6 вересня 2013, 12:21

Андрій Магера (ЦВК) та Георгій Крючков (КПУ) на Громадському радіо про референдум+АУДІО

Шановні читачі Української правди і слухачі Громадського радіо!

Запрошую вас послухати третій випуск програми"ЯКЩО".

Тема розмови: спроба комуністів провести референдум із вступу України до Митного Союзу.

Там багато чого цікавого, НОВОГО прозвучалою Зокрема, Українська правда давала новини з нашого етеру.Тому...

СЛУХАЙТЕ. ДУМАЙТЕ. (нагадую, це гасло нашого Громадського радіо)

А ще хочу поділится з вами особистими враженнями і навіть переживаннями:) зі студії запису.

Гості наші були розкішні!

Георгій Корнійович Крючков – член Центрального Комітету Компартії України. Народний депутат попередніх скликань, либонь, єдиний комуніст, до якого парламентські журналісти завжди ставилися з повагою. Бо він, здається, справді вірить у комуністичні ідеали й поводиться відповідно. До речі, їхав до нас на метро. Я зустріла його на Лук'янівці – підтягнутий, енергійний, усміхнений!:) Переживав, чи почнемо запис вчасно, бо після Громадського радіо у нього виступ перед студентами. Такий насичений графік у 84 роки!

Почали ми вчасно, бо ще один гість – Андрій Магера, заступник голови Центральної виборчої комісії – приїхав раніше за нас всих. Ба більше, ще й навмисно готувався саме до етеру Громадського радіо: подивився передвиборчі програми партій, що пройшли у парламент на предмет інтеграції з Европою. Зазначив, що зближення з Европейським Союзом було у в програмі Партії регіонів. А ще порахував, скільки мільйонів виборців проголосували за чотири парламентські партії, що обіцяли евроінтеграційнці цілі. Скільки саме – СЛУХАЙТЕ у програмі. І ДУМАЙТЕ, чи потрібен взагалі цей референдум від комуністів, або ж хто і для чого хоче використати референдум про вступ України до Митного Союзу. Пан Андрій неймовірно цим нас розчулив!

Андрій Магера і Георгій Крючков під час запису програми Громадського радіо "ЯКЩО"

Колега мій – співведучий Андрій Куликов – був перфектний: обізнаний та іронічний. Встигав не лише ловити на слові гостей, а й кпинити з мене:) На початку програми я чесно повідомила гостям студії і слухачам, що є членкинею Коаліції громадських організацій "За чесний референдум". Водночас пообіцяла в етері Громадського радіо виступати не від имени Коаліції, а від имени слухацької авдиторії. І, що я взагалі-то не маю претензій ДО РЕФЕРЕНДУМУ як до демократичного інструменту. На що Андрій Куликов випалив: головне, щоби Ви не мали претензій ПІСЛЯ РЕФЕРЕНДУМУ))

І так всі півгодини живої, щирої, цікавої, інформативної розмови у програмі Громадського радіо "ЯКЩО".

І вже маємо зворотній зв'язок із нашими слухачами, що чули попередню програму "ЯКЩО" із Юрієм Луценком і Євгеном Копатьком. Нагадаю, ми говорили про те, чи висуне опозиція цієї осени в єдиного кандидата на президентські вибори.

Слухач Ігор Серебряков після етеру написав на нашу пошту hromadske.radio@gmail.com:

1. Луценко сказал, что ему всё равно, кто будет президентом от оппозиции, но просто "хороший парень" – недостаточно. Он якобы требует от них программу, команду и т.д., однако ничего пока нет. Но ведь даже написанная программа типа "повышать, усиливать, больше финансировать" – это пустые фантики. Надо привлекать экспертов и разбирать, какие нужны законы, откуда взять, куда добавить (хотя бы ориентировочно). Этим, как я понимаю, никто и не думает заниматься. Что, если они так и будут болтать и ничего не делать?

2. Оппо идут отдельно и объявили об этом. Луценко хочет единого кандидата. Явное противоречие. Что он собирается делать, чтобы их "заставить", и что делать, если они не согласятся (а так и будет на 99%)? Время не безгранично!!!

3. Слабая надежда, что реестровые сделают всё как надо. Не следует ли Луценко изменить свою позицию и создать свою команду на выборы, кстати, при помощи Демальянса? Единого кандидата всё равно не будет, так что три или четыре – не важно. Задача – не допустить, чтобы борьба прошла между Януком и тремя "хорошими ребятами" (а точнее, дятлами). Нужен хотя бы один перспективный не-дятел.

Если, конечно, Луценко чувствует себя способным. Может, есть другие кандидатуры? Если нет – имхо, можно уже сейчас выдать достоверный прогноз о победе Януковича (если выборы вообще состоятся).

4. Кто будет отстаивать результаты? Если на улицы выйдут одни свободовцы, их усмирят. А бютовцы и ударовцы массово на улицах – это фантастика. Уже насмотрелись на "больных, плачущих и занятых" лидеров. Как они "воюют" за выборы в Киевраду и как на это реагирует народ – прекрасно видно. Если Луценко будет выступать в чьих-то интересах (а тот будет только болтать, держать поближе к выходу) – это несерьезно.


Ці запитання дуже слушні і заслуговують на обговорення в етері. І ми це обговорення організуємо!

Ще разу дякую нашим гостям і нашим слухачам.

Заходьте на нашу сторінку у фейсбуці, допомагайте нам – чотири способи зробити пожертви є на нашому сайті.

До зустрічі!

СЛУХАЙТЕ. ДУМАЙТЕ.

Згадала, давно не нагадувала, що у написанні блогів послуговуюся мовними настановами редакції програми "ВІКНА-НОВИНИ", СТБ, що були вироблені спільно журналістами, редакторами і мовознавцями з Інституту української мови НАН України.

powered by lun.ua

Антон Геращенко теж брав участь у незаконному штурмі ДВЕРЕЙ (ознаки ст. 344 ККУ) +ВІДЕО

Епіграф: Чия б гарчала, а твоя б мовчала. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко завжди був трохи комедійним персонажем українського політикуму...

"Першого грудня" про загрозу колапсу науки

Не допустити колапсу української науки Звернення Ініціативної групи "Першого грудня" До написання цього звернення нас спонукали додані до нього дві заяви українських науковців, спрямовані до керівництва держави...

Президент України і Philip Morris: хто зверху?

Наступного тижня ми, громадяни України, виборці можемо побачити, наскільки міцно тютюнові компанії через своє тютюнове лобі тримає (чи щедро утримує) нинішню владу...

Як З'їзд овець України обрав членів Вищої ради правосуддя

9 березня делегати З'їзду суддів України публічно продемонстрували відсутність гідності й незалежності. Вони в режимі ТАЄМНОГО голосування мали обрати чотирьох членів Вищої ради правосуддя (далі ВРП) за квотою суддів...

''Лобізм Арахамії на пальцях'' (відео)

1 березня голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія виступив перед ЗМІ та пояснив свою ініціативу знизити акцизи на сигарети. Нагадаю, що на минулому тижні пан Арахамія подав правки до законопроекту N4278 "Щодо оподаткування товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях", які змінюють Податковий кодекс України – знижують акциз на 30% на сигарети для IQOS і glo з 1 квітня 2021 року...

Як нагнути депутатів і поховати будь-який важливий законопроєкт: майстер-клас від виробників сигарет

Інтродукція: 20% українських дітей і підлітків курять електронні сигарети, часто із невідомим вмістом і в загрозливо великих об'ємах, бо Україна не здатна зробити чіткі й дієві обмеження з продажу всього цього "добра" неповнолітнім...