19 квітня 2012, 15:11

Гра "Добрий цар Попов і злі бояри- депутати Київради" не для нас

Кияни, українці і дорогі наші гості з-за кордону! Запрошую від імені руху САМ (цими днями ви отримали і ще отримаєте купу запрошень від наших партнерів, різних громадських організацій і просто небайдужих до нашого Києва людей) прийти в суботу 21 квітня на 12.00 до Історичного музею – це біля початку Андріївського узвозу, навпроти Андріївської церкви) на мітинг "Захистимо Андріївський – захистимо Україну!".

Наша акція за збереження старовинного Узвозу і не тільки. Ми хочемо змусити владу зрозуміти: ми – кияни, ми – господарі нашого міста, ми – вирішуємо, що потрібно в Києві, а чому тут ніколи не бути.

Зараз виглядає так, що влада почала це усвідомлювати. Від побудови офісного центра на Андріїівському відмовилися. Після скандального штурму кабінету Попова зрушилася справа із зупинення ще кількох варварських забудов.

Рух САМ тоді висунув вимоги по 10 будмайданчиках, які Єгор Соболев оприлюднив у своєму блозі.

Попов дав доручення своїм заступникам розробити проекти рішень для Київради, аби депутати проголосували за засування земельних та інших рішень, що дозволяли рубати під корінь не тільки дерева, а й історію та культуру нашого Києва.

Увечорі, дійсно, на засіданні Президії Київради проекти були затверджені. Але, якщо хтось думає, що САМці і САМиці від цієї новини радіють як діти, цей хтось помиляється. Ми знаємо, який довгий і складний шлях буває від обіцянок до виконання.

За нашою інформацією дехто у владній команді, злі язики цього дехто називають призвіськом "Карман", планує підзаробити на божевільних активістах і заможних забудовниках.

Схема, як кажуть ті ж самі злі язики, така: Карман виконує доручення Попова з підготовки рішень, а далі пропонує інвесторам-забудовникам "порэшать" питання – недорого – за тисяч 500 доларів.

Рішення просте: проект із скасування землевідводу чи іншого дозволу на вимогу активістів ставиться на голосування в Київраді, але, о диво! – не набирає...одного голоса. І забудовник лишається задоволеним, бо продовжує далі будувати, не зважаючи на патякання якихось там "гарадскіх самашедших", що волають про якісь дерева, якусь старовину.

Задоволеним лишається і Попов! Він же все зробив: активістів вислухав, розпорядження дав, проекти рішень зробив, але, яка прикрість! – депутати-засранці не підтримали його добру волю.

Ми в САМі, звичайно, тим злим язикам віри не ймемо. Ми вважаємо, що Попов дав слово і його

дотримається. Але, якщо станеться інакше, – не дивуйтесь наслідкам. Гра в доброго царя не прокотить!.

Знаєте чому?

Тому що "Аннушка уже разлила масло"...

До зустрічі на мітингу!

powered by lun.ua

Антон Геращенко теж брав участь у незаконному штурмі ДВЕРЕЙ (ознаки ст. 344 ККУ) +ВІДЕО

Епіграф: Чия б гарчала, а твоя б мовчала. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко завжди був трохи комедійним персонажем українського політикуму...

"Першого грудня" про загрозу колапсу науки

Не допустити колапсу української науки Звернення Ініціативної групи "Першого грудня" До написання цього звернення нас спонукали додані до нього дві заяви українських науковців, спрямовані до керівництва держави...

Президент України і Philip Morris: хто зверху?

Наступного тижня ми, громадяни України, виборці можемо побачити, наскільки міцно тютюнові компанії через своє тютюнове лобі тримає (чи щедро утримує) нинішню владу...

Як З'їзд овець України обрав членів Вищої ради правосуддя

9 березня делегати З'їзду суддів України публічно продемонстрували відсутність гідності й незалежності. Вони в режимі ТАЄМНОГО голосування мали обрати чотирьох членів Вищої ради правосуддя (далі ВРП) за квотою суддів...

''Лобізм Арахамії на пальцях'' (відео)

1 березня голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія виступив перед ЗМІ та пояснив свою ініціативу знизити акцизи на сигарети. Нагадаю, що на минулому тижні пан Арахамія подав правки до законопроекту N4278 "Щодо оподаткування товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях", які змінюють Податковий кодекс України – знижують акциз на 30% на сигарети для IQOS і glo з 1 квітня 2021 року...

Як нагнути депутатів і поховати будь-який важливий законопроєкт: майстер-клас від виробників сигарет

Інтродукція: 20% українських дітей і підлітків курять електронні сигарети, часто із невідомим вмістом і в загрозливо великих об'ємах, бо Україна не здатна зробити чіткі й дієві обмеження з продажу всього цього "добра" неповнолітнім...