25 червня 2020, 19:06

Голова КСУ Тупицький руйнує фінансову систему України на догоду Коломойському

500 млрд гривень і повернення Привату Коломойському. КСУ збирається визнати неконституційною систему гарантування вкладів фізосіб. Більше того, зробити це ретроспективно.

Це стане колапсом фінансової системи України. Детально про загрозу розписали журналісти НВ https://bit.ly/2Yykw0a і ДТ https://bit.ly/2NqMXXF.

Якщо коротко, то голова КСУ (і його група) збирається знищити п'ятирічну роботу ФГВО. Наслідки – втрата мільярдів наших гривень і відкат націоналізації ПриватБанку.

Але цей блог я пишу конкретно для людини, руками якої Коломойський, Бахматюк і Rо організовують цю диверсію проти України.

Шановний голове КСУ, Олександре Тупицький, ви точно усвідомлюєте наслідки своїх дій: і для країни, і для себе персонально?

Ви реально думаєте, що зруйнуєте фінансову систему України, у стабільність якої інвестували останні 6 років МВФ, Світовий Банк, США та ЄС, а потім будете спокійно хабарями від Коломойського і Ко насолоджуватися?

Це вам не разом з Татьковим і Ємєльяновив нерухомість віджимати (ви розумієте, про що я). Ви збираєтеся ошукати на сотні мільярдів не тільки українців, а і світових гравців, серйозність впливу яких ви просто неспроможні усвідомити.

Молодші спеціалісти їх інституцій натисканням кількох клавіш спроможні виявити та заблокувати всі ваші активи, транзакції та активи пов'язаних з вами осіб, у якому би куточку світу вони не були.

Ця інформація відповідно до міжнародних каналів співробітництва правоохоронних та контролюючих органів може опинитися в НАБУ та НАЗК. Останні якраз повною перевіркою ваших декларацій займаються.

Якщо ви, Олександре, думаєте, що вас Коломойський відмаже, то велике журі в Клівленді думає інакше.

Коломойський через те в тюрму і сяде, що вирішив погратися з системою кримінальної юстиції на Заході. Догрався, як бачите. Ви, Олександре, якраз підійшли до червоної лінії в цій "грі". Ви впевнені, що воно вам треба?

Те саме стосується ваших, Олександре, колег, які вже 30 червня готові проголосувати цей треш. Конкретно я про "суддів" КСУ: Литвинова, Завгородню, Касмініна та Кривенко. Ще двох "суддів" КСУ з вашої групи ми ідентифікуємо найближчим часом.

Олександре та його колеги, щоб ви навіть не сумнівалися, що всі перелічені вище гравці побачили сьогоднішнє рішення КСУ, яке пазлом лягає в рішення 30 липня.

Наголошу, що відповідальним за цей треш є Володимир Зеленський.

Саме за його вказівкою Іван Баканов заблокував експертизу у справі ПриватБанку. Відсутність цієї експертизи – єдине, що вже декілька місяців не дає НАБУ вручити підозри Коломойському і Ко.

powered by lun.ua

Відправляв фігурантів за кордон та зливав справи: хто буде проходити передостанню співбесіду на керівника САП

Сьогодні, 5 липня, конкурсна комісія з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури буде проводити передостанню співбесіду. Наразі цей відбір вдалося пройти лише двом кандидатам...

Перший мільйон. Як ЦПК гуртує українців для очищення парламенту

Цього місяця команді ЦПК вдалося зібрати перший мільйон пожертв на покарання зашкварених депутатів за допомогою нашого проєкту "Серпом по рейтингу"...

Joe Biden у петиції щодо Татарова, діра в державній ІТ-інфраструктурі і ФСБешні онлайн-"українці"

Учора Joe Biden підписав петицію про звільнення Татарова і я написав, що цю фальсифікацію зробив Офіс президента. Ми вже відправили заяву про злочин у відповідні органи...

Що не так із проголосованим законом про брехню в деклараціях та чому його ветує Президент

Учора Верховна Рада знищила систему електронного декларування, проголосувавши законопроєкт N4651. Всього кілька поправок звели нанівець ініціативу президента відновити реальне покарання за брехню в декларацію – не має значення, яка відповідальність, якщо її точно не буде...

Війна за крісло керівника САП: як представники Ради зривають конкурс на догоду Татарову

У понеділок та вівторок відбулися перші співбесіди, на яких обирають керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Учора на засіданні Конкурсної комісії відбулися безпрецедентні порушення порядку проведення конкурсу...

Спікер Ради Разумков сказав неправду, виправдовуючи затягування ліквідації ОАСКу

"Для того, щоб потрапити законопроекту в зал, ... він повинен пройти комітет, бути підготовленим до розгляду. Станом на сьогодні ще цей законопроект НЕ ПІДГОТОВЛЕНИЙ", - сказав спікер Верховної Ради Дмитро Разумков...