Олексій Рябчин Народний депутат України.
Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективностi Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

10 пунктів чому Батьківщина і Юлія Тимошенко проголосували за Антикорупційний суд

07 червня 2018, 19:35

Наша позиція щодо голосування за законопроект про створення Антикорупційного суду, яка буда викладена тут.

1. Ми завжди виступали за створення Антикорупційного суду.

2. Наша позиція – Антикорупційний суд зможе працювати повноцінно лише в тому випадку, якщо буде повністю незалежний від Президента та його корупційного оточення.

3. Законопроект Порошенка, який було внесено до Верховної Ради, не забезпечував такої незалежності Антикорупційного суду від нього особисто. Навпаки, він створював механізми впливу з боку Порошенка на формування та функціонування такого суду.

4. Саме тому ми цей закон критикували і внесли відповідні поправки, які відповідають вимогам Венеційської комісії. Жодна з моїх поправок не була підтримана пропорошенківською більшістю у парламенті.

5. Ми до останнього боролися, щоб перед фінальним голосуванням остаточна редакція законопроекту з усіма правками була направлена на експертизу до Венеційської комісії.

6. Утім, президентська більшість, залишивши в законопроекті залежність суду від Порошенка, поставила закон на голосування.

7. У нас була дилема: голосувати чи не голосувати за цей нікчемний закон в редакції Порошенка. Ми, як і інші демократичні сили у Верховній Раді, ухвалили рішення голосувати "за" з таких причин:

А) Очевидно, що закон про Антикорупційний суд міг бути прийнятий або в редакції Порошенка, або взагалі не прийнятий. А Україні Антикорупційний суд потрібен як важливий елемент боротьби з корупцією.

Б) У нас є сподівання, що об'єднавши зусилля демократичних політиків, громадянського суспільства та наших міжнародних партнерів, ми зможемо обмежити вплив Порошенка на формування Антикорупційного суду в ручному режимі, всупереч прийнятому закону.

8. Тому зараз я звертаюся до громадських організацій з проханням допомагати нам здійснювати моніторинг застосування цього закону, а також здійснювати контроль за проведення конкурсу до Вищого антикорупційного суду з метою забезпечення реальної незалежності цього органу.

9. А взагалі Порошенко знову перетворив потрібну, назрілу проблему створення Антикорупційного суду на свій безмежний піар. Ухвалений сьогодні закон про Антикорупційний суд – це такий же фейк, як і фейкова реформа судочинства, фейкова реформа охорони здоров'я, фейкова пенсійна реформа.

10. Наша спільна задача – не дати Порошенку та його оточенню шансів використовувати Антикорупційний суд у своїх інтересах та створити з нього чергове "потьомкінське село".

powered by lun.ua
Коментарі — 12
Елена Величко _ 08.06.2018 13:01
IP: 46.201.91.---
Нашими руками постійно з одних, що накрали забирають, інші – присвоюють...
Тобто, система не працює, щоб розвиватись, а постійна боротьба, чим замилюють нічого не роблення, економічна система не розвивається для УСІХ ГРОМАДЯН.
Дмитро Дмитрук _ 08.06.2018 12:35
IP: 95.132.134.---
Бородиенко Андрей:
Який з мене політолог_не вам судити! А те,що ви в захваті від леді Ю і її Батькивщини,говорить саме за себе.що ви_юлебот,який марить,щоб Тимошенко стала президентом.Але ми вже її діяльністю на посаді прем"єра натішилися і відповідно зробимо з цього висновки.А полковник А.Гриценко, вибори виграє без всякого сумніву і почне розбудовувати Україну.Що тоді скажете?
Oleh Borys _ 08.06.2018 10:52
IP: 193.104.178.---
Якщо міжнародна спільнота вимагає прийняти закон про створення Антикорупційного суду,то українці,як завжди,вимушені вибирати із гіршого щось що є хоч трошки краще.Порошенко при владі завжди не буде,а суд створено і якщо громадськість слідкуватиме за його діями все у нас буде добре!
Дякуємо Вам!
Александр Длигач _ 08.06.2018 10:39
IP: 46.211.85.---
САНДРО:
Хочу тільки доповнити Вас, пане! Ви використовуєте термін "вигравати". ТАК, ДЛЯ НИХ ВСІХ ЦЕ – ГРА!
Александр Длигач _ 08.06.2018 10:35
IP: 46.211.85.---
Типова ситуація, що повторюється роками!!! Ваша "принциповість", панове, зашкалює!
Ідеологією в розрізнянні "партій" і не пахне – ви всі "за мір, труд, май". Тільки маятися з вами країна замучилася. Ви живете і "боротися" в державі, ми – в країні. Тому ви (білі, червоні, жовті (частина уже – сині) – в паралельній реальності!
Ви – "боритеся", ми – виживаєм. І прощення вам не буде в віках!
САНДРО _ 08.06.2018 10:12
IP: 176.115.101.---
Elena Dykun:
А почему за отставку Данилюка вместе с властными партиями голосовали?
Зганьбилась БАТЬКІВЩИНА, дуже зганьбилась І це Тимошенко, Автор, талановита молодь-Шкрум та Крулько, досвідчений юрист, котрий на УКр. форматі палко поясняв, що йому не соромно за всі свої голосування (і за це не соромно?), корифей політики С. Соболев.
Ну хоч би хто для красоти гри проголосував проти.

Здається з такою діяльністю, ви, шановні члени БАТЬКІВЩИНИ, душе швидко втратите своїх прихильників
ТОму всі побачать, що дійсно всі однакові- І бпп, І нф, І бАТКІВЩИНА, тільки Ляшко набирає бали, бо т він проголосував проти цього нікчемного закону про АКС

Ви взагалі збираєтесь щось вигравати, чи тільки працюєте на підтанцовках у ПАПа, та Гройсмана?
Потрібні оригінальні, сильні ефективні дії, а не " процес іде, а там побачимо" Там дивитись буде вже пізно. Якщо БАТЬКІВЩ. програє цей виборчий цикл, то це вже буде політичне кладовище

П. Автор, і не думайте відмовчуватись
Andrey Shchesniak _ 07.06.2018 23:09
IP: 5.58.30.---
Elena Dykun:
А чим Данилюк заслужив лишатись в міністерстві? Торгувався з Гройсманом і не виторгував свого. Це хлопець з їхньої тусовки.
Elena Dykun _ 07.06.2018 23:06
IP: 35.235.227.---
А почему за отставку Данилюка вместе с властными партиями голосовали?
Сергей Левин _ 07.06.2018 22:56
IP: 109.108.83.---
Почему не комментирует Уколов????)))))))))))
Бородиенко Андрей _ 07.06.2018 21:37
IP: 35.235.226.---
Дмитро Дмитрук:Плохой из вас политолог. " Батькивщина" за роспуск парламента. У нее фракция будет раза в три больше. А про "не проходного полковника" вообще насмешили. гриценко и президент понятия не совместимые.
Дмитро Дмитрук _ 07.06.2018 21:13
IP: 95.132.134.---
Вами керував страх про розпуск ВР,тому зберігаючи свою шкіру,ви вимушено проголосували за цей закон,яким так і не буде створено Антикорупційного суду.Провладні корупціонери дотягнуть до президентських виборів,а потім,зразу піля виборів, різними шляхами почнуть втікати.Бо новообраний президент,а якщо ним стане А.С.Гриценко,то їм навіть в голові не вміщується,що з ними буде.Тваринний страх керує вами всіма і ви не знаєте як дожити і куди подітися.
Фабрикант _ 07.06.2018 21:09
IP: 109.197.221.---
Просто ручной для президента суд выгоден и Тимошенко, которая видит себя слекдующим президентом. А Власенко не голосовал за, так как понимает важность этого закона. Так может, Власенко в Президенты Украины?
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

1
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

12
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

Євген Бистрицький

ПІДВОДНІ КАМЕНІ 7-ГО КОМІТЕТУ

7
Айдер Муждабаєв

"Русский писатель" Захар Прилепин: самый кассовый из убийц

5
Ігор Попов

Програма дій нового уряду – більше конкретики, а не лозунгів.

25
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter