8 червня 2016, 17:13

Якою ж є позиція Батьківщини у питанні амністії бойовиків?

Прошу не сприймати це як напад, або тим більше як тролінг. Питання серйозніше – і виборці, і політики мають право на інформацію відносно позиції однієї з найбільших партій країни.

Щойно сьогодні на прес-конференції з партійного офісу Батьківщини у Києві Надія Савченко заявила на питання про бойовиків:

"Має бути якась амністія", але лідери сепаратистів "мають відповісти за свої злочини".

Проте ми також знаємо і неодноразово чули прямо протилежну позицію лідера Батьківщини Юлії Тимошенко. Наприклад, 17 вересня 2014 року, на другий день після прийняття закону про амністію, на прес-конференції в Інтерфакс-Україїна Тимошенко заявила, що просить президента застосувати право вето до законів про спеціальний статус деяких районів Донецької і Луганської областей та про амністію:

"Я прошу президента України Петра Порошенка накласти вето на ці закони і тим самим захистити Україну"

Чи змінилися позиція Юлії Тимошенко та Батьківщини у питанні амністії?

Чи необхідність роз'яснення позиції партії з цього важливого питання буде так само проігнорована, як і роз'яснення партійної позиції по вчорашній заяві Надії про переговори з Захарченком та Плотницьким?

Я не хочу висловлювати власного ставлення до цих питань – на фоні відсутності твердої офіційної позиції Батьківщини, моя особиста думка не має жодного значення. Просто, на мій погляд, політична партія такого рівня має займати якусь одну недвоїсту позицію