Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

''Нижче плінтуса''

24 грудня 2008, 13:31

Коли я чую, як Президент опускає політичну дискусію до банального хамства, я розумію, що інтелігентність та самоповага не пов'язані ні зі статусом, ні з дипломами, ні з посадами.

"Юлька-варовка", "апельсини наколоті", "шрек", "бджоляр", "Ваша жінка-американка", "пахан" – всі ці дитячі і примітивні "поганяла" у здоровому суспільстві є неприйнятними. Тим більше ненормально, коли такі вислови дозволяє собі Президент, який на жаль, представляє нашу державу.

Ми дивувалися матюкам у кабінеті Президента Кучми, але то ж було в кабінетній, камерній обстановці. Інша справа, коли бруд ллється екранів телевізорів в час, коли телевізор можуть побачити наші діти.

На мій погляд, все це відбувається через брак креативу, а ще більше через дефіцит аргументів і підтверджених фактів, а не чуток. А тим часом, цими днями банкір-Президент втратив чи не останній шанс на громадську реабілітацію.

Як і багато співгромадян, десь в глибині душі, я до останнього моменту сподівався – от зараз Ющенко оголосить брифінг, звичним жестом підтягне свої знамениті манжети і подивившись в очі телеглядачам, чесно скаже, що прогавив і тепер накаже НБУ і швидко наведе порядок з курсом гривні.

Що він особисто знає спекулянтів і дає їм три дні щоби повернути незаконно отримані прибутки і назавжди виїхати з країни. Що курс має повернутися на позначку 6 грн. за долар і тепер Прем"єру ні на кого кивати і треба разом у оновленій коаліції ставати до роботи і виводити країну з кризи.

Втім, це сюжет для соціальної фантастики про українського президента. Реальний Ющенко дуже чітко дав зрозуміти, що НБУ до падіння курсу непричетний. Зовсім.

powered by lun.ua
Віктор Уколов _ 25.12.2008 11:09
IP: 193.19.152.---
Ющенко і Стельмах відповідальні за збідніння мільйонів громадян. І їм доведеться за це відповісти, причому якщо ГПУ збере достатньо доказів, то не лише політично. Щоби в Інтернеті на робили їхні нечислені прихильники.
Віктор Уколов _ 25.12.2008 11:07
IP: 193.19.152.---
Pandora
Ви просто професійно говорите неправду. Я ніколи не приховував, що ми з Миколою куми і не бачу причин це приховувати. Як не приховав і спробу дати мені хабара 10 млн доларів за зраду БЮТ. Я не погодився домовлятися про хабар Миколою і заявив про це у прямому ефірі. Цим я та мої колеги вперше в історії парламенту зупинили міжфракційні корупційні переходи. Розуміючи, що я кума не записував, його колеги переконали його подати на мене до суду, нібито за наклеп.
Я сподіваюсь, що всі куми будуть так само чесно і відверто поводитись одне з одним, як ми з Миколою.
Ці "хитруваті" натяки з вашого боку для мене цілком прозорі. Тому вести розмови з такими, як ви, вважаю нижче людської гідності.
Своя_Думка _ 24.12.2008 23:43
IP: 91.124.72.---
24.12.2008 18:53___ Віктор Уколов: "У мене складається враження, що для захситу Стельмаха ВАЮ має невідомий для нас мотив". ПЕРЕБІР. Триостанні блоги планомірно підводити читачів до цього "мотиву", і – БАЦ! – тіпа ми нє мєсниє! І оці стенання: "І знову по суті блогу – ні слова". Ви що, не читаєте, те що ми пишемо? Казали британці: "коли годинник пробив тринадцятий удар, виникає питання – а попередні дванадцять були правильні?..." Довіру загубити легко, пане Вікторе! Ваш тезка – приклад.
zuof8 _ 24.12.2008 23:40
IP: 91.124.126.---
Ну і щоб закрити тему про плінтус.
http://www.glavnoe.kharkov.ua/articles/a1331
матюк _ 24.12.2008 23:15
IP: 94.178.222.---
"Цікава закономірність – чим менше Ющенка підтримують у суспільстві, тим більше його захищають на форумах аноніми. Може це й правильно – йому давно пора стати Президентом анонімної віртуальної (несправжньої) України."

аффдор, вибори в києві вже забув?
zuof8 _ 24.12.2008 23:14
IP: 91.124.126.---
2Віктор Уколов
"zuof8
Вам треба зрозуміти, що звичайні правила чемності, вимагають говорити у блозі на підняту тему, а не про все підряд."
Дивно, але я, звичайний "маленький українець", змушений тлумачити пану парламентарію та журналісту очевидні речі.
Ви абсолютно праві, коли звинувачуєте Стельмаха та пана Гаранта у іграх з гривнею. Але, виступаючи з полум'яною критикою позиції Вашого нинішнього смертельного ворога, в своєму власному оточенні маєте таких точно "політичних корупціонерів" (боже, яке безглузде словосполучення!). І я задав питання не просто тому, щоб просто бовкнути, ні. Я цим демонструю Вам, що Ваша партія (як полюбляють говорити, "політична сила". Брр, аж нудить від цього!) є таким же скупченням звичайних проходимців, як і Балоган "со товарищи". Це аксіома – якщо йдеш на конфлікт, то твоя позиція має бути бездоганною. Ваш же білий прапор вже так заляпано брудом, що вже й серця не видно, не те що його кольору. На мій погляд, висловлений о 16.48 пост показав одну з таких плям, ще й дуже приховану. Перконайте мене, що я не правий, що пані Шишкіна більш здібний політик, ніж молодий Черчілль, і я одразу на найближчих виборах стану найпалкішим прихильником БЮТ.
А поки Ви мене в цьому не переконали, то язаявляв, заявляю і буду заявляти – блок Юлії Тимошенко є таким же збіговиськом злодіїв, шахраїв та хабарників, як і залишки помаранчевої "Нашої України", ЄЦисти, литвинівці. За "регіони" навіть говорити не хочу, то взагалі "загін імені Корейко".
Мановар _ 24.12.2008 23:00
IP: 82.193.125.---
Обычная статья-пустышка. Написана лишь бы... Но удивительно другое – каким дружным хором ее заплевывают "непоколебымые" ФАНЫ Президента. Такое впечатление, что СП с Балогой вместе -закрыт. Все ушли в Интернет обелять ВАЮ и создавать хотя бы иллюзию, что есть еще особи, поддерживающие ВАЮ и одновременно не числящиеся на психиатрическом учете...
П-к_Вешняк _ 24.12.2008 22:55
IP: 91.196.80.---
Щось аж занадто кволо виглядає сьогодні на цій сторінці "балоганівська" зграя. Зрозуміло, що якісний рівень дописів безпосередньо залежить від загального культурно-освітнього та інтелектуального рівня дописувачів. Надзвичайно низький рівень, а в більшості випадків, взагалі, відсутність культури, освіти, інтелекта "балоганівці", принаймні, могли б частково компенсувати завзяттям, але не сила втриматись від цитати (Штірліц до Мюллера): "... у Вас сегодня отсутствовало самое главное, у Вас не было вдохновения (рос.).". Що ж це ви, "совки підноменклатурні" кинулись лаятись, а такої простої речі дотямити не здатні, що навіть лайка, щоб мати пристойний вигляд, потребує "і часу, і натхнення".
Black_Sea _ 24.12.2008 22:50
IP: 195.230.115.---
Пан Виктор, расскажите пожалуйста, каким образом Нацбанк может удерживать курс, если спрос на доллар значительно превышает предложение? Страна не зарабатывает столько долларов, сколько тратит.

Стельмах – один из немногих крепких профессионалов, такими кадрами не разбрасываются. Не рубите сук, на котором сидите...
eternal _ 24.12.2008 22:07
IP: 195.189.215.---
есть идея-не голосовать за партии,в списках которых есть депутаты.Кто сейчас мороз- никто,как может напакостить-никак.ВЫКИНУТЬ оттуда всех и помаранчевых и сине голубых и всех остальных.Новые пока настропалятся воровать лет 5 пройдет.А потом и их выкинуть.Вот это должно стать манифестом среднего класса. Ведь мы все одинаковые на востоке и на западе,нам не нужно чтоб нам давали,мы все можем заработать сами.Они настраивают нас друг против друга чтобы мы вместе не вцепились им в глотку
Pandora _ 24.12.2008 21:52
IP: 77.122.184.---
Пане Уколов, я заявляю, що Ви безсовісна, безпринципна і продажна людина. І це легко доводиться. Безсовісна – бо користувачі Вашого блогу, які говорять про незручні речі або ставлять незручні запитання, миттєво попадають у "чорний" список. Так сталося зі мною: Ви мені нібито "відповіли", а от я Вам – вже не змогла. (До речі, якщо Ви страждаєте на амнезію, я нагадаю присутнім про характер Ваших відносин з М. Рудьковським – вони кумівські. Колись Ви це особисто підтвердили у прямому ефірі на ICTV. То ж не треба "включати дурочку", як каже Ваш колега А. Кожемякін). Безпринципна – бо якби було б інакше, то Ви б дали чітку відповідь по суті закидів, що пролунали на адресу Ваших колег з БЮТ. А по суті Ви сказали на нуль цілих нуль десятих. До того ж, принципова людина ніколи в житті не опиниться у середовищі недоторканих бандитів на прізвище Губський, Кожемякін, Абдулін та ін. Але Вам, як бачимо, там комфортно. Ну а продажна – бо апріорі не може бути чесною безсовісна і безпринципна людина. Отже, Ви перемогли у всіх трьох номінаціях, мої вітання. Все, що Ви в змозі зробити – це вдруге мене "забанити". Але начувайтесь, на виборах – чергових чи позачергових – народ "забанить" вас усіх. І особисто я робитиму для цього ВСЕ
Armoured _ 24.12.2008 21:48
IP: 193.138.135.---
Нужно "законным'' способом отстранить (отогнать) от власти Ющенко,Януковича, Тимошенко и всю их 3,14здобратию и предложить им настоятельно,на выбор, судьбу Чаушеску или Муссолини.
Jurdumm _ 24.12.2008 21:05
IP: 77.121.143.---
Пане Вікторе, нажаль вікно "Ваш коментар" у Вас на блозі було зачиненим після 19:00, то свій власний відгук на Ваш матеріал я пропостировав на блозі О.Притули о 20:24, тим більш, що тема в неї
(О.Притули) була співзвучна написаному Вами.
Ще раз вибачаюсь, що не зміг це зробити на Вашому блозі.
Nofrost _ 24.12.2008 20:53
IP: 93.178.212.---
Пане Netko, хотів би нагадати Вам, що через три години Ви маєте дуже реальну можливість програти парі, укладене мною з Вами 25 грудня 2007 року:). Буду щиро вдячний, якщо відгукнетесь на цій же гілці:).
zuof8 _ 24.12.2008 20:07
IP: 91.124.96.---
Відповідь на 24.12.2008 18:53___ Віктор Уколов
Довожу свою точку зору щодо ігор навколо національної валюти, яку висловив 23.12.2008 о 15:26 на блозі пана Мєдвєдєва.
"О чем спорить? В четверг Петр Порошенко на всю страну в прямом эфире заявил, что (дословно):
"42 мільярда – це емісія, яка була видана в банківську систему. Так зване рефінансування. От питання: кому були видані гроші, чому вони видані на такий довгий термін – на рік, за якими критеріями, чи рівний був розподіл між банками, чи ні...
Мною було заявлено абсолютно жестко – чотири тижні тому правління отримало рішення Ради Нацбанку щодо того, щоб негайно надати Раді Нацбанку в будь-якому форматі за будь-якою процедурою, за будь-яким доступом до таємниці інформацію: кому, скільки, на яких підставах було видано грошей...
Ми отримали відповідь правління, що цю інформацію надано не буде. Ми Раді Національного банку відмовляємося її надавати. Ми вважаємо, що вона складає комерційну або банківську таємницю, це божевілля. В всьому світі ця інформація є відкритою. І ми, це саме стосується інформації, яку мала надати щодо обсягів, критеріїв і принципів інтервенцій, бо це те саме. Хтось вчора купив долар по 7,70... А хтось вчора же на тих самих торгах, тільки на міжбанку, купив їх по 8,70 або по 9. 20% різниці " (с)
Неужто после сказанного у кого-то возникают еще сомнения, чьих ручек это дело?" (с)
Jurdumm _ 24.12.2008 19:00
IP: 77.121.143.---
Авторе, після того, як розмістил на трьох блогах, включно і блог О.Притули з обуренням про відсутність на Вашому блозі запрошення "Написати коментар", з'явились і "запрошення" і віконце для коментаря.
Більшисть полемізуючих з Вами або не бачать і не хочуть бачити проблем у Вашому допису, або що ще гірше, умісно "зіскакують" з теми
аргументами "А сам який?", "А ще шляпу й окуляри одягнув".
Віктор Уколов _ 24.12.2008 18:53
IP: 85.159.4.---
zuof8
Вам треба зрозуміти, що звичайні правила чемності, вимагають говорити у блозі на підняту тему, а не про все підряд.
Мені ціково, що Ви думаєте про те, що Ющенко замість засудження Стельмаха всіляко його вигороджує? Я про це написав. Адже на мою думку, засудження Стельмаха було б у його інтересах. Чи я помиляюсь?
У мене складається враження, що для захситу Стельмаха ВАЮ має невідомий для нас мотив.
zuof8 _ 24.12.2008 16:48
IP: 195.137.255.---
Тут, на персональному блозі народного депутата від БЮТ я задаю питання, на яке я вимагаю чіткої відповіді. Пані Королевська свого часу на це питання відповісти не змогла.
Уінстон Черчилль, герцог Мальборо, був обраний депутатом палати общин британського парламенту в 26 років. Він встиг послужити в королівській гвардії, побувати в полоні під час бурської війни.
Є у складі депутатської фракції БЮТ така собі Еліна Вікторівна Шишкіна. Її було обрано депутатом парламенту європейської держави у 25 років. Вона не воювала, не була в полоні. У неї нема державних нагород. Вона в виборчому списку БЮТ займає 75 номер, тобто сто відсотково прохідний. Ви, до речі, лише 147. Пані Шишкіна не є членом жодної партії. То за що її обрано депутатом Верховної Ради?
Я спробую відповісти. Її тато, Віктор Іванович Шишкін, є членом Конституційного Суду. За відсутності місця не буду переказувати його біографію. Місце в парламенті для його доньки є платою керівництва блоку за прихильне ставлення члена найвищої судової інстанції.До речі, висунутого на посаду судді від Президента.
Пані Шишкіна за весь час находження в парламенті подала лише один законопроект: "про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо гарантії права судді на поновлення на посаді) "
Я буду дуже Вам вдячний, якщо Ви зможете мене переконати в тому, що ця приваблива білявка є просто дуже обдарованою особистістю і вкрай була необхідна в парламенті, що її поважний тато до цього не має ніякого відношення...
Deutsch _ 24.12.2008 16:47
IP: 77.22.119.---
Бадитов в тюрьмы. Кто это сказал?
Мне все говорили – зачем ты эту воровку (ЮВТ) повсюду с собой возишь. Кто это сказал?

Бандиты до сих пор при делах.Правда пришлось поделиться с Президентом бизнесом.
Как президент мог назначить Тимошенко премьер-министром Украмны в 2005 году, зная, что она "воровка"? Ответ здесь один. Ющенко всгупил в сговор с "воровкой", для того, что бы на волне народного недовольства захватить власть в стране. Здесь вины на "воровке" – никакой. А Ющенко сам свидетельствует против себя. Похоже диоксин действует.
Campecino _ 24.12.2008 16:24
IP: 77.52.197.---
Ребята! Вы все заигрались в политику.У подавляющего большинства населения из-за осенних событий в экономике реально выбита почва из-под ног. Когда гражданм жрать нечего они в лучшем случае игнорируют отцов (или матерей,если угодно) нации, а в худшем начинают резню.Примеров тому масса.Нам всем это надо? Не пора ли личные амбиции,а может и обиды отложить в долгий ящик и заняться спасением страны? Пока ещё есть что спасать.
Ющенко нужна слава Николая 2, а Тимошенко слава Керенского? За февралём пришел октябрь...
Віктор Уколов _ 24.12.2008 16:24
IP: 194.30.168.---
І знову по суті блогу – ні слова. Натомість банальні намагання говорити не про хамтсво Ющенко, а про кого завгодно.
Панове аноніми, ви справді вважаєте, що Президент може хамити в ефірі?
Віктор Уколов _ 24.12.2008 16:21
IP: 194.30.168.---
24.12.2008 16:03___ Pandora

Вашими б устами та мед пити. Партквиток СПУ я здав після зради Мороза. Про Рудьковського писати не хочу – скористайтесь гуглом і не пишіть більше дурниць:-)
Odoakr _ 24.12.2008 16:10
IP: 217.65.240.---
Виктор, к твоему сведению Виктор Ющенко есть человек очень интелигентный и порядочный, и ты не имеешь никакого права в своих блогах хамить. Складывается впечатление, что тебе не позволяет воспитание или ты отрабатываеш деньги российских политтехнологов. Есть конструктивная критика и есть елементарное хамство.
Pandora _ 24.12.2008 16:03
IP: 195.64.224.---
Ця "непогана людина з незаплямованою репутацією" має дуже тісні і теплі зв'язки з Миколою Рудьковським. Це так, відступ.
Пане авторе, ну всі вже давно зійшлись на тому, що Ющенко – це абсолютний крах, це президент померлих надій, це обділена совістю і відповідальністю людина, як завгодно назвіть. Хіба так цікаво знов і знов плясати на його кістках? На своє самознищення він попрацював, як ніхто інший. Облиште вже його.
Ви краще розкажіть про своїх "героїв" і їхні "героїчні" діяння. Почніть з Губського, Портнова, Хорошковського. Продовжіть Абдуліним, Васадзе, Фельдманом. Бачте, одні українці:) І з подробицями, будь-ласка. А якщо ні, то замовкніть. Принаймні, збережете самоповагу. А то з того боку – всі бандити, а в БЮТ одні "агнцы божие".
Так уже нудить від вас усіх.
Сваха _ 24.12.2008 15:57
IP: 194.242.116.---
Не нападайте на Уколова! У него судьба такой – всю жизнь в наймах. Начинал с того, что ишачил на Пиховшека, потом присосался к Морозу. Теперь – Юлю облизывает. Придет время – станет первым ее обличителем, правдорубом
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter