Елліна Шнурко-Табакова https://twitter.com/ellinasht

ПРИЗЫВАЕМ СОБЛЮДАТЬ ЗАКОНЫ И НЕ СЕЯТЬ ПАНИКУ!!!!

23 січня 2014, 14:55

щодо заяв про можливе відключення телекомунікацій

Шановні учасники ринку інформаційних технологій, представники влади і користувачі інтернет-послуг!

Увечері 22 січня у соціальних мережах та деяких ЗМІ була розповсюджена інформація щодо отримання інтернет-провайдерами листів про підготовку до тимчасового відключення інтернет-шлюзів, точок доступу, станцій стільникового зв'язку, телевізійних і радіоканалів крім "Першого національного" та "Першої програми радіо", а також фіксованого зв'язку крім номерів екстрених служб. Разом з тим були повідомлення про перебої у роботі деяких телекомунікаційних мереж, а також про відключення телеканалів (зокрема, були заяви про відключення 5-го ТВ-каналу в мережах компаній, які використовують бренд "Тріолан").

Інтернет Асоціація України, яка об'єднує понад 150 суб'єктів господарювання у сфері ІКТ, значну частину з яких складають оператори і провайдери телекомунікацій, не підтверджує інформацією про наявність таких листів провайдерам.

Разом з тим ми заявляємо, що чинне законодавство України чітко визначає процедуру запровадження надзвичайного стану, який вводиться указом Президента та підлягає затвердженню Верховною Радою протягом 2 днів. В даному Указі повинна бути зазначена територія, час (від 30 до 60 діб), в т.ч. перелік тимчасових обмежень прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії таких обмежень. У разі введення надзвичайного стану серед іншого можуть бути впроваджені особливі правила користування зв'язком та передачі інформації через комп'ютерні мережі. Зі свого боку підприємства в умовах надзвичайного стану забезпечують виконання відповідних заходів.

Звертаємо увагу на те, що припинення роботи мережі Інтернет безумовно призведе до зупинки роботи не тільки банківської системи України, електронних платежів і блокування роботи всього легального бізнесу, а також унеможливить обмін інформацією між органами державної влади. А припинення надання абонентам послуг телефонного зв'язку ще більше загострить суспільний конфлікт. В таких умовах заборона телекомунікацій вигідна лише силам, зацікавленим у знищенні української держави.

Інтернет Асоціація України повідомляє про стабільну роботу телекомунікаційних мереж в Україні та відсутність технічних підстав для втручання у їх роботу.

Ми звертаємось до суб'єктів господарювання у сфері телекомунікацій чітко дотримуватися вимог законодавства України та не порушувати законного права споживачів на вільний доступ до телекомунікаційних послуг.

Ми нагадуємо споживачам телекомунікаційних послуг про їх законне право на вибір виду та кількості телекомунікаційних послуг, а також вибір оператора, провайдера телекомунікацій. У разі, якщо ваш провайдер безпідставно скорочує перелік послуг (зокрема, відключає телеканали), вимагайте їх включення або переходьте до іншого оператора.

Ми вимагаємо від представників органів державної влади і місцевого самоврядування безумовного забезпечення конституційних прав громадян на доступ до інформації та виконання встановленого законодавством обов'язку щодо створення сприятливих умов для функціонування телекомунікаційних мереж загального користування і повноцінного надання телекомунікаційних послуг, в також прийняття всіх необхідних заходів щодо попередження пошкоджень і незаконних втручань у роботу телекомунікаційних мереж.

Інтернет Асоціація України

powered by lun.ua
Коментарі — 14
Вячеслав Степанюк _ 23.01.2014 17:32
IP: 178.136.236.---
"ПРИЗЫВАЕМ СОБЛЮДАТЬ ЗАКОНЫ... youtube.com/watch?v=z0zD3pOG-Tk
Sergiy Makeyev _ 23.01.2014 16:39
IP: 62.80.167.---
Триолан- рыговское порождение, собственник – Кернес.
vila _ 23.01.2014 16:13
IP: 178.92.245.---
Елліна Шнурко-Табакова:
vila:
Любой гомосапиенс может отправиться на сайт верховной рады или в библиотеку и изучить любой нужный ему закон
В том то и дело, что этот "любой гомосапиенс" НЕ ЗНАЕТ, какой закон ему изучать из МНОГОТЫСЯЧНОГО массива законов.

А Вы, надеюсь, ЗНАЕТЕ, но ОШИБОЧНО полагаете, что "любой гомосапиенс" "может отправиться на сайт верховной рады...". А потому НАПРАВЛЯЕТЕ своё обращение "Призываем соблюдать ЗАКОНЫ и не сеять панику!!!!" В ПУСТОТУ.
Любов Антоненко _ 23.01.2014 15:56
IP: 74.125.17.---
все палиться,чуєте все руками антихриста,Розумійте самі не можу так явно писать,але я іноді бачу віщі сни.
Елліна Шнурко-Табакова _ 23.01.2014 15:51
IP: 195.64.224.---
vila:
Любой гомосапиенс может отправиться на сайт верховной рады или в библиотеку и изучить любой нужный ему закон
Любов Антоненко _ 23.01.2014 15:45
IP: 74.125.181.---
vila:
ти сука на які правові норми ви покладаєтесь,роблячи зло? Ти,тупа лахудра думаєш,що ніхто нічого не знає. Знай: ТИ ЄВА БРАУН. тИЖ ВУМНА,домислюй сама
Любов Антоненко _ 23.01.2014 15:42
IP: 74.125.181.---
вся партія верховного антихриста луцифера піде на суд людський в Гаазі,а тоді на суд Божий.Рагонали хто з ним ставайте,будете причасні до його чорних справ.Вогонь розпалив антихрист,бо він созідать не вміє,а тільки лякати і руйнувати. Ти луципер розпалив вогонь неправди,брехні і вогонь,який і тебе зжире. Господь каже: Я есть огонь поядающий.Как страшно упасть в руки Бога живого.
vila _ 23.01.2014 15:42
IP: 178.92.245.---
Пани Эллина, в приведенном Вами обращении Интернет Ассоциации Украины содержится такая фраза:

"Ми нагадуємо споживачам телекомунікаційних послуг про їх законне право на вибір виду та кількості телекомунікаційних послуг, а також вибір оператора, провайдера телекомунікацій. У разі, якщо ваш провайдер безпідставно скорочує перелік послуг (зокрема, відключає телеканали), вимагайте їх включення...".

А наименование Вашего блога такое: "Призываем соблюдать законы и не сеять панику!!!!".

Однако подавляющее большинство пользователей телекоммуникационными услугами очень слабо ориентируются в массиве нормативно-правовых актов, которыми регулируется предоставление таких услуг.

Мне представляется, что в складывающейся в стране явно конфликтной ситуации, включая область телекоммуникационных услуг, было бы желательным дать пользователям КОНКРЕТНЫЕ ссылки на базовые правовые нормы, которыми регулируется предоставление телекоммуникационных услуг. Подумайте, пожалуйста, над этим.
Орест Крок _ 23.01.2014 15:33
IP: 95.135.45.---
Прокинувся ЁЛКА і тихенько підкрався до вікна...Ранок був погожим та тихим...Обережно ступаючи по східцях він визирнув за двері...Стояла німа тиша...Все...Полегшено видихнув ЁЛКА.Майдан згинув...Він жваво вискочив на вулицю і побіг стрибати по пеньках...Аж раптом з неба як гаркне: "БАНДУ ГЕТЬ".)))))) Перелякався ЁЛКА до безтями і збиваючи на шляху смітники понісся до ганку...По спині холодним потічком стікав липкий піт...Забився ЁЛКА у своє найулюбленіше місце,сів на коштовний нужник,та замислився...Ні не все...Не дають кляті Українці спочити на лаврах...І все настирлівіше почали вижатися замість страусових мештів тюремні капці.
Добрий Троль _ 23.01.2014 15:22
IP: 74.125.17.---
ЯКІ ЗАКОНИ!!! ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА!!!
Andriy Kramar _ 23.01.2014 15:12
IP: 91.239.106.---
Євген Жданов:
Где-то я такое уже видел: рабочие реализации уже есть. Нужно погуглить.
ктн _ 23.01.2014 15:11
IP: 176.36.153.---
Тріолан це власність Допи з Гепою.
Отож користувачам потрібно зробити висновки і вибирати інших провайдерів.
Євген Жданов _ 23.01.2014 15:10
IP: 95.134.56.---
Вот такая идея давно бродит, может айтишники реализуют быстро на базе андроида и иос создаётся сеть децетрализованная где каждый телефон- пикосота. Это как раз типа фидо только на базе вайфай. В общем гдето так.Она бы вообще могла не зависеть ни от провайдеров ни от кого, только достаточное количество абонентов.Такой партизанский НЕТ! По принципу торрента. В городах может быть очень актуально для таких ситуаций.
Logic2009 _ 23.01.2014 15:05
IP: 91.196.177.---
Разом з тим ми заявляємо, що чинне законодавство України чітко визначає процедуру
========================================================================
Чинне законодавство України "чітко визначає" багато інших процедур.
Нажаль "маємо те що маємо", тобто владу яка давно не притримується ніяких процедур.
"Кнопкодавство" і карманний КС перекроїло законодавче поле в нинішню бруківку
на Грушевського. "Апофігеєм" цього стало прийняття "законів" 16 січня.
Тому, пані Елліно, потрібно бути готовим до усього.
Зеленський3 Донбас5 Корупція1305 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter