Андрій Пишний Голова правління АТ "Ощадбанк"

Рівновагу вже тримаємо

21 квітня 2016, 15:12

Нам дуже важливий напрямок розвитку інфраструктури для електромобілів, тому що ми вже сьогодні дивимося в майбутнє.

Ми кредитуємо придбання електрокарів, маємо партнерів і серед бізнесу, і серед громадського сектора, але, щоб здійснити системні перетворення в цій сфері, Україні потрібна розгалужена мережа електрозаправок. Вона вже функціонує, хоча ще не така велика, як в країнах на Захід від нас. Але крок за кроком ми робимо свою справу.Наразі відкрили нову електрозаправку в Чернівцях. Між Ратушею та відділенням Ощадбанку. У самому центрі, у серці історичної частини міста. Це спільний проект банку, муніципалітету, громадської організації "Альтернатива Є" та Tesla Клуб Україна.

Її технічні характеристики:

Пристрій Keba P20 має роз'єм зарядки, який розрахований на моделі Tesla, Renault Zoe, Porsche Panamera, Mercedes, BMW. Завдяки кабельному перехіднику від нього можуть також заряджатися електрокари Nissan Leaf, Chevrolet Volt, Mitsubishi iMiev, Renault Fluence, VW e-Golf. Потужність пристрою – 22 кВт (32 А). Тривалість зарядки електрокара залежить від марки і моделі авто.

Торік наприкінці жовтня ми встановили дві електрозарядки у Львові біля офісу обласної філії Ощадбанку на вулиці Січових стрільців, теж практично в історичному серці міста Лева.Маємо намір далі масштабувати цей проект як наш внесок у розвиток електромобільної інфраструктури. Це зближує нас з країнами ЄС та зміцнює енергетичну незалежність нашої країни.

Наш принцип – майбутнє вже настає сьогодні. І кожен його атрибут, кожна деталь, навіть дрібничка важливі для нас з точки зору мотивації рухатися далі вперед. Адже, як казав Ейнштейн, життя – як катання на велосипеді, щоб зберігати рівновагу, мусиш рухатися.

От ми й рухаємося, ще не на повну швидкість, але рівновагу вже тримаємо – обладнали столичне метро, фунікулер, швидкісний трамвай технологією безконтактного розрахунку за проїзд, далі будемо запроваджувати це у львівському трамваї.Поступово впроваджуємо ID-картки з електронним підписом. Така картка виконує і функцію платіжного засобу, і документу, і інструменту для отримання адміністративних послуг – довідок, дозволів, всіляких реєстрацій, тощо...

Якщо бути об'єктивним, то наразі Ощадбанк – банк енергоощадності номер один. Для нас підтримка новітніх технологій в енергетиці – не порожні слова. Ощад – найбільший кредитор енергетичного комплексу. Ми дуже добре його знаємо, в тому числі його сильні й слабкі сторони, як він функціонує, чого потребує, що це означає в цифрах і балансах не тільки для країни, але й для кожної людини, родини, її добробуту... А тому, як ніхто, розуміємо, що енергофективність – саме та точка росту, яка відкриває перед нами нові неймовірні можливості з точки зору інвестицій, інновацій. Я вже не кажу, що все це робить нас незалежними, сильними, сучасними, привабливими для співпраці та інтеграції.

Тому тут ми теж не говоримо, а діємо. За підтримки уряду надаємо пільгові кредити на енергомодернізацію житла українців, підтримуємо інноваційні проекти малого й середнього бізнесу, зокрема, із запровадження альтернативної енергетики. Останній приклад – електростанція, яка працює на біогазі з міського звалища. Торік ми відкрили таку в Миколаєві і вона забезпечує електроенергією 3% житлового фонду 500-тисячного міста.І це тільки початок.

Далі буде.

#ощадбанкдіє

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter