6 серпня 2013, 16:11

Як чернівецькі депутати облради від Партії Регіонів знищують телеканал ТВА. +ДОКУМЕНТИ

Це – підлість: партія влади через своїх депутатів Чернівецької обласної ради:

МАТВІЯ КУЦАКА, СЕРГІЯ ЧОРНОГО, ВІКТОРА БЕРЧІ, СЕРГІЯ НЯЙКУ

вимагає від Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення забрати частоту на мовлення у чернівецького телеканала ТВА, тому що ТВА не виконує умови ліцензції – людською мовою – не виходить в етер. Хоча саме влада заблокувала технічну можливість виходу ТВА в етер.


(дивіться лист регіонадів до Нацради нижче)

Журналісти чернівецького телеканаду ТВА не виходять в етер з 23 липня. Не думайте, що журналісти чи керівники телеканалу лінуються працювати. Ні! Просто у приміщенні у чернівецькій філії концерну Радіомовлення, Радіозв'язку і Телебачення (РРТ), що забезпечує передавання сигналу від телеканалу до телевізорів червнівчан, сталася ВИБІРКОВА ПОЖЕЖА (термін не мій, а вогнеборців з МНС – дуже креативний).

ВИБІРКОВА ПОЖЕЖА – випалила лише один! з чотирьох кабелів, що належать чотрирьому місцевим, в тому числі, і державному телеканалам. І о, диво! цей ушкоджений ВИБІРКОВОЮ ПОЖЕЖЕЮ кабель забезпечував вихід в етер приватногоного телеканалу ТВА, чиї власники пов'язані з опозицією.

Пожежа сталася майже 2 тижні тому! Але досі працівники РРТ не змогли замінити зотлілі дроти на нові. Працівників ТВА у приміщення не пускають!

Парті влади спершу намагалася грати виставу непричетності до блокування роботи цілого каналу. Очільник облдержадміністрації МИХАЙЛО ПАПІЄВ обіцяв, що влада не втручатиметься у справу. Та вистава тривала недовго. Регіонали ЗАЖАДАЛИ ВІДКЛИКАТИ ЛІЦЕНЗІЮ у ТВА.

У зв'язку з цим прошу колег-журналістів, громадських активістів стати на захист жеруналістького колективу. Що ми можемо зробити:

1. Ініціювати публічне обговорення обставин "наїзду" на журналістів просто у Чернівцях: Незалежна Медіа Профспілка України, Національна Спілка Журналістів України, рух "Стоп цензурі!" мають об'єднатися і приїхати у Чернівці, організувати "круглий стіл", запросити на публічне обговорення працівників РРТ, місцевих і київських політиків, запросити дипломатів, представників міжнародних структур – "Репортерів без кордонів", ПАРЕ, ОБСЄ.

2. Винести питання негайного відновлення обладнання для забезпечення технічної можливості виходу ТВА в етер та питання відповідальности чернівецького влади за обмеження свободи слова у регіоні, що є неприпустим, зокрема, і з огляду на ПЕРЕМОВИНИ УКРАЇНИ із ЕВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ із підписання Угоди про Асоціацію України з ЕС.

3. Винести питання перешкоджання журналістській діяльности з-боку чернівецьких посадовців та депутатів Партії регіонів на засідання Міжвідомчої робочої групи з питань свободи слова при ПРЕЗИДЕНТІ УКРАЇНИ "Відкрита розмова".

Перелік не є вичерпним. Пропонуйте. І не треба розводити про корпоративний конфлікт, який є на ТВА. Справа у ВИБІРКОВІЙ ПОЖЕЖІ!!! Справа у загрозі ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ РОБОТИ для 50 журналістів ТВА! Справа у тому, що СОТНІ ТИСЯЧ МЕШКАНЦІВ БУКОВИНИ ПОЗБАВЛЯЮТЬ ПРАВА НА ІНФОРМАЦІЮ з альтернативного по відношенню до влади джерела! Справа у ПІДЛОСТІ і БЕЗКАРНОСТІ ЧЕРНІВЕЦЬКІХ ПОСАДОВЦІВ І ДЕПУТАТІВ від ПАРТЇЇ ВЛАДИ!

powered by lun.ua

Антон Геращенко теж брав участь у незаконному штурмі ДВЕРЕЙ (ознаки ст. 344 ККУ) +ВІДЕО

Епіграф: Чия б гарчала, а твоя б мовчала. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко завжди був трохи комедійним персонажем українського політикуму...

"Першого грудня" про загрозу колапсу науки

Не допустити колапсу української науки Звернення Ініціативної групи "Першого грудня" До написання цього звернення нас спонукали додані до нього дві заяви українських науковців, спрямовані до керівництва держави...

Президент України і Philip Morris: хто зверху?

Наступного тижня ми, громадяни України, виборці можемо побачити, наскільки міцно тютюнові компанії через своє тютюнове лобі тримає (чи щедро утримує) нинішню владу...

Як З'їзд овець України обрав членів Вищої ради правосуддя

9 березня делегати З'їзду суддів України публічно продемонстрували відсутність гідності й незалежності. Вони в режимі ТАЄМНОГО голосування мали обрати чотирьох членів Вищої ради правосуддя (далі ВРП) за квотою суддів...

''Лобізм Арахамії на пальцях'' (відео)

1 березня голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія виступив перед ЗМІ та пояснив свою ініціативу знизити акцизи на сигарети. Нагадаю, що на минулому тижні пан Арахамія подав правки до законопроекту N4278 "Щодо оподаткування товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях", які змінюють Податковий кодекс України – знижують акциз на 30% на сигарети для IQOS і glo з 1 квітня 2021 року...

Як нагнути депутатів і поховати будь-який важливий законопроєкт: майстер-клас від виробників сигарет

Інтродукція: 20% українських дітей і підлітків курять електронні сигарети, часто із невідомим вмістом і в загрозливо великих об'ємах, бо Україна не здатна зробити чіткі й дієві обмеження з продажу всього цього "добра" неповнолітнім...