Олексій Рябчин Народний депутат України.
Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективностi Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Вечеря при свічках

24 березня 2018, 15:10

Сьогодні ми з родиною будемо вечеряти при свічках. Під час вечері я розкажу своїм дітям що таке "Година землі" і чому кожен рік мільйони людей по всьому світу вимикають необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину в цей день, і ще раз нагадаю про основі правила ощадливої поведінки та екологічної вихованості.

Я впевнений, що треба ще з дитячого садочка говорити з малечею про екологічні проблеми Планети та шляхи їх вирішення тому, що саме нашим дітям та онукам доведеться жити на зовсім іншій перенаселеній планеті, з дефіцитом ресурсів та за умов глобальної зміни клімату.

Вони повинні бути до цього готові. А наше покоління повинно зробити все, щоб залишити у спадок майбутнім поколінням умови для доброго життя, а не виживання.

Виключити світло – це символічний але важливий крок, який приверне увагу до проблем екології, глобальної зміни клімату і енергоНЕефективності України.

Година Землі - щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (Всесвітнім фондом природи) , котра проводиться останньої або передостанньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.

У 2017 році Година Землі відбудеться в суботу, 24 березня з 20:30 до 21:30 за місцевим часом.

Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth ("Злови зв'язок з Землею")powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter