Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

Про сліпу лояльність

13 грудня 2018, 11:34

Колишній адвокат Президента США, Майкл Коен, вчора був засуджений в американському суді до 3 років ув'язнення та штрафу у майже 2 мільйони доларів.

Він визнав, що брехав Конгресу (в тому числі щодо московського будівництва проекту Трампа), порушував правила фінансування кампанії та ухилявся від сплати податків.

Коен, який колись заявив, що "підставив би себе під кулю, щоб врятувати Трампа", тепер під час судового засідання сказав, що пан Трамп змусив його "піти шляхом темряви, а не світла".

Він розповів суду, що його "слабкістю була сліпа лояльність до Дональда Трампа" і що він "відчував, що мій обов'язок - приховувати його (Трампа) брудні вчинки".

Коен є першим з найближчого кола Трампа, який отримав тюремне ув'язнення під час розгляду справи щодо втручання Росії у вибори 2016 року.

Він є мультимільйонером та персональним адвокатом Трампа більше 10 років.

Коен у суді визнав свою вину і пішов на угоду зі слідством, що мало, теоретично, звільнити його від ув'язнення, але суддя вирішив інакше.

"Як юрист, пан Коен міг би і краще знати закони" – зазначив суддя після промови Коена. От троль)

Це вже другий подібний кейс після керівника кампанії Трампа – Манафорта, який працював в тому числі на Януковича та за мільйони доларів готував матеріали і фейки для дискредитації Тимошенко.

І, думаю, не останній.

Сам же Трамп прокоментував, що його адвокат – винен сам)

Який красивий урок.

Можливо, нинішні приплічники нашого Президента нарешті замисляться.

Більше деталей на моєму Телеграм каналі

powered by lun.ua
Коментарі — 25
Артур Григоренко _ 20.12.2018 07:47
IP: 37.115.219.---
Алена согласен с Вами! От себя добавлю, что жду смены этой системы. Верю, что после проведения настоящий судебной реформы – мы сможем увидеть действующих чиновников в судах
Поліна Акпєрова _ 17.12.2018 22:10
IP: 46.133.147.---
Альона Шкрум, як завжди дуже влучно проводить аналогії! Дуже приємно, що такі молоді люди змінюють нашу країну.

Дуже добре, що Юлія Тимошенко дає можливість таким молодим професіоналам! Спільно можна змінити все на краще!
Степан Бакун _ 17.12.2018 15:06
IP: 77.123.138.---
_ABM_:
Фізичні особи 336 разів робили внески для "Батьківщини" на суму 148 тис. грн.
Альона, ви теж перерахували ЮВТ 148 тис.грн., чи вона вам? А чому фізичні особи не перераховують по 150 тис.грн.? Може фінмоніторингу бояться, треба буде пояснювати де гроші взяли?:-))
Ну, блін, май такого президента, то можна уявити які фінансові схеми будуть відбуватися!!!
А россіянці хочуть ЮВТ.
та при чому тут рашка?? ми свою країну хочемо розбудовувати і Тимошенко також!!
Софія Матвієнко _ 17.12.2018 14:58
IP: 77.123.138.---
Andrew Zarevych:
Алена, так это ж про вас урок) Как иронично, что вы сами этого не видите, правда?

Ваша слепая вера в пророссийского популиста коррупционера вам бы давно вылезла боком, если бы в Украине было правосудие.

Так что в ваших интересах, чтобы "как в США" не было. Иначе и ваша императрица, и вы можете уехать туда же, где сейчас отдыхает Коэн.
скорее бы уже вы уехали вместе со всеми остальными порохоботами!!!
Олександра Іваненко _ 17.12.2018 14:53
IP: 95.132.0.---
Оточенню Порошенка треба задуматись! Адже коли Тимошенко стане президентом – Петро одразу втече як Янукович, а от його оточення залишиться тут і будуть відповідати за всі діяння!!
Oleh Verema _ 17.12.2018 14:48
IP: 77.123.138.---
Andrew Zarevych:
Yuri Dubov:

Юлеботы не понимают, как их царицу можно не любить. Понимаешь, Юра, сторонники Тимошенко – суть, верующие. Их тех, кому можно уринировать в глаза, а им все будет божья роса.

Тимошенко – обычный украинский политик. Популист коррупционер, что делала деньги на русском газе еще в начале 90х, вместе со своим патроном.

Она уже была премьер министром, именно тогда подписав чудовищный коррупционный контракт по газу, мило улыбаясь путину, как примерная школьница.

Все что она могла, она уже показала. Пенсионерке место на свалке истории. Эти выборы – ее последний шанс и будем надеяться, что он не реализуется. Ибо она добьет то, что почти добил порошенко.
все что моги показали Порох и Ко...а мі ждем и надеемся!!
Антон Репін _ 17.12.2018 13:54
IP: 193.238.152.---
Владимир Жора:
Всі добре пам'ятають, як ЮВТ злістно дискредувала "Нашу Украіну" і Президента Ющенко, який саме її призначив Прем'єр-Міністром. Отака була її вдячність, хоча Вона раніше обіцяла прати "портянки" в штабі Ющенко. Що з того вийшло всім відомо – Янукович таки дочекався, коли влада впаде йому під ноги. А щодо дискредитації самої Тимошенко, то ніхто її більше не дискредитує, ніж Вона сама. Згадайте хоча б про інопланетян, які скоріш мали викрасти ЮВТ, ніж вона буде співпрацювати з Януковичем і "ширку". А чого варті її слова про те, що доки йде війна, то Батьківщина буде в коаліції? При першій нагоді Вона пішла в опозицію, тому що звідти простіше обливати брудом владу. І таких фактів вистачить не на одну сторінку. Так що можливо нинішні приплічники ЮВТ нарешті замисляться?
як ми бачимо, то не дарма, бо що зробила Наша Україна та Ющенко у підсумку??
Kirill Pinchuk _ 17.12.2018 13:29
IP: 193.238.152.---
Alex Ivanov:
посадили б Пороха і Ко!
Александр Тихонов _ 17.12.2018 12:57
IP: 95.132.0.---
Ігор Ганненко:
Після перемоги Юлії Тимошенко, сподіваюсь, що в Україні запанує таке ж правосуддя, як і в США. Адже немає значення- ти простий робітник чи друг президента – якщо скоїв злочин, то маєш відповідати по закону!
А у нас зараз і у сні важко уявити, щоб когось з корупційного оточення Петра осудили!!
Однозначно согласен! Я когда-то был в штатах и воочию наблюдал, как всяких "мажоров" притягивали к ответственности за нарушения закона! Для граждан Штатов судебная система – это честь. А у нас все смеются, а некоторые плачут, от судебной системы.

Я думаю, что Тимошенко будет первой, кто победит коррупцию в судах, ведь она тоже столкнулась с судебным беспределом!
Ігор Ганненко _ 17.12.2018 12:47
IP: 95.132.0.---
Andrew Zarevych:
Про що Ви кажете? Під час, коли Юлія Володимирівна була Прем'єр-міністром, економіка країни додала та розвивалась, а не те, що зараз!!

А ще Ви (свідомо чи ні) забули сказати про корупційні схему нинішньої влади "Роттердам+", з якої озолотились Коболєв і Тому подібні!!
Ігор Ганненко _ 17.12.2018 12:37
IP: 95.132.0.---
Після перемоги Юлії Тимошенко, сподіваюсь, що в Україні запанує таке ж правосуддя, як і в США. Адже немає значення- ти простий робітник чи друг президента – якщо скоїв злочин, то маєш відповідати по закону!
А у нас зараз і у сні важко уявити, щоб когось з корупційного оточення Петра осудили!!
Tatyana Supryaga _ 14.12.2018 19:12
IP: 77.121.154.---
Александр 1:
Tatyana Supryaga:
... А "професіонал" отримав своє від американського правосуддя по повній за свій "професіоналізм".
В тому то вся справа, що одержав не за професіоналізм, а за несплату податків. Але ви цього так і не зрозуміли. Саме для таких, як ви, і написана ця стаття.
Я вас запитала, навіщо оскаржувати те, чому і так ніхто не вірить? А ви цього так і не зрозуміли)))...
Александр 1 _ 13.12.2018 19:35
IP: 188.163.12.---
Tatyana Supryaga:
... А "професіонал" отримав своє від американського правосуддя по повній за свій "професіоналізм".
В тому то вся справа, що одержав не за професіоналізм, а за несплату податків. Але ви цього так і не зрозуміли. Саме для таких, як ви, і написана ця стаття.
Tatyana Supryaga _ 13.12.2018 18:40
IP: 77.121.154.---
Александр 1:
Засудження Майкла Коена не має жодного відношення до роботи Манафорта на користь Януковича. Професійні поради Манафорта відносно критики Тимошенко ніхто не намагався оскаржувати, навіть, сама Тимошенко. Злочин стався не тому, що Тимошенко біла та пухнаста, а тому, що в США треба платити податки і не брехати Конгресу.
А навіщо пані Тимошенко принижувати себе оскаржуванням методичок такого "професіонала", як Манафорт? Тим методичкам все одно ніхто не вірить. А "професіонал" отримав своє від американського правосуддя по повній за свій "професіоналізм".
Yuri Dubov _ 13.12.2018 16:58
IP: 91.124.55.---
Andrew Zarevych:
Ви в бригаді Уколова чи "бєзвоємєздно"? Ті, хто куськають Тимошенко, не можуть придумати нічого нового, повтори, повтори, які до речі не відповідають істині. Тим, хто "бєзвоємєздно" – радив би наприклад задати питання: хто мочив і куськав Тимошенко ще з часів Кучми – це піховшеки, корчинські, вітренки, симоненки, богословські, бондаренки, СД-ки, регіонали і комуняки, всі президенти (окрім Кравчука, який як завжди "і нашим і вашим"). То ви в їхній компанії? Якщо ні – наступний крок, подумайте чому, чи не тому, що їх влаштовує нинішня мафіознр-олігархічна система? В чиїх руках ЗМІ, які навіювали і продовжують навіювати несприйняття Тимошенко як сильного політика, який хоче змінити гнилу систему, а головний острах – це те, що у неї це може вийти...
Yaroslav Maluita _ 13.12.2018 16:06
IP: 109.108.78.---
Igor Kobbler:
Це тому що суд не встановлював наявність/відсутність у діях Тимошенко порушень законодавства США. Підсудним був Лазаренко, а не Тимошенко. Інша справа, що у суді були встановлені певні юридичні факти. Зокрема, що з офшорних рахунків, власником яких була Тимошенко, на рахунки Лазаренка перераховувалися мільйони доларів США, природа яких – хабар. Просто Юлі, на відміну від того ж Лазаренка чи Фірташа, вистачило розуму не підставлятися своїми мутками під юрисдикцію США. А Лазаренко, дурень, на крадене купував нерухомість у США. Не допустив би він такої фатальної помилки – був би й досі не останнім українським політиком, кочуючим від влади до опозиції. Можливо навіть членом фракції БЮТ у ВРУ.
Владимир Жора _ 13.12.2018 14:02
IP: 93.73.138.---
Всі добре пам'ятають, як ЮВТ злістно дискредувала "Нашу Украіну" і Президента Ющенко, який саме її призначив Прем'єр-Міністром. Отака була її вдячність, хоча Вона раніше обіцяла прати "портянки" в штабі Ющенко. Що з того вийшло всім відомо – Янукович таки дочекався, коли влада впаде йому під ноги. А щодо дискредитації самої Тимошенко, то ніхто її більше не дискредитує, ніж Вона сама. Згадайте хоча б про інопланетян, які скоріш мали викрасти ЮВТ, ніж вона буде співпрацювати з Януковичем і "ширку". А чого варті її слова про те, що доки йде війна, то Батьківщина буде в коаліції? При першій нагоді Вона пішла в опозицію, тому що звідти простіше обливати брудом владу. І таких фактів вистачить не на одну сторінку. Так що можливо нинішні приплічники ЮВТ нарешті замисляться?
Yuri Dubov _ 13.12.2018 13:51
IP: 91.124.55.---
Юлефобія коментаторів – це розумова хвороба, викликана нестачею маленьких сірих клітинок, чи передвиборчий підробіток в "бригадах мінстецівського фронту"?
Віктор Сокольник _ 13.12.2018 13:27
IP: 35.235.227.---
Знову ВОНА працює.
Igor Kobbler _ 13.12.2018 13:18
IP: 35.235.227.---
Yaroslav Maluita:
Судячи з FB-сторінки Шкрум, поняття "сліпа лояльність" – це якраз про неї. Нехай би, врешті, почитала судові матеріали "справи Лазаренка". У ній американська система правосуддя, про яку якраз йде мова у цьому дописі Шкрум, досить чітко та недвозначно дала оцінку правової природи діяльності ЮВТ. При чому лише стосовно одного, окремо взятого періоду збіса насеченої політичної карєри Юлії Володимирівни.
наскільки я розумію, Йуля безперешкодно відвідує штати. Одже, "недвозначна оцінка" ювт судом не має кримінальної природи? та й політики з нею зустрічаються в штатах
Александр Мудрый _ 13.12.2018 12:58
IP: 94.244.158.---
Интересно,если бы не надо было напомнить о Тимошенко,стала бы автор вообще писать на эту тему?
Потому что не вопросы моральности и чистоплотности политиков интересуют в данном случае автора,а исключительно привязка этого события к личности Тимошенко,а иначе зачем в этом материале было о ней вспоминать.Не знаю чему научатся молодые политики из Батькивщины еще,кроме постоянного восхваления своего лидера,по поводу и без повода.Умению глубокого критического,а не коньюктурного,мышления -похоже что нет.
Вот и получается что молодой политик и политик нового образа мышления,это не одно и тоже.
Поэтому тезис -:"Молодые политики принесут в политику новое мышление",не стоит принимать как неоспоримую истину.Чему наглядным примером и есть данная статья
Александр 1 _ 13.12.2018 12:48
IP: 188.163.12.---
Засудження Майкла Коена не має жодного відношення до роботи Манафорта на користь Януковича. Професійні поради Манафорта відносно критики Тимошенко ніхто не намагався оскаржувати, навіть, сама Тимошенко. Злочин стався не тому, що Тимошенко біла та пухнаста, а тому, що в США треба платити податки і не брехати Конгресу.
Yaroslav Maluita _ 13.12.2018 12:41
IP: 109.108.78.---
Судячи з FB-сторінки Шкрум, поняття "сліпа лояльність" – це якраз про неї. Нехай би, врешті, почитала судові матеріали "справи Лазаренка". У ній американська система правосуддя, про яку якраз йде мова у цьому дописі Шкрум, досить чітко та недвозначно дала оцінку правової природи діяльності ЮВТ. При чому лише стосовно одного, окремо взятого періоду збіса насеченої політичної карєри Юлії Володимирівни.
Alex Ivanov _ 13.12.2018 12:17
IP: 79.110.129.---
Посадили за ложь и уклонение от налогов. Интересно, ваш шеф Ю Тимошенко, если б у нас за ложь и за уклонение от уплаты налогов садили – на сколько б миллионов лет лет загремела. Хотя – там бы счет был на миллиарды лет отсидки:) Это скорее вам стоит на этим подумать
Евгений Якунов _ 13.12.2018 11:56
IP: 194.153.129.---
для цього потрібні інші закони
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

15
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

6
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

11
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

12
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter