Чому почервонів громадянин Портнов?
Скидається на те, що вітчизняні ЗМІ пали жертвою... Отут запитання – чи то власного "опопсіння", чи стороннього свідомого тиску.
Ось приклад.
На "Українській правді" вчора дві новини стояли поруч. О 16-33 дрібним шрифтом – інформація від Опори про те, що 1,2 мільйони людей були позбавлені виборчого права на цих виборах.
Через чотири хвилини – о 16-38 – величезними червоними літерами вискакує, як чорт з табакерки, новина про те, що Портнов виграв справу у суді ЄС.
У мене особисто, при всій моїй повазі до Укрправди, виникає дисонанс від пріоритетів, якими мислить редакція – захищені Європою права Андрія Портнова виблискують червоною стрічкою поряд з втоптаними "нинішньою" демократичною владою правами 1,5 мільйона громадян України. Тобто, на вагах інформаційних пріоритетів, цього разу переміг один громадянин чиє невизначене минуле та майбутнє видається важливішим за півтора мільйона громадян, вимушених микатись від війни, позбавлених власних домівок... та права голосу на місцевих виборах, а відтак – не інтегрованих у нові громади (про дискримінацію громадян України – вимушених переселенців на цих місцевих виборах читайте у статті "З "безпрєдєла" – у безправ'я").
Шукаємо логіку? Вона, мені здається, таки є. У вигляді сумного висновку про те, що у інформпросторі продовжують панувати інформаційні маніпуляції. Звичайно, що вигідні владі, аби "забити" її лукаві або неправомірні вчинки. Все просто – якщо є щось, неприємне для влади, того не треба повністю замовчувати, бо у нас же – розквіт демократії, так? Від неприємності треба просто відволікти увагу. Тому Портнов виблискує червоним... хоча насправді червоне світло політичного світлофора запалилося саме для 1,5 мільйона громадян України на цих місцевих виборах. От де проблема!
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.