7 вересня 2023, 09:50

У владі знову "кинули" бізнес та українців. Шмигаль та Шурма мають подати у відставку

Закон N8401, який знищує український бізнес податками, перевірками та штрафами, не задовольняє Міжнародний валютний фонд. Саме тому Уряд у паніці, поспіхом схвалює інший драконівський законопроект про тотальні, планові і позапланові перевірки для українських підприємців вже з 1 жовтня. Його мають внести до Верховної Ради найближчим часом.

Це повний провал.

Винен у ньому – прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, який чітко обіцяв бізнесу, що до кінця війни жодного погіршення не буде, а правила взаємодії бізнесу та держави змінюватися не повинні.

Винен заступник керівника Офісу Президента Ростислав Шурма. Він взяв на себе зобов'язання і чітко сказав це у Парламенті, що закон N8401, у тому форматі, в якому його протягнули, відповідає вимогам МВФ.

Винні народні депутати України і профільний комітет, які проголосували за цей жахливий закон всупереч інтересам народу.

Винен і Президент, який попри вимоги громадськості та петицій, малих і середніх підприємців, адекватних народних депутатів і експертів підписав недолугий закон.

Але не дивлячись на такі самовпевнені обіцянки, вийшло навпаки. Саме тому Шмигаль та Шурма разом із новим законопроектом мають подати свої заяви про відставку. Досить "розводити" українців, досить давати обіцянки, які від початку не збираєтесь виконувати.

Чого варті слова влади і особисто президента, який обіцяв податкові пільги і мораторій на перевірки бізнесу під час війни і мінімум рік після перемоги?

Чи усвідомлюють державні службовці, що війна триває і податки від роботи бізнесу є єдиним джерелом фінансування нашої оборони?

Чи можна розцінювати їхні дії як команду "фас" для недоброчесних контролерів і силовиків, які вже вдаються до тиску на бізнес?

Чи слід нам розцінювати це як сигнал для всіх підприємців: "Якщо хочете працювати – платіть"?

Питання риторичні.

Наша команда "Розумної політики" разом з вами повинна зробити все, щоб не допустити знищення українського бізнесу, який залишився в країні у найтяжчі часи та допомагає боротися державі і армії. Закликаю Парламент згадати, ким і для чого він був обраний. Закликаю протистояти таким "ініціативам", які шкодять державі.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Множинне громадянство. Чергова "красива" ідея від президента, яка насправді ховає в собі багато небезпек

Наприкінці січня глава держави анонсував законопроект про запровадження в Україні множинного громадянства, зокрема, для представників української діаспори та лобістів інтересів України...

Спроба N2, і знову невдала. Новий закон про мобілізацію від влади: чому всім знову набрехали, і що пропонує "Розумна Політика"?

Епопея з ухваленням законопроекту про мобілізацію триває. Після того, як Уряд відкликав ганебний законопроект N10378, який збурив суспільство, всі чекали адекватної редакції, з урахуванням потреб і позиції військових, що міститиме відповіді на найважливіші і найнагальніші питання...

З Ради на фронт. Чи доречні і реальні військові відрядження народних депутатів?

У нинішній дискусії про мобілізацію чи не основним стоїть питання справедливості. І тут не може бути напівміри – вона або є для всіх громадян України, або її немає...

Нові правила мобілізації/демобілізації та соціальні гарантії військових. Реєструємо альтернативний законопроект

Нові правила мобілізації. Відсутність нормальної демобілізації. Блокування рахунків та обмеження прав ухилянтів. Санкції проти українських чоловіків, які живуть закордоном і не планують ставати на облік...

Строки демобілізації, соціальні гарантії та НІ цензурі. Розумна Політика подала важливий законопроект для військових

Демобілізація. Вислуга років. Грошова допомога. Дострокове присвоєння чергового військового звання. Заборона на поширення інформації військовими...

Силам оборони більше, чиновникам – менше. Пропозиції "Розумної політики" до Бюджету на 2024 рік

Днями Верховна Рада розглядатиме проект Бюджету на 2024 рік. Надважливий документ, який має враховувати і відповідати викликам, з якими сьогодні зіштовхується наша держава...