Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Не вмієш говорити по-московськи – не маєш роботи!

14 серпня 2015, 06:48

Як повідомляє ДУСЯ на український телеканал не взяли ведучу тільки тому, що вона не говорить російською мовою. . У цьому ж матеріалі написано, що це за телеканал і чия це вимога. Цитую:

"Сообщество "Бойкот російського кіно" в соцсети выяснило, что это был канал "Украина", а русский язык является требованием спонсора передачи.

"Ми встановили, що це телеканал "Україна", – говорится в сообщении группы в "Фейсбуке". – Вимогу брати тільки російськомовного ведучого поставив спонсор програми – Nesquik. Пропонуємо "Несквіку" новий рекламний слоган: "Несквік" – спонсор русифікації України
".

Я думаю ця подія має викликати серйозний резонанс – от якби в Росії когось не взяли на роботу на НТВ за незнання української мови?

Нібито це проблема Алли, яка має захищати свої права в суді, Але, виглядає, їй відмовили на ТРК Україна через незнання мови країни, яка напала на Україну.

Їй заперечили в праві на професію в країні, де тільки ідіоти можуть кричати про утиски російської мови?

Важко повірити, але вона не зможе показувати страви української кухні українцям, бо харчовий продукт Nesquik зневажає українську мову?

Дивно, бо кожен великий бренд має дбати про свою репутацію і, як правило, витрачає значні кошти на підтримку позитивного іміджу, що є важливим чинником підтримки лояльності покупців.

Хіба Nesquik. не зацікавлений у продажах серед україномовних покупців?

Хіба російськомовні українці, які поважають українську і не бажають розпалювання ворожнечі на грунті мовних протистоянь, стануть після цього випадку купувати такий продукт і дивитися такий телеканал?

Найцікавіше, що для самої Алли працювати ведучою на телеканалі не принципово і кухня є її хобі. Але принципово для кожного українця, який хоче міжнаціонального миру в країні, щоб випадки таких відмов назавжди відійшли у минуле разом з режимом Януковича.

P.S. Не маю сумніву, що Алла вміє говорити російською, як і кожен українець. Однак, напевне її вимова була "українською" з м'яким "г" і без "московського" заковтування ненаголошених складів. Тож ситуація виглядає ще більш комічною – відмова була через невміння "акати" і говорити "м ' лаако" замість "молоко"?

powered by lun.ua
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter