7 листопада 2023, 13:25

Як тг-канал +Вертикаль, компліментарний до глави ОП Єрмака, собачиться із журналістами

Почнімо трохи з лікнепу: в системі державної влади в Україні такої гілки влади як Офіс президента НЕ ІСНУЄ.

В Конституції НЕМА згадки про Офіс президента.

А в Положенні про ОП, який у 2019 р.своїм Указом затвердив президент Володимир Зеленський, написано суто про ДОРАДЧІ та ПАТРОНАТНІ функції, наприклад, люди Офісу президента мають готувати проєкти Указу Президента, викладати на сайт президента вже підписані документи, запрошувати нараду фахівців з певного питання і передавати їхні мудрій думки президенту для ухвалення рішень.

Однак Офіс президента Зеленського вийшов далеко за свої межі, визначені його ж Указом.

В інтерв'ю журналістам заступник глави ОП Ігор Шурма розповідає про свої спроби розв'язувати проблеми, які виникають у підприємців із податковою, митною службами, органами правопорядку. Ці спроби навдивовижу безрезультативні – і це добре! Бо ручне управління держорганами, які діють в межах і спосіб, визначених Конституцією України, з Офісу президента, який не згадується в Конституції, – це дно, це неприйнятно для правової держави.

Ще один заступник глави ОП Олег Татаров, як розповідають журналісти УП, ляльководить органами правопорядку – "розв'язує проблемні питання" з правоохоронцями. Знову ж таки нагадую: Офісу Президента нема в Конституції, а органи правопорядку як частина виконавчої гілки влади є.

Ігор Жовква, що донедавна мав, скажімо так, нейтральну репутацію, вирішив публічно повчити Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, коли тому слід говорити, але переважно мовчати.

Всіма цими клерками керує Андрій Єрмак, відтак він і несе відповідальність за те, хто і наскільки з його підлеглих виходить за межі Конституції й Законів України. І за межі пристойності.

Шостого листопада кілька телеграм-каналів, компліментарних до глави ОП Єрмака, страшенно образилися і відреагували словами "дура" і подібним дитячим лементом на розмову щодо насправді слабкого впливу на громадську думку тих же анонімних телеграм каналів.

Анонімним авторам каналів +Вертикаль і Джокер не сподобалося, як ми із колегою по проєкту "НАТО в хату. Антикор" Мариною Данилюк-Ярмолаєвою обговорюємо думки ще однієї колеги – очільниці Інститут масової інформації (ІМІ) Оксани Романюк. Я розповідаю, як подкасті "Медіуми" Оксана висміяла людей з Офісу президента, які занадто повірили в силу, у вплив телеграм-каналів, зокрема, анонімних помийок. На її думку, тг-канали купують авдиторію, мають піки заходів лише під час масових обстрілів, все переглянуте, прочитане читачами каналу на наступний день забувається. Одним словом: влада стала жертвою агресивного маркетингу власників тг-каналів, коли повірили в їхню всемогутність і запросила на закриту зустріч президента Зеленського із журналістами ще й адміністраторів анонімних телеграм-каналів.

Раджу подивитися відео "НАТО в хату. Антикор" тут: https://www.youtube.com/watch?v=u4b1C20LZGY&t=2460s

і послухати подкаст "Медіуми" тут: https://goo.by/sDWcGX

Подивімось на реакцію читачів тг Вертикаль і глядачів "НАТО в хату. Антикор" на Цензор.нет, а саме на співвідношення переглядів і реакцій (лайків).

На скрінах Вертикалі із дитячим лементом на мою адресу видно, що подивилося 278 тис., а лайк поставили 1 тис., наступний скрін дивимося: переглянули 98 тис., і 1,5 тис. лайків, ще один скрін 99 тис. побачило пост, а лайків поставили трохи менш як 3 тис.Натомість наше відео із висміюванням довіри ОП до тг-каналів подивилося 95 тис, а коментарів – 9, 7 тисяч. Тобто, на наше відео люди реагували в три, в десять, в тридцять разів більше, ніж на дописи на анонміних тг-каналах Вертикаль і Джокер.А як щодо коментарів? Під нашим відео 771 коментар. А у Вертикалі скільки? Хахаха) аніскілечки, бо на тг-каналах, компліментарних до глави ОП Єрмака, коментарі закриті.

Гей, ви, гуру новітніх медіа з анонімних тг-каналів! Ви не знаєте, що коментарі збільшують довіру до медіа, а відтак і авдиторію. Чого ж коментарі закрили? Мммммм...напевно, боїтеся, що Андрій Борисович може не витримати зіткнення з реальністю?

Ну, і ще так, дрібничка. В Положенні про Офіс президента його клерки мають взаємодіяти із засобами масової інформації, а саме ОП

- здійснює моніторинг інформаційного простору України,

- створює умови для доступу громадськості до інформації про діяльність Президента України, Офісу,

- забезпечує оперативне надання інформації про діяльність Президента України, Офісу засобам масової інформації,

- забезпечує роботу Офіційного інтернет-представництва Президента України,

- розміщує на його вебсайті укази і розпорядження Президента України, а також іншу інформацію про діяльність Президента України, Офісу. (Ст.4, п.16).

І де тут пункт про те, що Офіс президента має організовувати цькування журналістів, бо саме цим, очевидно для мене, займаються тг-канали, які, на мій погляд, пов'язані із ОП.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Мінус 5 млрд грн! Що курить міністр фінансів Марченко?

Україна має підвищити акцизи на тютюнові вироби. Це наше зобов'язання перед ЄС, яке закріплено у Директиві. Згідно цьому документу до 2025 року акцизи на сигарети, сигарили та тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) повинні бути не менше 90 євро за 1000 сигарет...

І мертвим, і живим, і ненарожденним, і Зеленському

Тарас Шевченко, з "І мертвим, і живим, і ненарожденним...": "Не минайте ані титли, Ніже тії коми, Все розберіть... та й спитайте Тойді себе: що ми? Чиї сини? яких батьків? путінська пропаганда, а до того совітська й імперська пхають скрізь свої божевільні версії про Миколу Потоцького, Австрійський генштаб і леніна-сталіна як засновників України...

Як тг-канал +Вертикаль, компліментарний до глави ОП Єрмака, собачиться із журналістами

Почнімо трохи з лікнепу: в системі державної влади в Україні такої гілки влади як Офіс президента НЕ ІСНУЄ. В Конституції НЕМА згадки про Офіс президента...

Як Генеральний прокурор Костін ставить під загрозу наступний транш допомоги США на майже всю медицину України?

А чи чули ви про програму "Доступні ліки", у якій понад 500 препаратів українського та закордонного виробництва, що видають пацієнтам безплатно або за невелику оплату? А от просто зараз запитайте у своїй знайомих з ближнього чи дальнього кола, скільки вони заплатили за онкологічну операцію, скільки платять зараз за знеболюючі ліки? Тільки не про те, як було колись, а саме зараз – восени 2023 року...

Конституція і Вілкул. Хто зверху?

Коли мій давній знайомий по громсектору з Кривого Рогу Олег Сампір розповів, як він із колегами-активістами випадково дізналися, що ніякого Указу про призначення Олександра Вілкула нема посаду голови військової адміністрації Кривого Рогу не було, я розсміялася...

Чи був у Князєва та инших суддів ВС з міченими доларами позитивний висновок від Громадської ради доброчесності?

Ввечері 13 червня низка сайтів і телеграм-каналів із посиланням на Єдиний реєстр судових рішень оприлюднили прізвища ще трьох суддів Верховного Суду, у яких детективи НАБУ виявили мічені долари із корупційного "транша" екс-голови Верховного Суду Всеволода Князєва...