29 серпня 2013, 18:37
Що парламентарі та активісти пропонують робити в Києві
Зустрілися з депутатами Верховної Ради від опозиції та громадськими активістами. Хотіли обмінятися думками, що нам далі робити в Києві. Треба визнати – всі ми з Вами допустили в столиці нашої країни вкрай небезпечний прецедент, коли влада править без виборів. Нехай для цього їй довелося відгородити своїх пацюків трьома кордонами з "Беркуту", "тітушок" та зігнаних вчителів, наказати міліції частині виборців дати в обличчя (з членами парламенту включно), ще частину – ув'язнити, але Янукович і Ко свого домоглися. В Києві вони почали правити від нашого імені без нашої згоди.
Між тим вибори і право збиратися – це дві останні свободи, які відділяють нас від Росії та Білорусі. Все інше нас і так гірше.
Що робити – це запитання зараз до кожної думаючої людини. Причому не лише у Києві, але і у Львові, Донецьку, Харкові, Одесі чи Ровеньках Луганської області. Тому що є багато підстав очікувати, що влада так само знищить і наше право вибирати (і не вибирати) президента, парламент, тощо. Я ні за що не повірю, що стільки "Беркуту" та "тітушок" з таким "мандатом" бити людей зібрали Олександр Попов з Галиною Герегою. І в тюрму не вони нас садили. Бачили б Ви обличчя суддів, які нас туди направили. Чи міліціонерів, які з мигалками везли на окраїну міста за грати.
Давайте думати разом. Ось думки учасників сьогоднішньої зустрічі (у моєму невмілому викладі колишнього журналіста:)):
Сергій Таран, "Воля": В таких умовах виборці мають повставати. Демократія зобов'язує кожного так зробити, коли влада узурпується (раджу прочитати цілу статтю Сергія);
Віктор Чумак, "УДАР": Потрібна інформаційна кампанія для людей. Якби з нами до Київради приходили 10 тисяч киян – розмова з владою була б іншою. Так само варто звертатися до Євросоюзу напередодні угоди з Україною.
Олександр Бригинець, "Батьківщина": Тепер Попов придумав нову причину збирати Київраду – страхова медицина в Києві. Будуть щоразу придумувати соціальну тему для своїх "зборів". Тому важливо говорити з киянами про їх тотальне обкрадання владою в усіх сферах. І про те, що змінити це можуть вибори.
Андрій Іллєнко, "Свобода": Ворог виявився винахідливим. Треба діяти з ними як з окупантами, вдаючись до партизанської тактики. Наприклад, робити нестерпним життя депутатів цієї Київради, командирів "Беркуту" та "тітушок". Законними або на межі закону методами.
Анатолій Велімовський, активіст і помічник Чумака: Треба єдиний штаб опозиції з громадськими активістами, спільний вихід на вулицю, мільйон листівок та підняття людей на київську конституційну революцію.
Іван Крулько, "Батьківщина молода": Треба оскаржувати усі рішення Київради в суді як незаконні. І треба тиснути на парламент, який має призначити вибори міського голови та депутатів Київради.
Ксенія Ляпіна, "Батьківщина": Треба пояснювати людям, за що ми. Влада задіяла потужну інформаційну машину, якої в нас немає.
Ярослав Діденко, "Кияни разом": Депутати погано працюють з людьми. Ми ставимо їм ультиматум – дійте рішучіше. Приходьте раніше в Київраду, блокуйте залу засідань. Парламентарі, блокуйте парламент, поки не призначить вибори. Кличко, Яценюк, Тягнибок мають особисто очолити цю боротьбу.
Олексій Гриценко, "Громадянська позиція": Лідери опозиції не зацікавлені по-справжньому боротися за вибори в Києві. Потрібний і єдиний опозиційний кандидат в мери.
Леонід Ємець, "Батьківщина": Треба допомагати один одному в різних районах. Тоді виникне вміння досягати спільних цілей
Юрій Ганущак, експерт в місцевому самоврядуванні: Треба домагатися не лише виборів, але й зміни правил. Потрібні повноваження міському голові. Треба повернути райради. І створити Києву бюджетну незалежність. А щодо протидії – треба пам'ятати, що у кожного "депутата" є болюча точка, як "Епіцентр" у Гереги.
Олександр Чорноволенко, "Батьківщина": Єдина особа, яка може їх змусити призначити вибори – це Віктор Янукович. І тиснути треба на нього.
Валерій Кубівський, "Звільнимо Київ разом": Варто створювати альтернативні ради депутатів по районам для контролю за цією владою.
Дорогі сусіди по місту і по країні! Якщо у Вас є геніальна ідея, на чому варто сконцентрувати зусилля, щоб зупинити нашу інтеграцію в Таджикістан, будемо вдячні. Якщо незручно публікувати ідею в коментарях – пишіть на volya.org@gmail.com
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.