Андрій Пишний Голова правління АТ "Ощадбанк"

На таблеточки

25 травня 2017, 17:53

Щедрість і щирість – найкращі ліки. Співробітники головного офісу Ощаду сьогодні почали свій робочий день незвично – у конференц-залі правління банку у медичних кріслах, вдягнені в бахіли, блакитні халати і берети. Почали зі здачі крові. Це, певно, найбільш потрібна справа, яка проходила в нашому конференц-залі за всю історію банку.Сьогодні день донора і понад 50 ощадівців-добровольців зголосилися допомогти іншим. І це не якась одноразова акція, так стартував наш спільний проект з благодійним фондом "Таблеточки" – постійна співпраця, до якої ми запрошуємо всіх охочих.Відтепер у меню інформаційно-платіжних терміналів у відділеннях Ощадбанку по всій нашій великій країні у розділі "Платежі" є опція: "Благодійні внески", а в ній під-опція "Таблеточки". Тобто, сплачуючи за щось, кожен клієнт банку зможе свої кілька гривень решти, звісно ж зі своєї власної, доброї волі, переказати на фонд "Таблеточки", тобто зробити внесок у порятунок чийогось життя.

Чому "Таблеточки"? Вони варті суспільної довіри. Їхня відкрита й публічна діяльність тому доказ. Волонтери фонду більше п'яти років допомагають онкохворим дітям. А найбільш поширеним в дитячій онкології, як відомо, є рак крові. Саме тому в цій сьогоднішній історії здача крові – це не просто якась піар-дія, а допомога цілком конкретним маленьким українцям через, не побоюсь цього слова, найбільш ефективний в Україні благодійний фонд.

За роки свого волонтерства "Таблеточки" допомогли майже двом тисячам діток, надали психологічну допомогу їх батькам.

Питання вибору стратегічного партнера з благодійності ми вивчали досить тривалий час, бо ставились до цієї справи доволі прискіпливо. Водночас так само займались волонтерством останні три роки, як і вся наша країна. Фронт, прифронтова зона, наші хлопці на передовій, допомога мирному населенню Донбасу вздовж лінії розмежування...

Тепер нарешті вийшли на системний загальнонаціональний рівень – обрали достойних партнерів та підписали з ними меморандум. Передаємо естафету в регіональні філії банку – нас більше 30-ти тисяч і, як показав час, ми багато чого можемо.

А якщо приєднаються ще й мільйони наших клієнтів, то спільні можливості зробити разом щось потрібне й добре, зробити цей світ хоч трішечки кращим і людянішим зростає в кількадесят, а ймовірно навіть і в сотні разів.

Уже незабаром зробити свій добровільний благодійний внесок можна буде не тільки у відділеннях Ощадбанку, але й через онлайн-канали, а також спеціальні POS-термінали благодійності, які будуть встановлені у мережах закладів харчування й торгівлі.

Далі буде.

Україна та Європа955 Уряд реформ336 Aтака Путіна1123 Корупція1153 Свобода слова550
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter