29 серпня 2013, 18:37

Що парламентарі та активісти пропонують робити в Києві



Зустрілися з депутатами Верховної Ради від опозиції та громадськими активістами. Хотіли обмінятися думками, що нам далі робити в Києві. Треба визнати – всі ми з Вами допустили в столиці нашої країни вкрай небезпечний прецедент, коли влада править без виборів. Нехай для цього їй довелося відгородити своїх пацюків трьома кордонами з "Беркуту", "тітушок" та зігнаних вчителів, наказати міліції частині виборців дати в обличчя (з членами парламенту включно), ще частину – ув'язнити, але Янукович і Ко свого домоглися. В Києві вони почали правити від нашого імені без нашої згоди.

Між тим вибори і право збиратися – це дві останні свободи, які відділяють нас від Росії та Білорусі. Все інше нас і так гірше.

Що робити – це запитання зараз до кожної думаючої людини. Причому не лише у Києві, але і у Львові, Донецьку, Харкові, Одесі чи Ровеньках Луганської області. Тому що є багато підстав очікувати, що влада так само знищить і наше право вибирати (і не вибирати) президента, парламент, тощо. Я ні за що не повірю, що стільки "Беркуту" та "тітушок" з таким "мандатом" бити людей зібрали Олександр Попов з Галиною Герегою. І в тюрму не вони нас садили. Бачили б Ви обличчя суддів, які нас туди направили. Чи міліціонерів, які з мигалками везли на окраїну міста за грати.

Давайте думати разом. Ось думки учасників сьогоднішньої зустрічі (у моєму невмілому викладі колишнього журналіста:)):

Сергій Таран, "Воля": В таких умовах виборці мають повставати. Демократія зобов'язує кожного так зробити, коли влада узурпується (раджу прочитати цілу статтю Сергія);

Віктор Чумак, "УДАР": Потрібна інформаційна кампанія для людей. Якби з нами до Київради приходили 10 тисяч киян – розмова з владою була б іншою. Так само варто звертатися до Євросоюзу напередодні угоди з Україною.

Олександр Бригинець, "Батьківщина": Тепер Попов придумав нову причину збирати Київраду – страхова медицина в Києві. Будуть щоразу придумувати соціальну тему для своїх "зборів". Тому важливо говорити з киянами про їх тотальне обкрадання владою в усіх сферах. І про те, що змінити це можуть вибори.

Андрій Іллєнко, "Свобода": Ворог виявився винахідливим. Треба діяти з ними як з окупантами, вдаючись до партизанської тактики. Наприклад, робити нестерпним життя депутатів цієї Київради, командирів "Беркуту" та "тітушок". Законними або на межі закону методами.

Анатолій Велімовський, активіст і помічник Чумака: Треба єдиний штаб опозиції з громадськими активістами, спільний вихід на вулицю, мільйон листівок та підняття людей на київську конституційну революцію.

Іван Крулько, "Батьківщина молода": Треба оскаржувати усі рішення Київради в суді як незаконні. І треба тиснути на парламент, який має призначити вибори міського голови та депутатів Київради.

Ксенія Ляпіна, "Батьківщина": Треба пояснювати людям, за що ми. Влада задіяла потужну інформаційну машину, якої в нас немає.

Ярослав Діденко, "Кияни разом": Депутати погано працюють з людьми. Ми ставимо їм ультиматум – дійте рішучіше. Приходьте раніше в Київраду, блокуйте залу засідань. Парламентарі, блокуйте парламент, поки не призначить вибори. Кличко, Яценюк, Тягнибок мають особисто очолити цю боротьбу.

Олексій Гриценко, "Громадянська позиція": Лідери опозиції не зацікавлені по-справжньому боротися за вибори в Києві. Потрібний і єдиний опозиційний кандидат в мери.

Леонід Ємець, "Батьківщина": Треба допомагати один одному в різних районах. Тоді виникне вміння досягати спільних цілей

Юрій Ганущак, експерт в місцевому самоврядуванні: Треба домагатися не лише виборів, але й зміни правил. Потрібні повноваження міському голові. Треба повернути райради. І створити Києву бюджетну незалежність. А щодо протидії – треба пам'ятати, що у кожного "депутата" є болюча точка, як "Епіцентр" у Гереги.

Олександр Чорноволенко, "Батьківщина": Єдина особа, яка може їх змусити призначити вибори – це Віктор Янукович. І тиснути треба на нього.

Валерій Кубівський, "Звільнимо Київ разом": Варто створювати альтернативні ради депутатів по районам для контролю за цією владою.


Дорогі сусіди по місту і по країні! Якщо у Вас є геніальна ідея, на чому варто сконцентрувати зусилля, щоб зупинити нашу інтеграцію в Таджикістан, будемо вдячні. Якщо незручно публікувати ідею в коментарях – пишіть на volya.org@gmail.com

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Як вдалося захистити свободу слова

Віктор Шокін, Генпрокурор часів Петра Порошенка, поставив мене перед складним вибором. Він отримав вердикт Київського апеляційного суду, що мої слова про його корумпованість у трирічної давнини інтерв'ю журналістці Тані Даниленко є наклепом...

Що спільного у долях Андрія Антоненка та Романа Протасевича

Обурення, співчуття, думка "а якщо так зроблять зі мною" – думаю, це реакція багатьох на випробування, які переживає зараз білоруський опозиціонер...

Хто ще у павутині Медведчука?

Наскільки можна зрозуміти, відкриті Генпрокуратурою та Службою безпеки України записи розмов Віктора Медведчука з російським віце-прем'єром Дмитром Козаком були зроблені ще у 2015 році...

Наступне завдання – очистити Вищу раду правосуддя

Шана Президенту України за згоду ліквідувати Окружний адміністративний суд Києва. Важливо не зупинятися. Упирі, по яких вдарили подібні рішення, цього вже не забудуть...

Як посилити Україну напередодні можливого російського вторгнення

Голова ключового суду вже 10 місяців під слідством у справі про створення організованого злочинного угруповування з числа найвищих суддів і....

Шухевич – у нашому Пантеоні. Крапка. Усі суперечки – історикам

Роман Шухевич був талановитим спортсменом, успішним бізнесменом, але обрав шлях воїна. І створив найкращу за історію України повстанську армію...