 23:25
IP: 178.251.111.---
DENIS BIGUNOV:
Нєа, не уявляю. Сам ніколи не поважав дипломатів, надто совєтських і постсовєтських. Умєр Максім і хрєн с нім.
Denys Ivanchenko _ 30.11.2010 23:23
IP: 178.251.111.---
гайдамаку ебу в сраку:
Стопудово! Пресслужби не брешуть!
DENIS BIGUNOV _ 30.11.2010 23:20
IP: 77.52.249.---
Denys Ivanchenko:
DENIS BIGUNOV:
А що сталося? Хто вмів читати англійською ріжні цікаві медіа й трохи ворушив мізками, той і так про все це здогадувався.
1) Вважаю, що "здогадуватися" "про це" відрізняється від "володіти достовірною інформацією" "про це".
2) Це ОФІЦІЙНИЙ крах світової дипломатії. Світові лідери ОФІЦІЙНО опинилися "голими" навіть без "спідньої білихни" один перед одним. Як Адам та Ева після коштування забороненого плоду. Починається "театр" всесвітньго дипломатичного сорому. Це кардинально змінить масову громадську думку людей по всьму світі. Уявляєте наслідки? Мені навіть прогнозувати уява не дозволяє.
Denys Ivanchenko _ 30.11.2010 23:13
IP: 178.251.111.---
DENIS BIGUNOV:
Страшна не його ймовірність, а його несподіваність. Неможливо передбачити, коли це станеться, проте, судячи з Киргизького прикладу, Путінський режим впаде вмить.
DENIS BIGUNOV _ 30.11.2010 23:07
IP: 77.52.249.---
Осман Пашаєв:
Думаю розвал Росії цілком імовірний.
1) Росія історично створювалася і існує не як держава росіян і навіть не як економічний державний союз ріжних територій. Росія це виключно політичний проект, що завжди створювався під одну людину – "хазяїна" Росії.
2) Ступінь взаємної інтегрованості суб'єктів федерації такий, що смію припустити, що з послабленням консолідуючої силової ролі Кремля Росія розвалиться з об'эктивних культурних, етнічних та економичних причин.
Denys Ivanchenko _ 30.11.2010 23:04
IP: 178.251.111.---
DENIS BIGUNOV:
А що сталося? Хто вмів читати англійською ріжні цікаві медіа й трохи ворушив мізками, той і так про все це здогадувався.
Denys Ivanchenko _ 30.11.2010 22:59
IP: 178.251.111.---
гайдамаку ебу в сраку:
А до чого тут Азербайджан? Я, канєшно, знаю, що тотари всю зємлю зохватілі, а жідомасони правят міром, та все ж...
Осман Пашаєв _ 30.11.2010 22:50
IP: 93.74.31.---
гайдамаку ебу в сраку:
Осман Пашаев:
во как хорошо! Ося, попроси курултай признать абхазию и южную осетию!
Абхазия реально имеет право на самоопределение, но должна напрямую решать вопрос своего статуса с Тбилиси. Осетия имеет право на самоопределение, но не Южная. а северная. Великая Алания со столицей во Владикавказе – это одно, а цхинвальский регион – другое

а ти якщо менше "єбтимеш в сраку" коменти в моєму блозі і опікуватимешся власною дупою та життям, вірю, станеш приємнішим та веселішим. Трахай тіло а не мозок, любий друзь
Осман Пашаєв _ 30.11.2010 22:45
IP: 93.74.31.---
Украина скорее всего не потеряет ни пяди территорий, а в случае развала России вся европейская часть РФ – как минимум Ставрополье и Краснодарский край – станут частью единого государства Союз Крыма и Украины-Руси. СКУР – не очень благозвучно, но как рабочее название неплохо:)
Denys Ivanchenko _ 30.11.2010 22:45
IP: 178.251.111.---
Осман Пашаєв:
Sic transit gloria mundi – так пройобують славу світу.
Осман Пашаєв _ 30.11.2010 22:39
IP: 93.74.31.---
гайдамаку ебу в сраку:
крымские татары под предводительством Меджлиса еще в 1991 году приняли так называемую декларацию о суверенитете, в которой объявили полуостров "национальной территорией крымско-татарского народа, на которой только он обладает правом на самоопределение". Дай палец – откусят руку. Ведь, как их ни просил Ющенко, Меджлис не отменил этот документ, декларирующий намерение в будущем создать в Крыму независимое крымско-татарское государство",
декларацию принимал Курултай, а не меджлис, тот Курултай был самым демократичным со времен первого куралтая и Центальной рады и сохранил преемственность от Челебиджихана и элиты создавшей КНР – первое демократическое государство мусульман в Европе.
крымские татары действительно являются коренным народом Крыма, автохтоном наряду с караимами и урумами. Имеют право на самоопределение согласно декларациям ООН и являются ревностными защитниками хельсинских соглашений о нерушимости границ в Европе в рамках свободной и демократической Украины ориентированной на Европу. Только в составе Государства Украина крымские татары имеют шанс на выживание и развитие. Принцип Украины должен быть одно госудратсво две страны: Книтарная республика Украина и многонациональная республика Крым. Единым для этих территрий должны быть принипы права юриспруденции, должна быть единая валюта, армия, налоговая система и правосудие. Единсвенным гос языком в республике Украине должен быть Украинский, обжины могут использовать в делопроизводстве любой другой язык общины, в Крыму гос языками должнры быть украиснкий русский и крымскотатарский, любые другие общины должны иметь право использовать на выбор:армянский, греческий, иврит, идиш, итальянский, эстонскитй да хоть чукотский.
Декларации о национальном суверенитете крымских татар почти 20 лет и вряд ли ее можно отменить, каждые 30 лет подтверждаются предыдущие декларации крымских татар, в 60-х был наказ народа о восстановление Крымской АССР образца 21-года, Грач, Багров и бандиты сделали бутафорскую и идиотскую атономию для дерибанщиков, Курултай даже если очень захочет – не отменит иначе крымские татары утопят такой состав Курултая в Салгире. ресурсы и богаства крыма не могут использоваться без учета мнения коренного этноса, резервация индейцев как в америке в рыму не будет и это понимаю все кроме нескольких сотен бешеных казаков Першикова, Цекова и их россйских спонсоров. В Крыму будет мирно и хорошо, верю в это и нет почему-то сомнений. Мир идет к объединению экономик при сохранении военных и финасовых суверинитетов существующих государств при обеспечение политических, культурных, исторческих, экономических и лингвистических прав на самоопределение внутри этих государств для этносов со зрелым самоуправлением:)
Осман Пашаєв _ 30.11.2010 21:41
IP: 93.74.31.---
DENIS BIGUNOV:
Я думаю так: публікація цих таємних даних вже наробила багато галасу в сівті. Але. Опубліковано лише 250 одиниць документів з усіх 250 000 можливих (!), а ми вже знаємо такі сенсаційні подробиці про багатьох в цьму світі політиків, держав, а далі підуть корпорації, банки (!). Особисто у мене враження від публікації лише цих документів -велетенське! У мене така підозра, що сівт, який ми його знали дотепер після публікації всих документів – кардинально зміниться. Бо зміниться усталене уявлення мільйонів людей про багато речей. Назавжди будуть зруйновані багато стереотипів, можуть виявитись дискредитованими багато людей та ідеологій. Я не футуролог, але думаю це змінить напрямок та характер руху усіх світових процесів без виключення. У мене таке враження або я суб'єктивно помилково вважаю цю подію такою значущою, або багато людей в світі поки що не до кінця усвідомлюють що насправді сталося.
мені найбільше сподобалися характерситики щодо Саркозі, Нетаняху, Меркель, Берлусконі та Давутоглу. дуже прикро щодо Кім Чен Іра і лідера Зімбаве – виявляється тупо імпотенти... ну і потішили характеристики про російських очільників і блядський режим саудівської аравії, яка 9 років провокує разом з Ізраїлєм сполучені штати на авіаудари по ірану. Божевільні лідери близкього сходу: Ахмадінеджад, Абдулла і Шарон фактично довели світ до стану третьої світової, а поруч ще Москва та Пхеньян і чого чекати від цих божевільних не знає ніхто. Україна під брюхом двох шизоїдів і лише єднання країни навколо спражніх ідей і чітких холодних реформ утримає нас від жаху в разі розвалу росії
Осман Пашаєв _ 30.11.2010 21:36
IP: 93.74.31.---
гайдамаку ебу в сраку:
Интересно, что многим из участвовавших в самозахватах людей ранее выделялась земля под индивидуальное строительство. Но они ее продали, после чего отправлялись завоевывать очередной участок. По данным председателя Республиканского комитета по земельным ресурсам Николая Голубева, выделенную государством землю продает каждый пятый крымский татарин. В среднем сотку земли на так называемых "полянах протеста" можно купить за 3 тыс. долл., а если на землю имеется государственный акт – цена вырастает до 8 тыс. долл.
в коммерческих самозахватах задействовано 300 крымских татар из 300 тысяч, ни разу не получали ни одного сантиметра земли 120 тысяч крымских татар, боле 100 тысяч купили земельные участки и дома, таким образом вы, Ебувсраку, врун и манипулятор. сеящий рознь по национальному признаку, так как должны знать что даже татары захватчики за все свои рейдерские самозахваты забрали в 10 раз меньше земли, чем Яукович, Ахметов, Янаки, Грач, Мельник, Пискун и еще с десяток ярких фамилий... наш Викеликс еще впереди:)) пацанам просто джают время самим начать праведные дела, не озиаясь на Бетмена и Робина...
DENIS BIGUNOV _ 30.11.2010 20:19
IP: 77.52.111.---
Я думаю так: публікація цих таємних даних вже наробила багато галасу в сівті. Але. Опубліковано лише 250 одиниць документів з усіх 250 000 можливих (!), а ми вже знаємо такі сенсаційні подробиці про багатьох в цьму світі політиків, держав, а далі підуть корпорації, банки (!). Особисто у мене враження від публікації лише цих документів -велетенське! У мене така підозра, що сівт, який ми його знали дотепер після публікації всих документів – кардинально зміниться. Бо зміниться усталене уявлення мільйонів людей про багато речей. Назавжди будуть зруйновані багато стереотипів, можуть виявитись дискредитованими багато людей та ідеологій. Я не футуролог, але думаю це змінить напрямок та характер руху усіх світових процесів без виключення. У мене таке враження або я суб'єктивно помилково вважаю цю подію такою значущою, або багато людей в світі поки що не до кінця усвідомлюють що насправді сталося.
Осман Пашаєв _ 30.11.2010 19:28
IP: 93.74.31.---
Denys Ivanchenko:
Denys Ivanchenko:
Кстаті, шо таке "сік" азербайджанською добрі люди прєдупріділі:)
сік – єби (в усіх тюркстких мовах), але російський варіан сок – засунь нічим не ріжниться за змістом:)))))))) просто зміст ширший:))))
Denys Ivanchenko _ 30.11.2010 19:11
IP: 178.251.111.---
Denys Ivanchenko:
Кстаті, шо таке "сік" азербайджанською добрі люди прєдупріділі:)
Denys Ivanchenko _ 30.11.2010 19:04
IP: 178.251.111.---
Роки з 4 тому мені у лікарню принесли азербайджанський гранатовий сік. Смачнішого не пив, але бренд його, нажаль, не запам'ятав. На пачці написи були азербайджанською й англійською. Російською не було.
Я люблю Азербайджан не лише за гранатовий сік: коли православна Росія йшла у Грузію на братскіх танках, мусульманський Азербайджан по війні поміг по-вражєскі енерґоносіями.
Так от у мене запитання: нахріна у гуманітарщині орієнтуватися на Росію, коли з економічного боку од неї малозалежний?
Алегарф _ 30.11.2010 16:04
IP: 82.207.18.---
визнання Голодомору українців геноцидом більшовиків проти корінних мешканців УРСР
% /
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter