Віталій Шабунін Голова правління Центру протидії корупції

БПП і граблі: Найджела Брауна знов пхають в аудитори НАБУ

07 квітня 2017, 10:26

"Депутатська фракція Партії Блок Петра Порошенка пропонує для обговорення на засіданні Комітету з питань запобігання і протидії корупції під час розгляду питання щодо затвердження від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України кандидатуру Найджела Брауна" – йдеться у листі новообраного голови депутатської фракції Артура Герасимова в листі на голову комітету Єгора Соболєва, копію якого ми отримали у відповідь на свій запит "що там з конкурсом?".Варто сказати, що зараз триває новий конкурс на аудитора НАБУ від ВР, збір документів завершиться наступної п'ятниці, 14 квітня. Тільки після цього комітет розгляне всі кандидатури, які подалися або яких рекомендували, і визначиться. До того часу комітет Соболєва не має розглядати "питання про затвердження" кандидатури аудитора взагалі, адже це буде знову грубим порушенням регламенту та демонстративною зневагою до всіх – і кандидатів, і нардепів, і міжнародних партнерів.

Зі змісту листа Герасимова зрозуміло, що на Банковій вирішили йти саме таким шляхом.

Президент хоче показати нардепам, хто в будці хазяїн і нагнути Парламент на підтримку кандидатури "лижного інструктора".

У БПП вважають, що у пана Брауна "бездоганна ділова репутація" і ніщо не заважає тому незалежно та неупереджено оцінювати роботу антикорупційного органу, яку він, в принципі, вже оцінив.

Як перше, друге пришестя Брауна в аудитори НАБУ відбуватиметься із порушенням закону, всупереч здоровому глузду і попри бажання самих порошенківців та інших нардепів маратися об це голосування.

Ось як це відбуватиметься.

У наступну середу, 12 квітня, на засіданні Антикорупційного комітету уже за відпрацьованим сценарієм депутатотітушки вимагатимуть розглянути "питання щодо затвердження" їх "ручного" аудитора Брауна. Не зважаючи на те, що конкурс триває і навіть збір документів іще не завершений. У ситуативній "коаліції" в Комітеті вистачить голосів для того, щоб протягти всі потрібні рішення – таке вже двічі відбувалося – під час засідання 15 березня та псевдозасідання 16 березня.

Так нардепи отримають абсолютно легальні підстави для розгляду кандидатури Брауна в останній перед квітневими та травневими святами робочий день Ради. Наступний раз нардепи зберуться під куполом аж через місяць – 16 травня.

У разі успіху на комітеті, 13 квітня – в чистий сесійний четвер – питання аудитора НАБУ буде підняте в Раді, поставлене на голосування і підтримане тими, хто недопідтримав його перший раз. Йдеться, в першу чергу про нардепів з БПП, яким, подейкуюють, у разі негативного голосування погрожували відібрати мандат, та опоблок, який суттєво недодав потрібних голосів.

Показовим буде, якщо пан Браун втретє власним коштом приїде в Україну для участі в засіданні комітету, що відбудеться наступного тижня. Це буде найкращим підтвердженням намірів БПП і НФ поставити крапку в обранні аудитора для НАБУ від Ради уже наступного четверга.

Скаладється враження, що депутати власної фракції Порошенку більше не потрібні – настільки часто Гарант витирає об них ноги. Усі непопулярні рішення, вигідні в першу чергу Президенту, він дотискає не своєю волею чи авторитетом, а шантажем, підкупом або банальним кидком своїх соратників.

Добре, що в парламентському оточенні Порошенка це прекрасно розуміють.

Коментарі — 22
spitfire _ 12.04.2017 10:59
IP: 35.184.9.---
депутати власної фракції Порошенку більше не потрібні – настільки часто Гарант витирає об них ноги
ну як так можна? насправді дуже, дуже потрібні.

уявіть собі, що цар Петро залишився на самоті, і нікого нема поруч.
це ж справжній жах: ніхто не заверещить від копняка, ніхто не скривиться від плювка чи ляпаса, ніхто не розважить веселою клоунадою.

припустимо, українське "судочинство" все ж покарало міжнародного грабіжника Голубова.
припустимо, "правоохоронці" притягнули до відповідальності і позбавили мандата шахрая Вінника.
припустимо, одеський сепаратист Гончаренко засуджений і відбуває термін у в'язниці.

чи не змушений був би тоді Петро Порошенко шукати собі кращих помічників, бо злодійкуватих міньонів можна було б знову прибрати зі сцени?
чи не краще опирались би порядні і моральні люди тиску і незаконним вимогам?

правоохоронна система не бажає бачити склад злочину і своєчасно карати злочинців.
звідси розпочинаються поразки суспільства.
kobrin _ 08.04.2017 23:04
IP: 35.187.173.---
Ольга Вертинська:
Аудитора демонізують тільки через те, що він говорить про недоліки НАБУ... Не можна бути такими нарцисами, панове антикорупціонери, хоч краплю самокритики проявіть!
+100
LYCIV_OLGA _ 08.04.2017 09:19
IP: 104.155.92.---
Ольга Вертинська:
Аудитора демонізують тільки через те, що він говорить про недоліки НАБУ... Не можна бути такими нарцисами, панове антикорупціонери, хоч краплю самокритики проявіть!
Йой, Ви, хоч, блог читали?... Там усе/про все – написано...

А на випадок якщо Ви перебуваєте десь дуже далеко від України, чи тільки нещодавно приєдналися до Інтернету – ось ще до Вашої уваги: Сергій Лещенко (блог на УП) "Сценарій Банкової: самозванця – на посаду аудитора НАБУ",14 березня 2017; "Историческая ошибка Порошенко", 04 квітня 2017.
Ольга Вертинська _ 07.04.2017 21:12
IP: 35.189.192.---
Аудитора демонізують тільки через те, що він говорить про недоліки НАБУ... Не можна бути такими нарцисами, панове антикорупціонери, хоч краплю самокритики проявіть!
LYCIV_OLGA _ 07.04.2017 20:41
IP: 104.155.92.---
(закінчення)
...Ну, а коли Петро Олексійович остаточно візьмуть ВСЕ під свій контроль, не буде навіть показної чи покупної демократії, не буде ніякого незалежного телебачення не стане навіть напускної свободи слова. Вже сьогодні він повністю контролює уряд, нацбанк, прокуратуру, майже повністю парламент, абсолютно повністю силовий блок, зовнішню політику, більшість засобів масової інформації...
Тож – ДОЗВОЛИМО МИ ЦЕ ЇМ / ЙОМУ, ЧИ НІ – ЗАЛЕЖІТЬ ВІД НАШИХ СПІЛЬНИХ ЗУСИЛЬ КОЖНОГО З НАС!
LYCIV_OLGA _ 07.04.2017 20:39
IP: 130.211.62.---
НІЧОГО ДИВНОГО, ЧИ НЕОЧІКУВАНОГО в тому, що "Найджела Брауна знов (!) пхають в аудитори НАБУ" і саме – від фракції БПП – НЕМАЄ!
Якщо зважити/згадати, що в нас в Україні фактично створено антинародний режим, який вперто і не дивлячись ні на що просуває інтереси олігархів, силовим чином подавляє громаду – все ЦЕ – цілком логічно та закономірно!
Це так миздобули (колишня "опозиція" януковоща) тупо, але цілеспрямовано і витончено мстять Україні та українцям за своє приниження та освистування на Майдані, за той їхній тваринний страх, коли вони думали – "шеф, усьо пропало!", за добровольчі батальйони, за волонтерство/за грошові пожертования повз їх владних кишень... Тож – яценюки-гройсмани зі своїм оточенням старанно знищують економічними засобами середній клас і громадянське суспільство, а порошенкі & C˚ – використовують політично-репресивні засоби...
(див.закінчення)
Yaroslav Gavrysh _ 07.04.2017 18:04
IP: 82.193.98.---
опять очередной шум, когда же уже наши антикоррупционеры успокоются и все же примут ситуацию, какая уже есть. Ясное дело что очень не хочется терять миллионную кормушку, но когда-то же тайное должно стать явным
ViHo _ 07.04.2017 17:59
IP: 46.133.161.---
mihaylenco:
ViHo
63-35=28. Ви на утриманні у батьків просиділи до 28 років?

Якщо двічі навчався на стаціонарі... То якраз до 28 років і виходить.
А може у школі у кожному класі на другий рік залишали?
LYCIV_OLGA _ 07.04.2017 15:10
IP: 104.155.13.---
Є такий крилатий латинський вислів – "Агѕ lónga vita brévis" ("життя коротке, мистецтво вічне"). Але читаючи коментарі до даної теми (хоч їх тільки 15) – хочеться цю фразу дещо видозмінити: "ЖИТТЯ КОРОТКЕ, МИСТЕЦТВО ТРОЛЛІНГУ ВІЧНО".
Бо дуже багато тролів і деяка кількість простачків-лохів/вати/валенків, – будучи не в змозі відійти від методичок (не важливо – ольгінських чи мінстецівських), або – від олігархічної хуцпи, що висить в них на вухах – не можуть утриматися і продовжують "мочити" "грантоїдів-грантососов" (очікуємо, що дуже скоро почнуть "громити" "ліберастів" та"піндосів"), не помічаючи, що ця тема зовсім про інше...
НЕ ДАРМА КАЖУТЬ: "ЯКЩО ЛЮДИНА ДУРЕНЬ, ТО ЦЕ – НАЗАВЖДИ"
mihaylenco _ 07.04.2017 14:28
IP: 93.171.74.---
ViHo
63-35=28. Ви на утриманні у батьків просиділи до 28 років?

Якщо двічі навчався на стаціонарі... То якраз до 28 років і виходить.
Ірина Гапоненко _ 07.04.2017 13:20
IP: 130.211.62.---
Ник Мерк:
Вопли и сопли Шабуниных, Шашлыкомайданов и прочих активных "борцов" за грантовые денежные знаки уже если честно достали...
Ви станьте на їхнє місце – це єдине джерело їхнього доходу:) Згадаймо так звану справу Манафорта, яку Лещенко із "еврооптимістами" посилено розкручував за допомогою НАБУ. Наразі, коли Манафорт – одна із найбільш наближених до нового президента США осіб, ця справа – величезний тягар на україно-американських відносинах. А чому вона розкручувалася? Бо оплата, наприклад, Лещенківських поїздок до США здійснювалася за кошти фонду Клінтон. Більшість грантожерів фінансуються якраз за кошт демократичної, а не республіканської партії. Тобто справа Манафорта, активно розкручувана Ситником, Лещенко і іншими "анти"-корупціонерами – ніщо інше, як спроба впливу на внутрішньоамериканські політичні перипетії:) І за це поплатитися може якраз Україна, а не ці розумаки:)
Ник Мерк _ 07.04.2017 13:00
IP: 130.211.62.---
Вопли и сопли Шабуниных, Шашлыкомайданов и прочих активных "борцов" за грантовые денежные знаки уже если честно достали...
Andrey Kononenko _ 07.04.2017 12:59
IP: 188.163.73.---
Никому не режет слух имя "Артур Герасимов"?:)
Fedor Stepanenko _ 07.04.2017 12:26
IP: 104.199.6.---
Даже МВФ уже заявил, что не доволен работой наших антикоррупционеров. А они все рассказывают, что об аудиторах. Понятное дело, что после его работы, вылезет что-то большее и появится не просто недовольство...
Ірина Гапоненко _ 07.04.2017 12:24
IP: 104.155.92.---
Власне, що БПП, що "грантоїди" реалізують одне й те саме:)
1) паралізують роботу парламенту;
2) намагаються протягти "свого" кандидата;
3) невпинно піаряться на темі аудиту НАБУ.
Степан Федченко _ 07.04.2017 12:23
IP: 130.211.103.---
Ну судя по тому как истерят Шабунин и Лещенко, то видимо НАБУ уже окончательно и бесповоротно погрязло в коррупционных схемах и этот аудит возможность вскрыть всю эту опухоль коррупции, но у грантоедов и свои скелетике в шкафу Бюро имеются
Максим Чарушниковв _ 07.04.2017 12:01
IP: 178.137.93.---
Основна мета Порошенка і української корупції – це повністю контрольований новий склад ЦВК, адмінресурс, МВС і т.д

А брауни – це повна хрєнь)
Алексей Дворецков _ 07.04.2017 12:00
IP: 130.211.103.---
Андрій Павловський:
До речі, Уряд розповідає казки, що підвищення пенсійного віку не буде, хоча це зобов"язання є у меморандумі МВФ... при збільшенні мінімального страхового стажу до 35 років, раніше 63 років на пенсію не вийдеш...
а ви не памятаєте, як яценюк і вся та братія говорили про те, що навіть нинішній пенсійний вік, який був незаконно підвищений Тігіпком, буде скасовано новою владою?!
Алексей Дворецков _ 07.04.2017 11:59
IP: 104.155.21.---
Ви ж виступали проти майданів, Шабунін, то чогов есь час плачете в блогах? Владі срать на вас і ваші заклики...без підтримки народу кз вулиці ви нішо і ваші слова як крики риб
Максим Чарушниковв _ 07.04.2017 11:54
IP: 178.137.93.---
Браун – це пиль.

Головний герой теперішнього і майбутнього – це ОНИЩЕНКО)
ViHo _ 07.04.2017 11:40
IP: 46.133.161.---
Андрій Павловський:
До речі, Уряд розповідає казки, що підвищення пенсійного віку не буде, хоча це зобов"язання є у меморандумі МВФ... при збільшенні мінімального страхового стажу до 35 років, раніше 63 років на пенсію не вийдеш...
63-35=28. Ви на утриманні у батьків просиділи до 28 років?
Андрій Павловський _ 07.04.2017 11:32
IP: 130.211.103.---
До речі, Уряд розповідає казки, що підвищення пенсійного віку не буде, хоча це зобов"язання є у меморандумі МВФ... при збільшенні мінімального страхового стажу до 35 років, раніше 63 років на пенсію не вийдеш...
Уряд реформ343 Корупція1164 Україна та Європа957 Свобода слова553 Aтака Путіна1129
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter