Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Партія Регіонів без шансів на виграш морочила голову всій країні

05 лютого 2009, 22:16

Від самого початку цієї "психічної атаки" на Уряд Тимошенко, Партія регіонів була приречена на поразку – через небажання самих регіоналів брати на себе управління країною у складні для неї часи.

Найважче було годинами сидіти без діла в залі парламенту і спостерігати за сотнями своїх колег, які замість роботи над потрібними в часи кризи законопроектами, змушені були бути статистами для акторів з Партії регіонів. Від самого початку було зрозуміло, що влада їм не потрібна і все це не більше, аніж фальшива гра.

Рінат Ахметов навіть полінувався приїхати, як і два десятка його колег. Я був щиро здивований, побачивши в залі Віктора Януковича. Втім, йому в цій постановці відводилася головна, "прокурорська" роль. Добре поставленим голосом з вивіреними інтонаціями він говорив те, що хотіли б чути його виборці і погрожував, що нас "винесуть з парламенту на руках".

Втім, навіть якби разом з ПР проголосували всі комуністи і група "За Україну", голосів все-одно б не вистачило, через відсутність двох десятків колег Рената Ахметова, на що сьогодні закрили очі тільки для того, щоб не розтягувати цей спектакль ще на кілька днів.

Зрештою, якби у опозиції знайшлося 226 голосів за відставку уряду Тимошенко, у них точно не було б 226 голосів для створення нової коаліції і нового кабінету міністрів. Бо одна справа разом валити ненависний їм уряд, а інша – разом впрягатися і тягнути віз. Єдність була б тільки між ПР та КПУ, але разом цих недокоаліціянтів набирається 199 осіб. Та й то з натяжкою, бо Тарас Чорновіл напевне точно б до такої коаліції не пішов.

Відтак, у випадку відставки уряду Тимошенко при владі залишився б... знову той самий уряд Тимошенко, але вже в статусі в.о.

Всі ці розрахунки були очевидні, повторюся, кожному члену парламенту. Тим не менше, актори зіграли свою наскрізь фальшиву роль. Зривався в емоційному напружені голос пані Богословської, палав гнівом пан Янукович, намагалася бути несподіваною пані Герман.

Сумно мені. Бо Україну знищують з двох сторін. Віктор Андрійович, користуючись контролем за НБУ та повною безконтрольністю своєї президентської влади, робить усе можливе для дискредитації уряду своєї країни. Партія регіонів розігрує всеукраїнські політичні вистави, наперед розуміючи, що це нічого не дасть і Уряд вони не візьмуть.

А все могло б бути зовсім інакше. Ще минулої осені, розуміючи всі проблеми політичного розподілу діючого парламенту, Тимошенко запропонувала створення об'єднаної коаліції, куди запросила всі фракції Верховної Ради.

Регіонали, бютівці, нашоукраїнці, самбісти, комуністи, литвинівці і навіть ЄЦ – всі ми насамперед українці, маємо спільну країну, спільні проблеми і разом пливемо в одному човні. Відкласти політичну гризню, підписати перемир'я з Президентом, утворити уряд національного порятунку і вивести країну з кризи, – зрештою саме цього хоче український народ. А народ, згідно Конституції, і є носієм влади.

powered by lun.ua
Коментарі — 13
jawas _ 06.02.2009 08:22
IP: 91.124.67.---
06.02.2009 07:14___ Віктор Уколов

@Якщо нові свині рвуться до корита і цьому нема ради – треба прибрати корито, тобто безконтрольну президентську владу.@

@За коментарі дякую. Жаль, що за кілька годин прийдуть на роботу проплачені писаки і дописи нормальних людей, за їхнім блювотинням уже не побачиш. Та мені байдуже, що про мене пишуть вороги моєї країни:-) Нам своє робить.@

Було нецікаво читати як статтю, так і коменти. Мляво. Аж тут прокоментував... Автор!!! А хто автор? Юнак з комплексом неповноцінності? Ображений життям невдаха? Ні, це писав НАРОДНИЙ депутат про своїх виборців. Та ти, убогий, повинен останньому з виборців дякувати, що зволив поговорити з тобою. ТИ СЛУГА НАРОДУ! Народ МАЄ право писати тобі все що про тебе думає. А ТВОЯ РОБОТА це вислуховувати
Віктор Уколов _ 06.02.2009 07:14
IP: 93.183.252.---
До речі про рейтинги, які були оприлюднені учора. Нібито у Тимошенко 12%, а у Ющенка 8,5%:-) Такі смішні казки Балоги навіть коментувати не треба. До виборів вони дійдуть, що у Тимошенко буде 1%, а в Ющенка – 18%. Те, що технічого кандидата Яценюка також тягнуть угору – інформація, яка ще раз підтверджує, що цього наступника Ющенка тягне Балога і Фірташ.

Але я просто нагадаю – вибори президента мають 2 тур, до якого технічний кандидат Яценюка не пройде. Втім, ці вибори зайві, як і посада Президента. Якщо нові свині рвуться до корита і цьому нема ради – треба прибрати корито, тобто безконтрольну президентську владу.

За коментарі дякую. Жаль, що за кілька годин прийдуть на роботу проплачені писаки і дописи нормальних людей, за їхнім блювотинням уже не побачиш. Та мені байдуже, що про мене пишуть вороги моєї країни:-) Нам своє робить.
Майдан _ 06.02.2009 00:46
IP: 92.242.116.---
Виктор!
Вы правы!
Беда Украины – два безответственных Виктора, страдающих комплексом неполноценности, в силу чего безумно завидующих самодостаточной и уверенной в себе Юле.

Кстати, Виктор, обратите внимание, как Вы этой записью зацепили очередной раз облажавшихся балоганцев. Вон как неистово исходят злобой и ядовитой слюной.
заяц _ 06.02.2009 00:37
IP: 78.26.132.---
Сразу видно, что сегодня все проплаченные комменты ЮВТ отдыхают – выиграли! А все НЕ оплаченные участники акции ДОСТАЛИ исходятся ядом -проиграли!
krabat-m _ 06.02.2009 00:03
IP: 93.72.182.---
05.02.2009 23:09___ TPP
"...Тимошенко имея под рукой бюджетные средства будет помогать заблудившимся избирателям."

Не "подрукой" а "врукє" і не "срєдства" а "хрєн собачий" і не "помагать" а "ложить на"...
Андрі _ 05.02.2009 23:58
IP: 195.42.130.---
Що таке Тимошенко? Що це за образ?
Чи Тимошенко, це є Тимошенко?
Скільки в Тимошенко є Губського, Живаго, Фельдмана, ... Медведчука?
Про що вони (ЮВТ, Медведчук) десять годин розмовляли з Путіним? Про що можна розмовляти коли всі контракти були підписані?
suspiria _ 05.02.2009 23:44
IP: 194.44.18.---
05.02.2009 23:09___ TPP
Быть премьером во время выборов в Украине и претендовать на пост президента – это как выиграть джек-пот. Вы совершенно правы.
Андрі _ 05.02.2009 23:43
IP: 195.42.130.---
05.02.2009 23:27___ NELLI

На західній Україні у Тимошенко рейтинг вже біля 9-12 відсотків. Тут популярні Яценюк і Тягнибок. Я думаю, що середній рейтинг Тимошенко по Україні, зараз не більше 10 відсотків.
Історія перебування Тимошенко при владі це історія пошуку ворогів.
NELLI _ 05.02.2009 23:27
IP: 77.123.111.---
Не платя зарплаты, поднимет рейтинг? Интересная мысль. Пока уже около 13%. И это соответствует анализу. В Киеве было потеряно половина голосов, а по стране 10% перед выборами мэра. Теперь за такой же срок столько же. Так что реальный соцопрос около 12%. Каждый месяц пребывания у власти, ухудшения условий жизни, остановки заводов, безработицы, увеличенной цены на газ будет вести страну к нищенству. Но это цена Ураины за свое невежество. В таких условиях рост рейтинга? Разве что Уколов с Березовцем его нарисуют. Кстати в пределах погрешности она по рейтингу сравнялась с Ющенко. Это естественно, поскольку как на прошлых выборах президента, боялись, что Януковича не выпихнуть из этого кресла, так Тимошенко показала, что она еще хуже в этом плане – пожизненное ярмо на шее народа. Если она сейчас нелигитимно сидит в кресле, то что будет потом? Журналисты уже это почувствовали на себе. А что стоит воровство чужого газа в хранилищах Украины или просьба к России объявить Фирташа в розыск. Предприниматели ее боятся как огня за правовой и экономический нигилизм, за несоблюдения законов. Теперь они займутся выискиванием фотографий и строить глубокомысленные выводы, которые кроме улыбки (даже не смешно) ничего не вызывают.
TPP _ 05.02.2009 23:09
IP: 95.133.50.---
05.02.2009 22:49___ suspiria
Вы же НИХРЕНА не делаете кроме поиска новых врагов, на что вы расчитываете? Готовите новую порцию предвыборной сладкой лапши?

Не тут вы неправы. Лапша скорее будет у ПР. А Тимошенко имея под рукой бюджетные средства будет помогать заблудившимся избирателям.
suspiria _ 05.02.2009 22:49
IP: 194.44.18.---
...Сумно мені. Бо Україну знищують з двох сторін. Віктор Андрійович, користуючись контролем за НБУ та повною безконтрольністю своєї президентської влади, робить усе можливе для дискредитації уряду своєї країни. Партія регіонів розігрує всеукраїнські політичні вистави, наперед розуміючи, що це нічого не дасть і Уряд вони не візьмуть.

ПР в оппозиции, правительство обязано давать ответы на все текущие вопросы жизнедеятельности государства. То что у правительства нет реальной антикризисной программы (у единственного наверное в мире) виновата оппозиция???
Оппозиция, не имея ни одного места в правительстве уничтожает страну?
Вы бредите, пан Уколов.
Пройдет еще месяц такого же бездарного руководства и у ПР рейтинг поднимется еще процентов на 10. Как это не сумно, проиграли вы, а Тимошенко еще раз показала свое полное отсутствие стратегического мышления. На кого вы делаете ставку?
Фондовый рынок практически не привязан к мелкой реальной экономике. Экономика может переживать депрессию, но мелкий бизнес все равно будет двигаться вперед. Продуктовые магазины, автозаправки, рынки все равно будут работать по-прежнему. Большой бизнес может пострадать, но мелкие, реальные предприятия должны чувствовать себя в полном порядке. Поддержите обывателя, снизьте налогообложение, наведите порядок в вопросах рефинансирования и кредитования.
Вы же НИХРЕНА не делаете кроме поиска новых врагов, на что вы расчитываете? Готовите новую порцию предвыборной сладкой лапши?
Андрі _ 05.02.2009 22:45
IP: 195.42.130.---
О, Уколов, ви парою з Березовцем ходите, чи це випадково?
Успехов.
Бют іде до дна.

Від самого початку цієї "психічної атаки" на Уряд Тимошенко

Це не психічна атака, а правильна постановка питання. Життя в Україні погіршилось і це завдяки Прем'єру Тимошенко. Отже, ПР діє правильно і правильно ставить питання, подобається нам це, чи ні. Інше питання, що Мартинківці бояться як вогню виборів і чіпляються в порятунку за Юльчиню спідницю.

Найважче було годинами сидіти без діла в залі парламенту

Так ви постійно сидете без діла в залі, цілих чотири роки!!! Чого ж це зараз тяжко стало?

Бо Україну знищують з двох сторін. Віктор Андрійович

Не Віктор Андрійович, а Тимошенко. Вона постійно діє на розкол і провокує протистояння і хаос в державі, з самого початку свого призначення. Вона діє на догоду Кремлю і газові контракти, нею підписані, це підтверджують.

утворити уряд національного порятунку...

Але без Тимохи, яка довела Україну до кризи. За базар потрібно відповідати, по-любому.
нахихвсех _ 05.02.2009 22:42
IP: 94.153.57.---
А партия БЮТ морочит голову всей Украине очковтирательством,бестолковым руководством и беспрецендентной демагогией. Причем тоже без шансов на выигрышь. Выигрыш для страны.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter