Олексій Рябчин Народний депутат України.
Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективностi Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Нотатки з Мюнхенської безпекової конференції. Чому Ізраїль "за столом", а не "в меню"?

18 лютого 2018, 18:10

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу в останній день Munich Security Conference майже весь свій 20-ти хвилинний виступ присвятив ірано-ізраїльським відносинам. За його словами, Іран підтримує терористичні угрупування, веде проксі-війну в Сирії та намагається розробити ядерну зброю.

"Агресія буде зупинена, в Ізраїлю є червоні лінії, і ми будем реагувати" – впевнено говорить очільник Уряду, звертаючись до заповненого залу, де присутня міністерка оборони Німеччини, велика американська делегація та інші VIP гості.

Нетаньягу перед повною залою демонструє збитий над ізраїльською територією іранський дрон та звертається до іранського міністра закордонних справ, який виступає за годину після нього: "Заріф, ти впізнаєш свій дрон?".Цікаво, що ізраїльська делегація скопіювала фішку виступів Порошенка, який три роки тому показував паспорти і військові квитки заблукавших російських військових, а цього року розгорнув флаг ЄС з під Авдіївки. На жаль цьогорічний перфоманс українського Президента пройшов поза увагою гостей та журналістів конференції, на відміну від перфоманса ізраїльтян. Фото с дроном вже облетіло обкладинки світових шпальт, а його виступ активно обговорювався в кулуарах.Після виступу, відповідаючи майже пів години на запитання Вольфганга Ішингера, модератора та голови Munich Security Conference, Прем'єр-міністр показує карту іранського впливу на ситуацію навколо Ізраїлю – маленька країна майже повністю оточена ворогами.

Нетаньягу відповідає дуже впевнено, і ти віриш словам цього політика. Немає сумніву, що Ізраїль здатний захистити свою територію, а економіка країни приносить добробут ізраїльтянам. І це незважаючи на те, що самого Натаньягу на батьківщині підозрюють в корупції, шахрайстві і зловживанні довірою людей.

Один з виступаючих лідерів вчора сказав, що "сьогодні не великі країни поглинають маленькі, а швидкі поглинають повільних".

Завдяки діям ізраїльського керівництва, міжнародної підтримки та сміливості народу – ця маленька країна "за столом", а не "в меню". Ізраїль не тільки пропонує активний порядок денний своїм союзникам, але й сам займає проактивну позицію.

Україна повинна показувати історії успіху, промовами про цінності та перфомансами це вже зробити не можливо. Треба ставати сильнішими – економічно, політично і військово.

Перемога буде за нами, якщо ми будемо вивчати успішний досвід і робити роботу над помилками.

Коментарі — 7
mihaylenco _ 19.02.2018 14:32
IP: 93.171.73.---
Гарно пише автор про чужих промовців. А чому б не написати про своїх? Про теплу зустріч Саакашвілі на заключній вечері, при повному ігнорі порошенка? Що Виступ Тимошенко зустріли бурхливими аплодисментами стоячи. Що порошенкові доводилося виступати перед пустим залом?

Виступ президента воюючої країни перед пустим залом на Безпековій конференції. Чи не занадто? Щоб було зрозуміліше, повторюся. Виступ президента ВОЮЮЧОЇ КРАЇНИ на БЕЗПЕКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ. Не агресора, а жертви нападу ядерним сусідом.
mihaylenco _ 19.02.2018 09:41
IP: 93.171.73.---
Пенсійний вік 60 років для жінок зробили саме риговоняли – азіров з тігіпком. Шоколадники лише продовжили започатковане ригами. На більш "інтелектуальному" рівні. Пардон, зі знанням кількома найвищими чиновниками англійської. Цікаво, а гройсман англійською спікає?
Anatol Zubenko _ 19.02.2018 08:06
IP: 35.189.212.---
mihaylenco:
Сергій Бойко
Сравнение Украины с Израилем неуместно. В Израиль переселялись люди, которые понимали...

Справді, порівняння недоречне. Ізраїль – метрополія для всього світу. З Україною – все прямо навпаки. Для нашої влади – весь світ метрополія. Ізраїль до всіх країн світу ставиться, як до своїх колоній. Україна – колонія для всіх країн світу. Ядерний сусід – не найголовніше. Проблема – у п'ятих колонах, які міцно тримають владу в своїх пазурах. Іншими словами, влада в уркаїні не є українською.
В Ізраїлі при владі націоналісти-фашисти, а у нас, -інтернаціоналісти-глобалісти, відчуйте різницю...
mihaylenco _ 19.02.2018 07:59
IP: 93.171.73.---
Сергій Бойко
Сравнение Украины с Израилем неуместно. В Израиль переселялись люди, которые понимали...

Справді, порівняння недоречне. Ізраїль – метрополія для всього світу. З Україною – все прямо навпаки. Для нашої влади – весь світ метрополія. Ізраїль до всіх країн світу ставиться, як до своїх колоній. Україна – колонія для всіх країн світу. Ядерний сусід – не найголовніше. Проблема – у п'ятих колонах, які міцно тримають владу в своїх пазурах. Іншими словами, влада в уркаїні не є українською.
Сергій Бойко _ 18.02.2018 19:38
IP: 176.100.189.---
Против Израиля небогатые разрозненные арабские страны, неспособные к сотрудничеству против общего врага и полные внутренних политических разногласий, из которых более-меннее консолидирован и мощен только Иран. Против Украины-как ни крути, а огромная ядерная держава, превосходящая по запасам всех ресурсов. Да ещё обогревающая своим газом Европу. А война прежде всего-это война экономик. Более того, народ этой державы хоть и не лишён худших черт славянского менталитета, имеет малообъяснимую национальную гордость, которую, в отличие от украинцев, готов подтверждать не только в убыток себе, но даже ценой будущего своих детей
Сергій Бойко _ 18.02.2018 19:15
IP: 176.100.189.---
Сравнение Украины с Израилем неуместно. В Израиль переселялись люди, которые понимали, что им придётся бороться за свою страну. Хатоскрайники остались на своих местах по всему миру. Часть доехала после демонстрации Израилем жизнеспособности и развития экономики. Но первые переселенцы-люди совсем из другого теста. Гражданство даётся по нац. признаку (и никто не стенает о национализме и правах человека). В Украине же 2/3 населения-пофигисты, быдло, ватники и безродные малоросы, у которых систему ценностей возглавляет личный комфорт, а родина там, где он максимален.
Израиль получил наибольшую в 20 веке фин. поддержку США среди всех их союзников. Украина?
Также Израиль получил неплохую денежную струю от экономически нехилой Германии в виде компенсаций-репараций (поговаривают, даже больше, чем надо, но кто пересчитывает-тот автоматически антисемит). В Украине те самые 2/3 в разной степени от отрицания до равнодушия плюют на национальную трагедию 20 века, не говоря о требовании компенсац
Евгений Буравлев _ 18.02.2018 18:39
IP: 176.36.249.---
Cлишком уж много внимания "натаньяхам". Что же касается Мюнхенской конференции то она топталась на проблемх сегодняшнего дня, вернее, проблемах глобализации. Глянте, "диффузия границ", как следствие глобализации, это "зеленые человечки" на территории совсем другой страны с последующей анексией ее территории, например, Крым. Кроме того "диффузия границ" это и распространение оружия с поддерживаемой ним агрессией, например, на Донбассе. Хуже того, "диффузия границ" это и новые "очаги" оружия массового поражения, через экспорт технологий, научных консультантов и образцов, например, КНДР. А также, "диффузия границ", это мигранты, террористы, агрессивные идеи и штучные религиозные противоречия, а также ІТ-ишники и их "продукция", влияющие на выборы, принятие решений, безопасность и многое другое. И еще, "диффузия банковских границ" это стимул для коррупции, появления большого перечня офшоров с "серыми" деньгами, которые могут финансировать и террор, а также делить мир на богатых и бедных!
Корупція1209 Уряд реформ357 Aтака Путіна1145 Україна та Європа982 Річниця Майдану74
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter