22 грудня 2015, 18:28

Гарантовано державою

Учора й сьогодні деякі ЗМІ посилаючись на "документ", автентичність якого не підтверджується жодним рішенням уряду чи Міністерства фінансів, поширили інформацію про те, що стратегією розвитку державних банків начебто передбачено скасувати державну гарантію на збереження вкладів у Ощадбанку.

За жодними коментарями журналісти до керівництва Ощадбанку не зверталися, що ще раз підтверджує, що матеріал був цілеспрямованою маніпуляцією та атакою на Державний ощадний банк.

Тому офіційно й категорично заявляю: збереження вкладів в Державному ощадному банку гарантоване державою. Це закріплено в Законі про банки й банківську діяльність – стаття 57.

Будь-які зміни цієї норми потребують відповідної законодавчої ініціативи у формі законопроекту, за якнайширшої публічної участі представників експертного середовища, а далі – розгляду в парламенті.

Нема наразі ні такої ініціативи, ні законопроекту. Таке питання зараз не розглядається. Воно не на часі. Ні сьогодні, ні найближчими роками. Я з усією відповідальністю запевняю в цьому наших клієнтів, друзів і навіть недругів.

Міністерство фінансів України зробило офіційну заяву про те, що не має наміру скасовувати державну гарантію вкладів Ощадного банку.

Більше того. Команда Ощадного банку майже два роки (у режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень) посилено працює над відновленням довіри українців до провідного державного банку і до всієї української банківської системи.

І тут чи не вперше за багато років Державний ощадний банк виконує свою історичну місію, бо державна гарантія збереження вкладів у ньому найдієвіше працює на відновлення цієї довіри.

Свідченням тому є приріст ресурсної бази Ощадбанку за 10 місяців цього року майже на 5 млрд. грн. Повернення Ощадом рефінансування НБУ в сумі 5,5 млрд. грн., з яких 3,5 млрд. грн. погашено достроково!!!

Ми стабільно працюємо з операційним прибутком. За 11 місяців цього року він склав 11,6 млрд. грн. У листопаді банк зміг вийти на позитивний фінансовий результат – близько 2 млрд. грн. прибутку.

Знайте, будь-які спекуляції навколо скасування державної гарантії на вклади в Ощадбанку – не більш ніж чергова інформаційна атака на банк та на всю українську банківську систему.

Собаки гавкають, караван іде.

powered by lun.ua

#СвяткуватиТебеЗавжди

Часом важливі слова непросто промовити вголос. У вас бувало так? Збираєшся, плануєш, подумки вибудовуєш розмову, уявляєш її реакцію і....

Як перемагати Росію

Про досвід Ощадбанку, якому вдалося перемогти РФ у міжнародному арбітражі, здобувши рішення про виплату 1,3 мільярда доларів США компенсації за втрачені внаслідок окупації АР Крим активи плюс майже 100 тисяч доларів відсотків за кожен прострочений Росією день щодо виплат присудженої компенсації...

Поїхали, а точніше полетіли!

Ощад обладнав швидкісний Kyiv Boryspil Express можливістю безконтактної оплати за проїзд. Безконтактні карти, смартфони (applepay, googlepay), усі пристрої що підтримують технологію NFC – зайшли...

Ощадбанк здобув перемогу над РФ у Міжнародному арбітражі

Міжнародний арбітраж ухвалив безпрецедентне рішення про стягнення з РФ на користь Ощадбанку 1,3 мільярда доларів США Сьогодні ми отримали офіційне повідомлення про перемогу! Важко уявити повідомлення, яке б ми потребували наразі більше ніж це...

Робімо, як Леонтович

Про це мало говорять. Свято Різдва одне з найбільших і найтепліших. Родом ще з дитинства. Гостини, ласощі, колядки, розваги, подорожі. Побажання одне одному веселих свят...

Жива мова, живі історії

У світі кожна дев'ята людина має порушення слуху. З них в Україні за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я близько мільйона. Це актуальний виклик глобального масштабу...