24 червня 2021, 08:38

Перший мільйон. Як ЦПК гуртує українців для очищення парламенту

Цього місяця команді ЦПК вдалося зібрати перший мільйон пожертв на покарання зашкварених депутатів за допомогою нашого проєкту "Серпом по рейтингу".

Цієї суми нам вдалося досягти за три роки. Три роки – це 329 кампаній у Facebook, опрацювання 104 зашкварів, внесення до бази 430 депутатів, які перешкоджають створенню чесних судів, намагаються зруйнувати наші стосунки з Заходом, а також тягнуть нас до Росії, просуваючи олігархічні закони й атакуючи антикорупційні органи.

Це 15,3 мільйони охоплених українців!

Для тих, хто ще не знає про наш проєкт, розповім детальніше про його суть. В 2018 році ми подивилися на статистику користувачів Facebook в Україні – і зрозуміли, любов українців до цієї соцмережі треба використати на благо.

Facebook став нам в пригоді під час Майдану, тепер же ми взяли його на озброєння у боротьбі проти фейків та неправди у традиційних медіа. Завдяки інструменту таргетингу ми змогли вийти на виборців конкретних депутатів-мажоритарників. І розповісти їм більше про роботу їхніх парламентарів у Раді. Більше за проплачені ЗМІ. Більше, ніж самі ці нардепи розповідають на своїх зустрічах з виборцями.

Наша мета – не допустити цих недоброчесних депутатів до Ради наступних скликань. Наша мета – правдиве інформування на основі голосувань. Усе чітко: ми моніторимо важливі законопроєкти в Раді, а потім дивимося поіменний список голосування. Відпрацював замовлення олігарха – потрапляєш до бази "Серпом по рейтингу".

А далі, завдяки внескам наших жертводавців, ми створюємо пост з інформацією про мажоритарника і запускаємо його рекламою на округ. Те саме робимо із фракціями, тільки запускаємо допис на аудиторію відповідно до соціодемографічного портрету виборця конкретної партії. Власне таку рекламу і оплачують наші жертводавці: їхні гроші забезпечують потрапляння посту прямо в ціль.

Ми чули дошкульні закиди, що, мовляв, який з того результат? Справді, результати рахують по виборах. Що ж, до цієї Ради не пройшли 75% з тих, кого ми внесли до своєї бази. А рівень того, як ми "заважаємо" новим нардепам, можна виміряти по кількості згадок ЦПК у їхніх соцмережах. Наприклад, запорізький мажоритарник-блогер Олександр Куницький, хотів щоб на нашу діяльність на своєму засіданні відреагувала ціла фракція "Слуги народу":

"В борьбе с нашим коллегой его оппоненты давно перешли все красные линии. Считаю, что это вопрос нужно обсуждать на фракции. Шакалы пытаются выдавить из политики. Чем там они нас? Серпом по рейтингу? Это они, так называемые активисты, грубо вмешивались и вмешиваются в избирательный процесс в Украине. А мы молчим и воспринимаем все эти бесчинства как должное. Отсутствие реакции от фракции воспринимаю как неспособность защищать интересы наших избирателей и отстаивать те позиции, которые они нас делегировали защищать в украинском парламенте", – ось вам уривок з емоційного допису Куницького.

Інший нардеп, Бужанський, теж невтомно продовжує поливати брудом ЦПК і мене зокрема:

"Шабунинское заведение начало официально собирать деньги на дискредитацию меня. Обидно, если честно, что ж это я, без помощи Шабунина не могу сам себя дискредитировать?", – писав він у січні 2020-го року, коли наші жертводавці зібрали кошти на першу кампанію про цього "слугу народу".

Наразі ми здійснили вже чотири кампанії щодо Бужанського: він упевнено самотужки справляється із дискредитацією самого себе. До слова, після Дубінського, він є одним з найпопулярніших нардепів серед жертводавців. Тож у запасі маємо ще кілька кампаній на нього.

Сам же Дубінський вирішив не обмежуватися соцмережами, і розповідав про роль "Серпом про рейтингу" в його житті у ефірі на 1+1. Ми такий шикарний піар в нього не замовляли, але отримали – хоч і не люб'язно, але безкоштовно. Що може бути кращою рекламою наших успіхів, аніж невдоволення політиків, яких США офіційно внесло до санкційного списку?

Уявіть тепер, скільки депутатів намагаються дістатися до мене в особистих повідомленнях через пости "Серпа", прагнучи свою реакцію залишати непублічною.

На всі закиди головна відповідь ЦПК – це довіра українців. Вони її показують пожертвами на покарання. І ця цифра лише ростиме, якщо потік зашкварів не припиниться.

powered by lun.ua

Як фейковий Байден причетний до масштабної хакерської атаки на держсайти

У ніч з 13 на 14 січня хакери здійснили глобальну атаку на сайти Кабінету міністрів та окремих міністерств, тимчасово недоступний також сайт держпослуг "Дія"...

ВСУ хоче звернутися до КСУ щодо неконституційності судової реформи

Зривом судової реформи керувала в тому числі Валентина Данішевська – голова Верховного Суду (супер-пупер реформованого Порошенком). Питанням залишається – на чиєму боці голови касаційних палат ВС: закону чи судової мафії? Але спочатку про Данишевську...

Відмазував Онищенка, підігрував Суркісам та їздив до президента: кого Рада суддів обрала для конкурсної комісії ВККС

На засіданні 13 вересня члени Ради суддів проголосували за негідних кандидатів до складу конкурсної комісії, які відбиратиме членів Вищої кваліфкомісії суддів...

Банкову не влаштовує лідер конкурсу на керівника САП. Відбір зупинено

Після завершення співбесід на доброчесність конкурс на керівника САП знову зупинився. Від завершення етапу перевірки доброчесності минув цілий тиждень, а Конкурсна комісія так і не зібралася аби визначити дати і деталі наступних етапів...

Відправляв фігурантів за кордон та зливав справи: хто буде проходити передостанню співбесіду на керівника САП

Сьогодні, 5 липня, конкурсна комісія з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури буде проводити передостанню співбесіду. Наразі цей відбір вдалося пройти лише двом кандидатам...

Перший мільйон. Як ЦПК гуртує українців для очищення парламенту

Цього місяця команді ЦПК вдалося зібрати перший мільйон пожертв на покарання зашкварених депутатів за допомогою нашого проєкту "Серпом по рейтингу"...