4 травня 2016, 20:20

4 травня – робочий день, але половина політиків десь пропала.

Сьогодні намагався знайти товариша – народного депутата Олександра Бригінця, але він традиційно в зоні АТО. Разом з колегою по фракції Дмитром Андрієвським завтра вони, як депутати-кияни, будуть вітати батальйон Київ з 2-ою річницею заснування.

Втім, раптом мені спало на думку провести перевірку більш балакучих політиків – тих, хто найбільше та найактивніше "захищає" народ за рахунок своїх полум'яних заяв.

Тим більше, що в Одесі, за яку, на словах, так переживали усі, провокаціям протистояли також не політики, а виключно одні поліцейські, гвардійці та добровольці...

Отож Великодні свята закінчилися – сьогодні був перший робочий день. А з усіх опозиціонерів чути лише Сергія Лещенка – як же вони могли покинути без контролю владу на вихідні?

Хто-небудь знає де зустрічається з виборцями Олег Ляшко? Невже знову на італійському Капрі? Зрештою, гроші в Олега є – у декларації він показав не лише депутатську зарплату.

Втім, не менш дивно, чому не чути переконливої Юлії Тимошенко? Куди виїхав зі столиці премудрий лікар-психіатр і тепер політик Олег Березюк?

Якщо наше громадянське суспільство не навчиться контролювати не лише владу, але й опозицію – ми знову і знову будемо танцювати гопака на граблях. Адже колись до влади прийдуть і вони.

Зрештою, не можна обурено виголошувати заяви кожного дня, а потім солодко відпочивати від опозиційної праці майже два тижні на вихідні.

Навіть якщо погода льотна і сонячна:)

P.S. Я згадав лише про лідерів опозиції, але тільки тому, що вони найбільше і з таким переконливим болем боролися за народ.