Андрій Пишний Голова правління АТ "Ощадбанк"

БАНКРУТИ ПУТІНА

07 березня 2014, 13:06

Проросійські настрої в Криму раніше уявлялися мені як певний культурно-духовний напрямок, який породжує організований громадянський і політичний рух.

От люблять люди Росію і все. Вважають Крим і Східну Україну своєю територією, яка духовно й ідентично зв'язана навіки з Москвою. Тож у так званому возз'єднанні з Росією бачать своє майбутнє.

А насправді виходить, що це банальна провокація політичних і фінансових банкрутів, злодіїв і пройдисвітів. І Путін робить ставку саме на таких покидьків. Ставку на політичного небіжчика Януковича та на фінансового банкрута Константінова, який винний лише одному "Укрексімбанку" понад мільярд гривень. Переконаний, що решта сепаратистів – не кращі. Ними рухає лише жадоба грошей.

Неважко зрозуміти, що ніяким російським патріотизмом, ідеєю євразійської інтеграції тут і близько не пахне. Злодій і пройдисвіт не може бути патріотом, бо обкрадає своїх співвітчизників.

Якщо хто думає, що це повернення до СРСР – до морозива по 20 копійок і ковбаси по 2,80, той також глибоко помиляється. Мова йде про банальний грабунок і перерозподіл власності.

Навіть 5 мільярдів доларів допомоги, які нібито пообіцяв Путін для Криму, "брати-визволителі" скерують не на інвестиційні та соціальні програми, а на будівництво мосту через Керченську протоку. Щоб ви і не сумнівалися, на цьому проекті "дружби" вони "освоять" не менше 60%. Це кошти не на розвиток Криму, збільшення його туристичної привабливості й підняття добробуту російськомовних кримчан. Це кошти в кишені російським і кримським корупціонерам.

Що це дасть простим кримчанам? Ще більше зубожіння та повне розчарування. Крім того, Крим буде напряму з'єднано з нестабільним регіоном Північного Кавказу та стане ще однією потенційно "гарячою точкою" – зоною конфлікту в сфері впливу Москви.

Кримчан, незалежно від їхньої національності та мови спілкування, попередня влада позбавила земель, південного узбережжя, заповідників, а маріонетки Кремля та їхні хазяї обберуть жителів Криму до нитки, і при цьому позбавлять їх права навіть обурюватися цьому грабунку.

Щоб переконатися в цьому, варто глянути на Південну Осетію та Абхазію, які по-злодійськи були окуповані 2008 року. В Інтернеті є дуже багато фото і відеоматеріалу про економічні і соціальні "успіхи" цих невизнаних цивілізованим світом квазі-держав.Це і є банкрути Путіна. Криму з ними не по дорозі.

Тож, переконаний, що спільними зусиллями жителів півострова, українського суспільства й уряду, європейського і світового співтовариства ця криза буде розв'язана на користь кращого майбутнього Криму і всієї України.

powered by lun.ua
Коментарі — 83
Віктор Ковальов _ 08.03.2014 15:14
IP: 89.252.61.---
Якщо 5000 оборонців Майдану відстояли Честь козацького роду, проти всіє каральної державної потуги, заплативши за це героями Небесної сотні, то за Неньку Україну встануть сотні-тисяч, проти імперського агресора. Слава Україні!!!
Віктор Ковальов _ 08.03.2014 15:04
IP: 89.252.61.---
Напевно кримчани не хочуть такої розрухи і запустіння у себе в Криму.
Олександр Волинський _ 08.03.2014 12:55
IP: 74.125.182.---
Ілля Камишанський:
... весь час, коли там панували кацапопітеки...
кацапопітеки це круто сказано,
навіть краще ніж "советскоговорящие"
Олександр Волинський _ 08.03.2014 12:51
IP: 74.125.183.---
Ілля Камишанський:
+100000
Ілля Камишанський _ 08.03.2014 12:35
IP: 46.211.140.---
Україна поверне собі Крим однозначно. Згадайте як москалі на Тузлі обкакались.
Крим стане абсолютним фіаско Путлєра та його змаразматілої камарільї.
Оборону перешийків згорнути в Гниле море як сміття. Самі перешийки розмінувати.
Потім оточити Джанкой. Всіх вояків, хто не схоче вмирати і здасться інтернувати.
Далі – Тарханкут з Євпаторією, розблокуванням Донузлаву і виходом нашого флоту для взаємодії з флотом США та Туреччини.
Потім виходимо на Сімферополь і Гірський Крим.
Але все треба робити максимально гуманно.
Вже зараз в степах Херсонщини слід терміново розбудовувати робочі табори для інтернованих "зелених чєловєчків"
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
advokat_v _ 08.03.2014 12:22
IP: 194.48.209.---
Андрій, з Вами не погодитися не можна. Все правильно, прості люди Криму нічого не виграють від входження в РФ. Це очевидно, але вони настільки одурманені, що не можуть цього зрозуміти. В той же час у них не має віри і в українську владу, бо останні політичні та адміністративні призначення показують, що нова влада – стара опозиція, також не патріотично налаштована, не ставлять вони перед собою високі цілі. Тільки якщо Україна хоч трішки зміниться, тоді є шанси завоювати довіру та симпатії народу, в тому числі і Криму. Децентралізація влади в даний час призведе тільки до ще бистрішого розколу УЦкраїни. Чи що Ви маєте на увазі під цією "децентралізацією"?
Що Ви, Андрій Пишний, будете робити, коли буде очевидним те, що Батьківщина та Тимошенко нічим не відрізняються від ПР та Януковича?
Ілля Камишанський _ 08.03.2014 12:17
IP: 46.211.140.---
Тільки не треба про керченський міст. Про це ще Волошин писав у 1920-х роках. То є нездійсненна москальська замануха. Занепад Криму – хронічне явище, що триває весь час, коли там панували кацапопітеки. Почитайта Пушкіна чим він захоплюється в Криму: дикістю природи, голими скелями. Що живописує Семирадський на своїх картинах: руїни на тлі гір і моря. Де сади? де виноградники? не архітектура? Адже у середньовіччі Крим був висококультурним, економічно розвиненим регіоном.
Тільки від 1954 року почалось будівництво доріг, інфраструктури, були вирішені питання екологічного й практичного транспорту, забезпечення півострова прісною водою. Мій батько власноруч заліснював гори кругом Балаклави! Не дуріть себе! Під москвою вам світить лише безкінечне обсудження проектів типа Керченського мосту, туристичного буму, тощо.
Олег Серовский _ 08.03.2014 11:58
IP: 82.207.102.---
Олег Серовский депутат городского совета города Запорожья. Предложение. В среду 12 марта провести одновременно во всех городах и селах Украины внеочередные сессии депутатов. Принять совместное консолидированное решение о поддержки Крыма и всех регионов в стремлении к максимальной автономии (децентрализация власти- ВСЯ ВЛАСТЬ СОВЕТАМ) поддержать предложение о втором государственном языке во всех регионах желающих это принять. Распределить между всеми Советами Украины города районы и села Крыма и немедленно всем составом Советов выехать на эти территории для проведения дружественного информационного общения как с депутами местных советов так и жителями Крыма. Нашу страну от Войны могут и должны спасти легитимно избранные депутаты местных Советов. Нас десятки тысяч нас не остановит ни один блок пост ни одна "самооборона". Мы представители Народа Украины мы обязаны выполнить свой конституционный Долг перед своими избирателями и спасти страну.
Андрей Воронцов _ 08.03.2014 10:48
IP: 46.219.242.---
Короче говоря вот такая вот постановка вопроса:

1. Наша армия способна противостоять российской? Нет!

2. Нужны ли нам новые "герои Крут" по единственной причине глупости и тупости некоторых граждан, упорно "не хотящих" в НАТО? Тоже нет!

3. Какой остается вариант эффективной защиты страны? Системы коллективной безопасности, коих в нашем регионе всего две.

4. ОКДБ (она же "антидемократический фашистский пакт") по понятным причинам отпадает. Остается что – остается НАТО.

5. Если Украина берет курс на членство в НАТО – иду воевать хоть завтра. Если снова начнется разведение соплей "восток против, юг не хочет" – в случае войны через 5 часов буду на Западе, положив болт на это стадо баранов.

И вообще – если пророссийские регионы так против НАТО – то зачем их защищать? Пускай идут к своему Путлеру с поклоном, а мы тогда вступим в ЕС и НАТО и все будет ОК.
Путлер Капут _ 08.03.2014 02:08
IP: 178.136.185.---
Виталий Ященко:
Остается одно, отдать этих крымских ушлепков Путину и пусть он их ставит в Г-образное положение...
Виталик, а что делать с теми, которые "неушлепки", которые не хотят в паРашу, с украинцами, с татарами? Их даже переселить невозможно, их миллион.
Іржі Грошек _ 08.03.2014 00:37
IP: 93.74.22.---
"Злодій і пройдисвіт не може бути патріотом, бо обкрадає своїх співвітчизників." Дуже класна цитата! Цікаво, чи до всіх людей може застосувати автор цю тезу??! Чи все ж є якісь "невеличкі" виключення?! Найцікавіше це чути від члена фракції БЮТ!!!
novodel _ 07.03.2014 22:09
IP: 74.125.18.---
Все, скорее всего так, как пишет автор... и еще много хуже. Только не нужно в комментариях, все-равно, обзываться... призывать и прочее. Это просто недальновидно и неприлично) Да, значительная часть крымчан "халявщики", которые никогда ничего не будут добиваться, но с радостью подставят ладошки... Думаю их ждет разочарование. Остальной, думающей и активной части русского населения, а также крымским татарам очень тяжело. Это же мирные жители, все-таки, они оказались на оккупированой территории и видно, что дядя Пу церемонится не будет. Ясно и то, что референдум фикция, попытка фиговым листочком прикрыть беспредел.
К сожалению Крыму континентальная Украина сейчас помочь не может. Зато может и обязана помочь себе. Не позволить расколоть страну (угроза сильна), качественно провести выборы (не впадая в иллюзию что все сразу получится и не начав грызться между собой на следующий день), грамотно и под контролем общества распорядиться финансовой помощью Запада (не разочаровав его) и т.п.
Гоголь Гоголь _ 07.03.2014 21:21
IP: 74.125.18.---
Брешете? Чем бы дитя не тешилось, лишь бы не плакало. Ваше общение напоминает палату N6. Пока придурки!
Oleh Z Kalusha _ 07.03.2014 20:48
IP: 94.178.101.---
Нат Крол:
Грустно представить себе такое!!! Мы обязаны не допустить. Крымчане собирайтесь и выходите!!!
Кримчани нічого не вирішуватимуть – ліліПутін давно уже всі цифри написав.
Виталий Ященко _ 07.03.2014 20:19
IP: 188.163.26.---
Кого вы уговариваете. Крымское быдло, которое будет вам доказывать обратное с пеной у рта. Путин с Крыма не уйдет по одной простой причине, это будет его крах. Забрать Крым мы не сможем потому что Хам и его предшественники развалили армию до нуля. Остается одно, отдать этих крымских ушлепков Путину и пусть он их ставит в Г-образное положение. Пусть сама жизнь научит этих моральных уродов.
Другого пути у нас нет. И чем больше мы будем их уговаривать, тем больше они будут упираться рогом, доказывая нам обратное.
В этом случае чем жестче мы будем с ними говорить, тем трезвее они будут становиться.
Леонтий Звонок _ 07.03.2014 18:51
IP: 78.111.187.---
Раша верни Японии Курильские острова!!!
Путлер- уйди вон из Курил!
Курилы-японская територия!

Путлер верни Курилы Японии!!
Япония и Курилы одна земля!

Путлер изыди!!!
Леонтий Звонок _ 07.03.2014 18:44
IP: 78.111.187.---
Финляндия и Карелия едины!
Раша вон из Карелии!
Путлер-верни Карелию Финляндии-лучшей стране мира!
Карелия и Финляндия одно государство!
Карелы вставайте! Финляндия с вами!
Раша руки прочь от Карелии!

Путлер изыди!!!
sabora _ 07.03.2014 17:54
IP: 74.125.17.---
З кожним днем пукін-гітлер падає нижче і нижче. Він банкрот політичний, цинічний злодюга, використовує наївних людей в Криму. цей бандюга повинен бути зупинений. Він вже смердить на цілий світ. Кінець його жалюгідний, як і вбивці януковича.
Алекс Противсех:
50 процентов с Киева, а погибшие из Небесной сотни на 70% из Галичины да Волыни, как так?
Ілля Березенські _ 07.03.2014 17:13
IP: 176.37.76.---
Владимир Пешеморепереходященский:
Да у кисель головного мозга батенька.
pasikam _ 07.03.2014 17:07
IP: 37.55.231.---
зараз потрібно змиритися що росія тупорило відібрала крим і діяти хитро потрібно запропонувати кримським проураїнським патріотам евакуюватись-пересилятись на матирик у 3-4 місячний термін і шоб мали на що жити сімї перисиленців давати-дарувати їм хочаб 50га землі щоб займались фермерством і через 3-4 місяці повністю відрізати електроводогазо желізнотранспортне сполучення.А як бути з невиними українцями й татарами вкриму?В цьому якраз і завданя для влади вже сьогодні треба розяснювати шо вони отримають якщо вони переїдуть на материк і що їх чекає якшо залишаться,тож по ідеї повинні залижитись тільки зрадники.Але щоб люди масово ринулись треба вже сьогодні виділяти землі для людей і пропагувати переселення показувати по тв ітд ітп.Ане показувати що Львів готовий прийняти біженців треба з людей робити не біженців а патріотів пересиленців.і якщо переїде міліон людей з крима це автоматично анулює будьякий "референдум"+підкріпить юговосток українськими патріотами
Aleksandr Tarasov _ 07.03.2014 16:40
IP: 80.252.247.---
Крымчане, если есть мозг, то смотрите и делайте выводы. Кстати себестоимость воды СКК около 90 центов за кубометр, но сейчас вы её получаете значительно дешевле. Сколько вы надеетесь будет вкладывать в вас Россия? Уверен, что больше 10 лярдов вы хрен увидите, а для создания всей инфраструктуры из России необходимо минимум 100 лярдов. Про Вас забудут через год. Построят пару кварталов, пару больниц и мост, чтобы было, что показать Киселеву в зомбоящике, а потом о вас просто забудут. Вы обязаны массово выйти на улицы в поддержку единой Украины, тогда и вся Украина приедет вас поддержать. А в Гагре я был, там было классно.
Inna Nikolaenko _ 07.03.2014 16:20
IP: 78.25.3.---
Инк Иванов:
Что же Путин Абхазию не поднял после русско грузинской войны в 2008 году? Вы стадо овец, уВас жителей Крыма, есть шанс стать частью Европы без Януковича и Путина. А Вы ну как те рабы в ЯРМО. Ну в добрый путь!!!B]Инк Иванов:
Алекс Противсех _ 07.03.2014 16:14
IP: 193.93.185.---
Владимир Пешеморепереходященский:
Что ты знаешь про Киев, Варяг? Я живу в Киеве и знаю. что 50% всех активистов были Киевляне, а когда собирались Вече, то на них приходили сотни тысяч именно Киевлян, никто в воскресенье со львова в Киев не ездил. Во вторых никого привозить не надо: я каждый день общаюсь с людьми в Крыму, и знаю сколько там каких рессурсов. Только татары могут вывести на улицы до 70 000 человек. Украинским вояки на порядок умнее и сильнее духом твоих оккупантов. Для нас русские это практически родственники и мы не хотим чтобы матери в России хоронили детей за императора Путлера.На счет снабжения это Вам нужно об этом думать. Мы не будем просить Нато вводить войска в Украину, мы попросим контролировать море и воздух т.к. российских войск в Крыму нету, а зеленые человечки разрешения не спрашивали.
Алекс Противсех _ 07.03.2014 16:06
IP: 193.93.185.---
Владимир Пешеморепереходященский:
Для вливаний в регион нужно создать инфраструктуру со стороны России, включая строительство электростанций, станций опреснения воды и т.д., а это не 5 млрд. долларов, а как минимум 100. Без этого Крым это просто чемодан без ручки: и кинуть жалко и тянуть сил нет. Опять же я уверен, что Путлер ставит себя в статус Саддама Хусейна. Все помнят чем закончилась оккупация Кувейта. Весь Российский бюджет держится на цене нефти больше 80 долларов за баррель, при ее снижении до 70 – платить пенсии в любом размере Путлеру будет не с чего. Лично я для себя решил: никаких контактов ни с Россией, как с государством, ни с Российским бизнесом я иметь не хочу. Т.е. Для меня это белое пятно на карте. Хотелось бы еще попросить бизнесменов создать в Украине торговые точки "свободные от Российских товаров", а то задалбывает проверять каждый штрих-код.
ONLINE
Aтака Путіна1191 Корупція1297 Україна та Європа1068 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter