Андрій Пишний Голова правління АТ "Ощадбанк"

Будуй своє!

13 вересня 2017, 16:36

Будуй своє! – це і заклик, і назва нової програми Ощадбанку. Масштабної і безпрецедентної. Програми підтримки малого й середнього бізнесу. Вона стартувала сьогодні.

У цієї програми є свій супер-герой – Бобер.Він символізує наполегливість, працьовитість попри все. Він свого не віддасть, він буквально зубами вгризається в свою справу, свою роботу. Він герой-підприємець.

Ми створили цю програму з нуля. Ще два роки тому такого напрямку як малий бізнес в Ощаді не було. А тепер є і напрямок, і програма. І вона не тільки про кредити. А й про те, що країні потрібні підприємці. Нові, справжні, ініціативні і креативні. Адже більшість з тих, хто наразі зареєстрований ФОПами (1 млн 350 тисяч з 1 млн 750 тисяч) – це не підприємці в класичному плані, а тримачі свідоцтв.

Вони обслуговують великий і середній бізнес. Допомагають сидіти йому на єдиному податку. Такі підприємці нецікаві банкам. У них немає прозорої звітності, хоч якоїсь кредитної історії.

Решта 400 тисяч підприємців та 300 тисяч малих підприємств, які працюють реально в чисту – завузький ринок для вже очищеної української банківської системи, яка тріщить від ліквідності у понад 100 млрд грн і має неабиякий апетит кредитувати. Це класичний "червоний океан" – конкуренція зашкалює, а ринок звужується. Банки конкурують між собою сотими відсотка процентної ставки, кількома хвилинами швидкості відкриття рахунків або кількома гривнями комісійних. Тут немає росту й розвитку.

При цьому ми усвідомлюємо, що майбутнє за малим бізнесом – приклад тому передові економіки світу.

Тому Ощад вирішив вийти за традиційні рамки і створити нових підприємців, а точніше нову екосистему, щоб їх зростити і пустити в життя. Тож наша програма передбачає навчання, легкий старт, сприяння у веденні своєї справи та кредитування малого бізнесу.

Як це працює – на спеціальному порталі "Будуй своє!". Це і онлайн навчання, і консультації, і тести, щоб перевірити свої знання, визначити напрямок майбутньої підприємницької діяльності, заповнити прогалини в тому, чого поки не знаєш. Це і кредитні програми, в тому числі й мікрокредитування, які ми реалізуємо разом з нашими партнерами – ЄБРР, Франкфуртською бізнес-школою, Німецько-Українським фондом, Європейським інвестиційним банком та фондом WNISEF за підтримки американського уряду.

Тому якщо ви побачите ці ролики на телебаченні та в соцмережах, то знайте – це наша програма. Їх варто переглянути. Вони надихають. Приєднуйтесь.

powered by lun.ua
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter