6 березня 2015, 15:12

ВічеUA – тест демократії в Інтернеті (анонс)

"Старі" і "молоді" демократії, Європа та Новий Світ, Японія та Південна Корея – всі шукають найбільш досконалої форми демократії, всі рухаються у надважливому напрямку справжньої демократії – врахування думки громадянина в кожному державному важливому рішенні.

Новітня Україна ще не має міцних демократичних традицій. Натомість має брехню, корупцію і фальш політиків. Зворотнього зв'язку між думкою громадянина і рішеннями політиків немає, швидше – постійний дисонанс.

Нами грубо маніпулюють, наші думки щодо доленосних рішень не враховують, а іноді відверто перекручують. Влада нас не чує. Тому що звикла оперувати не стільки інтересами країни, скільки власними інтересами. Те, що відбувається в країні – неприпустимо. Ми розуміємо наслідки і не збираємось стояти осторонь. Саме тому ми, Агентство Іміджу України, готуємо проект Віче-UA – експериментальний інструмент прямої демократії. Інструмент впливу на політиків і відродження Справжньої України, якою її бачить народ.

Віче-UA – це перший тест демократії в інтернеті. Ми перевернемо уявлення про те, ЯК має працювати влада.

Віче-UA – це миттєва відповідь суспільства на болючі питання. Ми хочемо зробити Україну лідером неодемократії (нової демократії, інноваційної демократії). Це наш посил світу.

Платформа для інтернет-голосування по болючих питаннях життя країни почне свою роботу на ресурсі viche.imagency.org.ua. Віче-UA – проект, де кожен, натиснувши кнопку в інтернеті, скаже владі "ТАК" чи "НІ" стосовно найважливіших питань країни. Протягом доби ми запустимо пілотну версію проекту.



Старт 7 березня 2015р опівночі. Фініш 15 березня 2015р. опівночі

Дайте відповідь на запитання:"Що робити Гонтарєвій?" і "Що робити з Гонтарєвою?"

Зробіть три простих кроки:

1. Зайди на www.viche.imagency.org.ua

2. Обери варіант відповіді або запропонуй свій.

3. Проголосуй

Голосувати можна не більш одного разу

Голосування триватиме 10 днів від моменту старту

Результати голосування будуть опрацьовані соціологами, і оприлюднені в медіа





Це наша перша спроба, тест – на активність суспільства до проблем України

Ми починаємо виховувати і контролювати владу.

Роблячи перші кроки, збираючи перші Віче онлайн, запроваджуючи сам процес можливості проголосувати за доленосні рішення, ми опираємося на 5-ту Статтю Конституції:

"Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ...

Ніхто не може узурпувати державну владу".


Кожен голос має бути почутий.

Реалізація проекту дозволить нам відпрацювати механізми електронного голосування, побачити активність громадян і перейти до більш масштабного проекту, час якого попереду.

Ми свідомі того, що на даному етапі проект не може претендувати на всеосяжне дослідження громадської думки, адже голосуватимуть лише люди, які мають доступ до інтернету. Ми також розуміємо, що можуть бути задіяні особи і ресурси для спотворення результатів голосування. Ми враховуватимемо ці фактори, а також звертатимемось до соціологів щодо висновків та аналізів такого опитування.

Ми розуміємо і враховуємо те, що подібні голосування є питанням національної безпеки. Ми уникатимемо питань, які можуть спричинити загрозу стабільності, цілісності, державності тощо. Але саме діяльність чи бездіяльність певних осіб у владній вертикалі, установ системи влади, деякі закони, рішення, призначення спричиняють справжню дестабілізацію, розхитують ситуацію і загрожують національній безпеці. Вони не залишаться поза нашою увагою.

Агентство Іміджу України виступить своєрідним захисником від маніпуляцій суспільною думкою. Ми ініціюємо проведення спеціальних просвітницьких кампаній, щоб пояснювати людям, як реалізовуватимуться маніпулятивні схеми у керуванні суспільною думкою.

Ми звертаємося до потенційних партнерів – соціологів, мас-медіа, працівників ІТ-сфери, з пропозицією підтримати нашу ініціативу. З вашою підтримкою даний проект стане більш авторитетним і захищеним від суб'єктивізму, зовнішніх впливів і маніпуляцій.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Євробачення on behalf of Ukraine. В очікуванні дива.

Слава Україні! Дорогі українці і всі, хто зараз цікавиться і намагається відчути, зрозуміти, допомогти Україні. У України на сьогоднішньому етапі нашої історії, як і на всіх інших напрямах, вирує справжній культурний фронт – фронт боротьби за нашу історію, ідентичність, за нашу Незалежність...

reNewDay for UKRAINE. Збираємо Енергію для України!

Нас намагаються позбавити пам'яті і позбавити дому. Позбавити тепла і позбавити світла. У нас намагаються забрати нашу історію і нашу землю...

Звернення до Білорусі

Білоруси! Брати та сестри! Я ще сьогодні звертаюсь так, тому що білоруси та українці завжди були братніми народами. Це не пропаганда і не переписана кимось історія...

Коли американські правовласники і український омбудсмен знаходять спільну мову (ще декілька слів про законопроект 5572)

У Сполучених Штатах є впливова організація, що має назву Міжнародний альянс інтелектуальної власності (IIPA). Це Альянс, що об'єднує інші організації (AAP, ESA, IFTA, MPA, RIAA)...

Національні інтереси чи інтереси Потураєва-Санченка? Складне питання українського парламентаризму 🙂

Я вас всіх вітаю і хотіла би, щоби тон нашої розмови був доволі гострий. Події в Україні і навколо наших кордонів не сприяють фокусу суспільства на другорядних для долі держави питаннях...

Сумні роздуми напередодні голосування за #5572

Мені сумно і соромно читати те, як опоненти по питаннях збору авторської винагороди – мої колеги та друзі, мабуть вже колишні, пишуть про мене...