21 червня 2016, 15:40

Казус ''не існуючого'' будинку Олега Ляшка.

Як відомо сьогодні слідчі ГПУ прикро помилилися – подзвонили у ворота маєтку, що виявився домом Олега Ляшка. Їхньою метою були маєтки Андрія Клюєва та Володимира Сівковича, які розташовані поруч.

Зрештою, за помилковий дзвінок у двері вибачилися і забулися б, якби не величезна образа Народного депутата, якого посміли потурбувати нахабним дзвінком.

Майже одразу його товариш-однопартієць народний депутат Андрій Лозовий написав у на сторінці Фейсбук гнівний пост., який передрукували сотні ЗМІ, у тому числі "Українська правда".

Але от що цікаво, що майже ніхто не звернув уваги на подиву гідне сусідство Олега Валерійовича Ляшка з високопоставленими чиновниками режиму Віктора Януковича: Андрієм Клюєвим та Володимиром Сівковичем!

Ситуація ще більше загострилася після іронічного вибачення, яке розмістила на своїй сторінці багаторічний прес-секретар Юрія Луценка – Лариса Сарган:

Слідчі Генпрокуратури вражені помилкою з маєтком Ляшка – просто ніхто не чекав, що такий радикальний опозиціонер є найближчим сусідом найодіозніших представників режиму Януковича.

Тепер, йдучи на обшук до інших регіоналів, слідчі ГПУ будуть пильними...

Вибачаємось перед Олегом Ляшком за те, що слідчі переплутали його з сусідами-регіоналами. За одним високим парканом важко розгледіти, де чий димохід.

* архіви не горять)

26.02.2014 року, с. Козин, все той же маєток


Останній рядок стосується відео приїзду до маєтку Клюєва автомайдану за 2014 рік. Сюжет 5 каналу варто переглянути ще раз:

"Далі за маршрутом автомайданівців маєток Андрія Клюєва, та за вказаною адресою живуть інші.

Охоронець: "Тут живе народний депутат Ляшко".

А ось і він сам. Кореспондент: "Нам сказали, що ви тут живете?"

Синхрон Олега Ляшка: "Вимушений зараз... Три тижні тому чи чотири, ну коли почалася ця... революція, була інформація, що Захарченко дав команду викрасти мене і мою сім'ю, ми вимушені були переїхати – це будинок мого товариша"...

_________________________________________________________

Зараз уже 2016 рік, але однаково у зв'язку з цим виникає цілий ряд питань:

1. Це будинок Олега Ляшка чи його товариша?

2. Якщо це будинок товариша, то чому інший товариш Андрій Лозовий, каже тепер, що це будинок Ляшка?

3. Якщо це не будинок Ляшка, то чому Андрій Лозовий передає, що в ньому збираються святкувати день народження???


"Повідомляє Олег Ляшко (його сторінку заблокували):

Сьогодні день народження моєї мами. Порошенко зробив "подарунок" в честь свята: до мене додому прийшли з обшуком."


_________________________________________________________

Насправді, цей маєток значиться як орендований у офіційній декларації Олега Ляшка за 2015 рік – можливо тоді це справді будинок товариша:) Але чому ж тоді стільки обурення у відповідь на дзвінок і до чого тут день народження???