29 червня 2022, 11:29

Як корумпантська частина ОП зривала наше кандидатство в ЄС

Щоб отримати позитивне рішення Євроради, адекватна частина влади вирішила показати хоч якийсь прогрес в антикорупції і проголосувати у ВРУ антикорстратегію.

Це давало аргумент всім лобістам нашого членства в ЄС: мовляв, дивіться, вони рухаються.

Це була хороша ідея, щоб хоч якось зменшити напругу довкола неадекватності Банкової в питанні САП.

Знаєте, що відбулося під час голосування за стратегію? Заступник Єрмака викинув звідти найголовнішу частину, яка стосувалася... САП.

Депутати викинули поправку N511, яка б заборонила генпрокурорці фактично керувати САП за відсутності обраного керівника.

При цьому сама норма була декларативною – тобто не прямої дії. Для її запуску потрібно було голосувати окремі зміни.

Тобто в реальному світі та правка нічого не змінювала, проте дуже-дуже посилювала аргументи противників надання нам кандидатства в ЄС.

І це ЗА ТРИ ДНІ до голосування Євроради, яке, згідно з процедурою, мало відбутися консенсусом.

Нагадаю, що одним з ключових аргументів проти нашого кандидатства була якраз неадекватна поведінка влади в питаннях САП і НАБУ.

Знаєте, чому ця спецоперація в інтересах рускіх не вдалася?

Бо ми з партнерами (в тому числі з влади) приховали цю історію від ЄС. Коли в нас запитали, чи все там ок з цією стратегією, – ми відморозилися.

Лише через це спецоперація Татарова не призвела до скандалу, який би точно поставив під питання консенсус Євроради щодо нашого кандидатства.

І це був останній приклад самоцензури ЦПК. Далі ми будемо розповідати все і одразу.

Голосування за поправку тут. Зверніть увагу, що ОПЗЖ не голосували повним складом.

Татаров підвісив їх через заслужені кримінальні справи і тепер керує ними в ручному режимі.

Також союзниками заступника Єрмака в цій спецоперації стала група Павлюка, з якими у Татарова плідні ділові стосунки по контрабанді.

Ви ж раптом не подумали, що пацани зупинили заробітки на контрабанді через якусь там війну?

Війна війною, а бабло "по роспісанію".

Також Татарову підіграла проросійська частина "Слуг" на чолі з Бужанським. Останній повністю відновив діяльність на зрив європейського вектору України.

От така історія, друзі. Далі, на жаль, буде.

Держоргани не подали жодної заяви до суду про стягнення активів росіян

- Миколаївський глиноземний завод – одне з найбільших в Європі підприємств кольорової металургії. Досі належить російському олігарху Дерипасці...

Призначення керівника САП: Банкова підготувалася, доручивши Офіс генпрокурора прислузі Татарова

На завтра заплановане засідання конкурсної комісії з обрання керівника САП. Після вчорашніх закликів президента з великою вірогідністю воно таки відбудеться і є шанс отримати нового головного антикорупційного прокурора...

Як корумпантська частина ОП зривала наше кандидатство в ЄС

Щоб отримати позитивне рішення Євроради, адекватна частина влади вирішила показати хоч якийсь прогрес в антикорупції і проголосувати у ВРУ антикорстратегію...

Кандидатство в ЄС: які важливі реформи треба виконати, аби не зірвати єврошлях України

Одночасно із затвердженням статусу кандидата Брюссель висунув на адресу Києва вимоги щодо проведення реформ. Ми в ЦПК цей час адвокатували або ж моніторили кілька реформ із цього списку...

За вказівкою Зе: Уряд незаконним рішенням зриває конкурс на директора НАБУ і керівника САП одночасно

З ворогом зовнішнім, ніби, пауза, тож давайте повертатися до ворогів внутрішніх. Поки суспільство було сконцентроване на російських військах, Кабмін таємно рятував корупціонерів Зеленського, на старті зносячи конкурс на директора НАБУ (і підриваючи – на керівника САП)...

Банкова збирається провалити конкурс на директора НАБУ через ОАСК

Офіс президента готує знесення конкурсу на директора НАБУ, оскільки на Банковій – істерика від експертів, делегованих міжнародними партнерами України...