12 травня 2014, 21:31

З силових відомств треба швидше виганяти майбутніх зрадників

Героїчний захисник України Ярослав Гончар сьогодні фактами показав, чим обертається некомпетентність, боягузство та зрадливість людей з великими зірками на погонах.

З самого першого дня нашої перемоги над Януковичем головним викликом для України є не Путін, не його диверсанти, і тим більше не бандюки Донбасу.

Прогниле керівництво міліцією, прокуратурою, СБУ та Міноборони з Генштабом. Це головні фактори, чому ми продовжують втрачати регіони і найкращих з нас.

"Керівники обласних управлінь міліції, прокуратури та СБУ саботують будь-яку протидію російському впливу. Начальник УВС Луцюк навіть виступив із засудженням місцевої проукраїнської самооборони за творення блок-постів. Повернуся до Києва – втретє закличу МВС негайно розпочати конкурс з підбору керівника УВС Одещини".

Ці рядки були написані вночі в Одесі з 25 на 26 квітня – за тиждень до трагедії, за яку насамперед мають відповісти Луцюк та його підлеглі.

МВС на чолі з Арсеном Аваковим тоді не погодилося змінити головного міліціонера регіону. Сказали, що не робитимуть цього до 9 травня. Далі Ви все знаєте.

Зараз міністерство зайняло таку саму позицію. У восьми областях, де за нашою рекомендацією були оголошені кадрові конкурси з підбору нових керівників міліції, вже висунулися кандидати, вже пройшло їхнє обговорення громадськістю, але МВС нічого не робить. В половині регіонів країни ці конкурси взагалі не розпочаті.

Між тим, за даними активістів Люстраційного комітету, як мінімум міліціями Харківщини, Дніпропетровщини, Полтавщини та Чернігівщини зараз керують такі самі луцюки. Які у важкий момент зрадять і здадуть найкращих патріотів прикордонних областей.

В мене запитання до Арсена Авакова – Ви цього чекаєте?

Таке саме запитання до голови СБУ Валентина Наливайченка та Генпрокурора Олега Махніцького. Аваков хоча б по чесному підібрав головних міліціонерів Львівщини, Волині та Київщини. В СБУ і ГПУ ніхто і не починав шукати для призначення на ключові посади справжніх захисників України.

Почніть це негайно, інакше ці відомства треба очищувати від вас.

Як вдалося захистити свободу слова

Віктор Шокін, Генпрокурор часів Петра Порошенка, поставив мене перед складним вибором. Він отримав вердикт Київського апеляційного суду, що мої слова про його корумпованість у трирічної давнини інтерв'ю журналістці Тані Даниленко є наклепом...

Що спільного у долях Андрія Антоненка та Романа Протасевича

Обурення, співчуття, думка "а якщо так зроблять зі мною" – думаю, це реакція багатьох на випробування, які переживає зараз білоруський опозиціонер...

Хто ще у павутині Медведчука?

Наскільки можна зрозуміти, відкриті Генпрокуратурою та Службою безпеки України записи розмов Віктора Медведчука з російським віце-прем'єром Дмитром Козаком були зроблені ще у 2015 році...

Наступне завдання – очистити Вищу раду правосуддя

Шана Президенту України за згоду ліквідувати Окружний адміністративний суд Києва. Важливо не зупинятися. Упирі, по яких вдарили подібні рішення, цього вже не забудуть...

Як посилити Україну напередодні можливого російського вторгнення

Голова ключового суду вже 10 місяців під слідством у справі про створення організованого злочинного угруповування з числа найвищих суддів і....

Шухевич – у нашому Пантеоні. Крапка. Усі суперечки – історикам

Роман Шухевич був талановитим спортсменом, успішним бізнесменом, але обрав шлях воїна. І створив найкращу за історію України повстанську армію...