Олексій Рябчин Народний депутат України.
Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективностi Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Пам'яті Сергія Попова, українського патріота з Донеччини, та хлопців, які загинули в жахливій автокатастрофі

08 вересня 2017, 20:04

Сьогодні на кладовищі поблизу м. Дружківка на Донеччині поховали Сергія Попова, одного з п'яти хлопців, які загинули у жахливій автокатастрофі на Рівненщині.

Я мав честь познайомитись з Сергієм навесні 2014 року, коли разом організовували мітинги "Донецьк-це Україна" та боролись за український Донбас. Завдяки його зусиллям ми мали такі великі мітинги у центрі Донецьку.В команді організаторів Сергій був незамінною людиною, виконуючі шалений обсяг різноманітної роботи, від координації, до комунікації з медіа й редагування текстів та меседжів. Чомусь всі в команді вирішили, що якщо Сергій постійно спілкувався українською, то він буде відповідальний за якість наших виступів та листування з партнерами. Завжди ставив Сергія у приклад, коли мені закидали про виключно російськомовний Донецьк!

На мітинги він приходив у металевій кольчугі під сорочкою, яку вдягав замість бронежилету. З цього і взявся його позивний – Ланселот, коли ми з метою безпеки вирішили використовувати псевдоніми для комунікації. Так він і залишився і по сьогодні записаний у телефонній книжці багатьох...

Після того, як Сергій, як і мільйони людей з Донбасу, вимушений був залишити свою малу Батьківщину, керував Антикризовим медіа-центром. Ми тоді жартували, що я почав працювати в Українському кризовому медіа-центрі в Києві, а він в Антикризовому в Дніпрі.

Сергій активно включився в процес розбудови Української держави, яка мала гострий кадровий голод, особливо у регіонах. Він допомагав Уряду у координації впровадження децентралізації на Донеччині. Був надзвичайно активний і мав велику кількість ідей і планів на майбутнє. Завжди був оптимістично налаштований і чекав того часу, коли повернеться у свій рідний Донецьк...

Вічна пам'ять Сергію Попову, Олександру Маслаку, Олексію Курінному, Олександру Ніконорову, Володимиру Карагяуру які трагічно загинули разом з ним. Велика втрата для України.

Бережіть себе...

Загрузка...
Anatol Zubenko _ 08.09.2017 20:56
IP: 94.153.158.---
Ты еще здесь? Быстро становись раком на мосту Кадырова! Воины Кадырова уже в москве, скоро зеленое знамя ислама будет реять над крематорием, москва переименовывается в Масквабад! Сотни тысяч исламистов на улицах Масквы проводят несанкционованые митинги,несогласны с политикой Путина, полиция попряталась в подворотьях, Путин усрался, называет Кадырова братом, тот похлопывает его по плечу...Кадыров ваше все! Что, хи-хи?
Sergey Sergey _ 08.09.2017 20:28
IP: 94.178.14.---
Коментар видалено автором блогу
Україна та Європа905 Уряд реформ301 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter