Андрій Пишний Голова правління АТ "Ощадбанк"

Під 5%

07 квітня 2016, 12:09

Кредитування у гривні під 5% річних!!! На 2-3 роки!!!

Сума кредиту від 250 тисяч до 2,5 мільйонів. Обсяг програми кредитування 100 мільйонів гривень.

З такою відсотковою ставкою мають справу польські, чеські, угорські підприємці. Для українського підприємця – це мрія. І ось ця мрія сьогодні збулася. Наразі лише для українського соціального підприємництва.

А такі є. Вони частину свого прибутку відкрито свідомо спрямовують на вирішення соціальних проблем – працевлаштування переселенців, хлопців, які повернулися з передової, допомогу сім'ям загиблих і постраждалих від воєнних дій. Це їх філософія бізнесу. Доктринальна норма.

Наприклад, як Pizza Veterano у Києві, де працюють виключно ветерани АТО і яку заснував Леонід Остальцев.Або магазин "Ласка", який повністю благодійний і був заснований ще до подій на сході України. Він весь прибуток витрачає на допомогу дитбудинкам, будинкам для престарілих, тощо.У принципі, в меншій чи більшій мірі, це та модель соціально відповідального бізнесу, яка діє в європейських країнах, США, Канаді, Австралії. Є такі в Україні – їм підтримка. Вони заслужили.

Я оптиміст. Тому вірю, що вже в недалекому майбутньому після успішних реформ весь український бізнес буде подібним, прозорим і соціально орієнтованим, а тому матиме такий самий ресурс з такою ж низькою відсотковою ставкою.

Все це про наш спільний проект – Ощадбанку та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) за підтримки USAID. Ми його запустили щойно разом з послом США в Україні паном Джеффрі Пайєттом, міністром фінансів пані Наталею Яресько та Василем Назаруком – менеджером програми соціального інвестування фонду WNISEF. Я їм вдячний... Розумію, як це на часі. Оскільки Ощаду дуже часто крім чисто комерційної функції доводиться виконувати соціальну місію...Цей крок лише початок. Такі проекти мають стати вірусними для українського підприємництва. У доброму розумінні. Швидко розповсюджуватись та розвиватись.

Банк з партнерами готовий надати імпульс – дешевий доступний ресурс. Але це двосторонній рух. Далі справа за інноваційними, креативними і якісними, соціально спрямованими кредитними проектами. Тож м'яч на полі підприємців. Дійте. #ощадбанкдіє

А ось до вашої уваги, як це працюватиме.Переконайтесь самі, що переваги програми очевидні – на прикладі позики в 1 мільйон гривень на 2 роки під 5% річних у порівнянні зі ставкою 23%.А ось профіль потенційного клієнта програми в простій схемі, тобто яким параметрам і умовам має відповідати потенційний позичальник.Детальніше про програму на сайті Ощадбанку.

Чекаємо на кредитні проекти. Якщо ви чи ваші друзі, знайомі, яким ви про це розкажете, побачили себе в цій програмі, не зволікайте, подавайте заявку. Про хід реалізації програми буду інформувати особисто. Далі буде.

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter