11 лютого 2009, 06:59

Арсеній Яценюк – прес-секретар банку Надра?

Думаю всі розумні люди, подивившись вчорашній ІНТЕР, зрозуміли цей нехитрий сигнал. І якщо хтось ще мав сумніви в співпраці Фірташа і Яценюка, тепер має переконатись – після невдалого спікерства у парламенті Арсеній подався до власників банку "Надра" у "адвокати" чи "прес-секретарі".

Вчора по всіх телеканалах прокотилася серія репортажів про введення тимчасової адміністрації в банку "Надра". На Плюсах або УТ-1 цей прикрий факт коментував Петро Порошенко, як голова Ради Національного банку. Він пояснив, що проблеми є лише в тих банків, які проводили ризиковану політику і НБУ не бачить причин вводити тимчасові адміністрації всюди.

Однак телеканал ІНТЕР, який звісно ж немає, як і банк "Надра", жодного відношення до Дмитра Фірташа, дав зовсім інший коментар.

Введення тимчасової адміністрації в "Надра" коментував чомусь Арсеній Яценюк, який також не має жодного відношення до банку "Надра", до якого в свою чергу не має відношення Дмитро Фірташ (про телеканал я вже написав):-)

Коментар просто вражає. Арсен Яценюк: "Це захід, який спрямований на виведення банку з кризи, а не на виведення активів. Мета має бути одна – вивести банк з кризи, щоби повернути депозити." Перекладаючи на нормальну мову можна подумати, що Яценюк зненацька почав виправдовуватися за банк, стверджуючи, що ніхто з акціонерів-власників банку не збирається таємно вивести свої гроші за межі "Надра".

Думаю всі розумні люди, подивившись вчорашній ІНТЕР, зрозуміли цей нехитрий сигнал. І якщо хтось ще мав сумніви в співпраці Фірташа і Яценюка, тепер має переконатись – після невдалого спікерства у парламенті Арсеній подався до власників банку "Надра" у "адвокати" чи "прес-секретарі":-)

PS. В ході обговорення хтось згадав про одну блискучу фотографію, яка нібито нічого не доводить. Я нагадаю – вона зроблена також у студії телеканалу ІНТЕР.

PPS. У лютому минулого року апарат Верховної Ради повідомив народним депутатам, що відтепер парламент обслуговує банк "Надра" і всі зарплати проходять виключно через нього. Нам навіть видали безкоштовно платіжні картки. Головою Верховної Ради тоді був Арсеній Яценюк. Ну, але це також, звісно ж, випадковий збіг, чи не так?