9 лютого 2009, 15:09

Собаки гавкають, а караван іде. Народна мудрість.

Ні дня не проходить без заяв Кислинського, Безсмертного або Балоги. Кожного дня український уряд ні на мить не забуває, за якою адресою знаходиться ще одна опозиція.

Схоже, Секретаріат Президента вирішив продемонструвати Партії регіонів, як на його думку, мають працювати затяті опозиціонери.

Тіньовим міністром закордонних справ мабуть себе вже уявив Андрій Кислинський. Роман Безсмертний, напевне твердо повірив у себе, як у тіньового віце-прем"єра з питань розвитку регіонів. А Олександр Шлапак, наприклад, виступає набагато частіше ніж тіньовий міністр фінансів і за кількістю згадок у ЗМІ може вже обігнав самого Пинзеника.

Самостимулюючи себе сумнівними рейтингами, де Віктора Ющенка підтримують аж 9% опитаних (напевне опитували на одній вулиці в Києві, але тоді чому така мала підтримка?) ці панове створюють постійний шумовий фон для роботи українського уряду.

І все б нічого, можна й не звертати уваги, але часом вони переконують самого Главу держави, який дозволяє собі також опозицію до українського уряду, не зважаючи на скрутні часи економічної кризи.

На мій погляд, кожен, що хоче "в рідну хату вносити роздор", коли ми разом маємо долати труднощі, стає в опозицію не до українського уряду, а саме до України. Таку антиукраїнську діяльність мала б розслідувати СБУ, та тільки не хочеться відволікати Службу розслідуваннями діяльності настільки маловпливових осіб.