14 вересня 2012, 10:35

Хто на ярмарку у Львові – анонсую мегаподії)

Подія перша: Сьогодні 14 вересня, п'ятниця, 15:00, Національний музей "Тюрма на Лонцького" (Львів, Степана Бандери (вхід з вул. Брюлова).

Микола Княжицький (ТВі) представить нову книжку Володимира В'ятровича (Центр досліджень визвольного руху) "Історія з грифом "Секретно. Нові сюжети"Це друга книга в цій серії. Хто не бачив першу, нагадаю:

Торік, представляючи першу книгу "Історія з грифом "Секретно", Володимир В'ятрович казав: "В цій книзі йдеться про те, як вибори організовані владою обернулися насильством і глумом над демократію. Це не про 2010, а про 1946. Про те,як чекісти закривали рота вільному слову. Це не про ТВІ і Хорошковського, а про КҐБ і самвидав".

Ось про що друга книга, яку у Львові презентуватимуть сьогодні:

Якщо на різних шальках терезів любов та ідеали, що обрати і якою буде ціна прийнятого рішення? Як зіграти в подвійну гру і чи можливо вийти з неї переможцем? Чи змінює людина війну чи війна міняє людину? В'ятрович каже, що відповіді на ці питання можна знайти в надійно замкнених архівних сховищах.

Як зароджувався один із найвідоміших українських політичних проектів ХХ століття – ОУН? Що приховували тихі будні "застою"? Як разом з "тюрмою народів" розвалювалася найстрашніша спецслужба світу? Непересічні перепитії життя простих людей і лідерів підпілля, виклики, які стояли перед солдатами і генералами, фантастичні сюжети обвинувачень, створені звичайними слідчими проти найбільших письменників епохи – дослідник, всупереч намаганням СБУ, оприлюднює раніше недоступні справи, заведені "органами".

Майже столітня шахова партія між визвольним рухом та спецслужбами, описана в сухих звітах і відтворена сьогодні, розповість читачам про хитрі спецоперації, смертоносні ходи, інформаційні війни та складні партії на кількох гравців. І, можливо, допоможе знайти відповідь на чи не найголовніше питання: що творить нашу долю – воля людини чи обставини?

Подія друга: 16 вересня о 19.00 в колишній в'язниці НКВД і Гестапо – "Тюрмі на Лонцького", яка є місцем, де розгортаються події роману Оксани Забужко "Музей покинутих секретів" та книг Володимира В'ятровича "Історія з грифом "Секретно".

Подія друга: теж сьогодні 14 вересня о 19.00 в колишній в'язниці НКВД і Гестапо – "Тюрмі на Лонцького", яка є місцем, де розгортаються події роману Оксани Забужко "Музей покинутих секретів" та книг Володимира В'ятровича "Історія з грифом "Секретно".

Приходьте, панове! В одному місці письменниця Оксана Забужко та історик Володимир В'ятрович говоритимуть з Вами про шокуючі таємниці минулого і про те, який вплив мають ті події на нас сьогодні.Ех, шкода, що сама зараз не у Львові (((((((сподіваюсь на відгуки львівських самовидців під блогом і таку ж презентацію у Києві!!!!

powered by lun.ua

Антон Геращенко теж брав участь у незаконному штурмі ДВЕРЕЙ (ознаки ст. 344 ККУ) +ВІДЕО

Епіграф: Чия б гарчала, а твоя б мовчала. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко завжди був трохи комедійним персонажем українського політикуму...

"Першого грудня" про загрозу колапсу науки

Не допустити колапсу української науки Звернення Ініціативної групи "Першого грудня" До написання цього звернення нас спонукали додані до нього дві заяви українських науковців, спрямовані до керівництва держави...

Президент України і Philip Morris: хто зверху?

Наступного тижня ми, громадяни України, виборці можемо побачити, наскільки міцно тютюнові компанії через своє тютюнове лобі тримає (чи щедро утримує) нинішню владу...

Як З'їзд овець України обрав членів Вищої ради правосуддя

9 березня делегати З'їзду суддів України публічно продемонстрували відсутність гідності й незалежності. Вони в режимі ТАЄМНОГО голосування мали обрати чотирьох членів Вищої ради правосуддя (далі ВРП) за квотою суддів...

''Лобізм Арахамії на пальцях'' (відео)

1 березня голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія виступив перед ЗМІ та пояснив свою ініціативу знизити акцизи на сигарети. Нагадаю, що на минулому тижні пан Арахамія подав правки до законопроекту N4278 "Щодо оподаткування товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях", які змінюють Податковий кодекс України – знижують акциз на 30% на сигарети для IQOS і glo з 1 квітня 2021 року...

Як нагнути депутатів і поховати будь-який важливий законопроєкт: майстер-клас від виробників сигарет

Інтродукція: 20% українських дітей і підлітків курять електронні сигарети, часто із невідомим вмістом і в загрозливо великих об'ємах, бо Україна не здатна зробити чіткі й дієві обмеження з продажу всього цього "добра" неповнолітнім...