Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Чому будуть допитувати Януковича, а не тих, кого він захоче

16 травня 2017, 13:45

Бо Януковича судять за державну зраду – звернення до Путіна із закликом ввести війська. Це означає, що до суду можуть запрошуватися лише свідки державної зради. Ті, хто бачив як Янукович писав листа, як оприлюднював його через ООН.

Тому було б логічним викликати до суду не українського, а російського президента, адже лист був написаний у березні 2014 року, тобто ще до обрання Петра Порошенка.

Звернення екс-президента, де він апелює до Українського народу виглядає жалюгідним і блюзнірським.

Не має права апелювати до народу президент, який втік, кинувши свою країну і народ, який його обирав.

Це на його запрошення по Криму і Донбасу їздять російські танки. Це через його особисті рішення відбувся Євромайдан. Це на його совісті понад 10 000 убитих і десятки тисяч поранених.

Я навіть вагаюсь, хто з них двох більше винен: Путін чи Янукович?

Насправді Януковича звинувачує не прокуратура – його звинувачує Україна. Тому саме його допитають в суді. На жаль, поки по скайпу.

P.S. До слова, на місці суду, 18 травня я б заборонив трансляцію допиту – це судовий процес, а не телевізійне пропагандистське ток-шоу, де Янукович у головній ролі. Тоді на допиті він повинен говорити для суддів та учасників процесу, а не грати на публіку.

ONLINE
Україна та Європа907 Уряд реформ302 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте