Осман Пашаєв журналіст

---

01 грудня 2010, 17:40

Кількома рухами розробника сайту можна увімкнути функцію модерування коментарів на блозі блогером. Відповідальність за дискусію чи сварку має лягати на автора і тоді буде видно в кого які цілі.

А ще є фактор Чаленка, а також нерівність можливостей для різних блогерів: Монтян та я не потрапляємо в топ. Якщо Притула бере на себе роль покійного Льовочкіна-старшого – тюремщика, то нехай оголосить. Але не маніпулю в стилі психіатрів радянської доби, але якщо вона власниця медіа і головний редактор, то нехай оголосить певні правила поведінки, принаймні загальні і загальноприйнятні. Те що хтось перетворює блог на твіттер чи жж це Ваша особиста думка: все те є блогосферами.

Як на мене УП найкрутішим і найвільнішим ресурсом, але до друзів вимоги завжди більші ніж до тих, кого можна не помічати, бо до себе вимоги ще більші.

1. Або має бути зрозуміла редакційна політика для всіх: авторів, блоггерів і коментаторів;

2. Або платіть гроші блоггерам, якщо хочете мати всіх, кого читають, бо, погоджуюся, на жаль, порнографія завжди має більші рейтинги ніж National Geographic;

3. Або змиванню цього бруду, якому ви допомогаєте розповсюджуватися, пані Олена Притула, не допоможуть жодні просвітлення в Індії чи на Іссик-Кулі.


Цим блогом я перебиватиму всіх інших блоггерів: або Притула закриє мій блог або прикриє бруд Чаленків та політичних повій принаймні на правді.

---

powered by lun.ua
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter