7 вересня 2023, 09:50

У владі знову "кинули" бізнес та українців. Шмигаль та Шурма мають подати у відставку

Закон N8401, який знищує український бізнес податками, перевірками та штрафами, не задовольняє Міжнародний валютний фонд. Саме тому Уряд у паніці, поспіхом схвалює інший драконівський законопроект про тотальні, планові і позапланові перевірки для українських підприємців вже з 1 жовтня. Його мають внести до Верховної Ради найближчим часом.

Це повний провал.

Винен у ньому – прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, який чітко обіцяв бізнесу, що до кінця війни жодного погіршення не буде, а правила взаємодії бізнесу та держави змінюватися не повинні.

Винен заступник керівника Офісу Президента Ростислав Шурма. Він взяв на себе зобов'язання і чітко сказав це у Парламенті, що закон N8401, у тому форматі, в якому його протягнули, відповідає вимогам МВФ.

Винні народні депутати України і профільний комітет, які проголосували за цей жахливий закон всупереч інтересам народу.

Винен і Президент, який попри вимоги громадськості та петицій, малих і середніх підприємців, адекватних народних депутатів і експертів підписав недолугий закон.

Але не дивлячись на такі самовпевнені обіцянки, вийшло навпаки. Саме тому Шмигаль та Шурма разом із новим законопроектом мають подати свої заяви про відставку. Досить "розводити" українців, досить давати обіцянки, які від початку не збираєтесь виконувати.

Чого варті слова влади і особисто президента, який обіцяв податкові пільги і мораторій на перевірки бізнесу під час війни і мінімум рік після перемоги?

Чи усвідомлюють державні службовці, що війна триває і податки від роботи бізнесу є єдиним джерелом фінансування нашої оборони?

Чи можна розцінювати їхні дії як команду "фас" для недоброчесних контролерів і силовиків, які вже вдаються до тиску на бізнес?

Чи слід нам розцінювати це як сигнал для всіх підприємців: "Якщо хочете працювати – платіть"?

Питання риторичні.

Наша команда "Розумної політики" разом з вами повинна зробити все, щоб не допустити знищення українського бізнесу, який залишився в країні у найтяжчі часи та допомагає боротися державі і армії. Закликаю Парламент згадати, ким і для чого він був обраний. Закликаю протистояти таким "ініціативам", які шкодять державі.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Силам оборони більше, чиновникам – менше. Пропозиції "Розумної політики" до Бюджету на 2024 рік

Днями Верховна Рада розглядатиме проект Бюджету на 2024 рік. Надважливий документ, який має враховувати і відповідати викликам, з якими сьогодні зіштовхується наша держава...

Що криється під урядовим "збільшенням фінансування" сектору оборони

Середина вересня, в Уряді вирішили внести зміни до Бюджету на 2023 рік. Як завжди, процес супроводжують гучні заяви, які подекуди не відповідають дійсності...

У владі знову "кинули" бізнес та українців. Шмигаль та Шурма мають подати у відставку

Закон N8401, який знищує український бізнес податками, перевірками та штрафами, не задовольняє Міжнародний валютний фонд. Саме тому Уряд у паніці, поспіхом схвалює інший драконівський законопроект про тотальні, планові і позапланові перевірки для українських підприємців вже з 1 жовтня...

Корупція = Державна зрада. ''Розумна політика'' зареєструвала надважливий законопроект

Корупція вбиває. І це не просто слова, це українська дійсність. Немов епідемія, корупція охопила владу і стала другою після війни загрозою національній безпеці...

Легалізація медичного канабісу. Що не так із законопроектом N7457

Україна давно мала б легалізувати медичний канабіс, і я однозначно підтримую цей крок. Але лише у тому випадку, коли дійсно йдеться про допомогу і покращення якості життя пацієнтів – ветеранів з ПТСР, дорослих і дітей, які страждають на онкологічні захворювання, епілепсію, мають інші страшні діагнози...

Що буде з пенсіями військових? Пропонуємо важливе рішення

Останніми місяцями ми підіймаємо питання справедливості щодо ЗСУ. Спочатку про повернення 30-ки військовим, а згодом щодо строковиків та виведених поза штат...