Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Христос народився – чи помітили це наші ЗМІ?

26 грудня 2017, 12:54

Святкування Різдва за Григоріанським календарем в Україні відбувалося вперше. На державному рівні 25 грудня був оголошений вихідним. Під рясним дощем на Софіївську площу у Києві зібрались тисячі людей і ніби у відповідь на їхні молитви, випогодилось, дощ припинився і розпочався святковий концерт.

Втім, незважаючи на присутність представників усіх церков, які святкують народження Ісуса в цей день, попри привітання офіційних чинників від американських конгресменів до секретаря РНБО, цього майже "не помітили" на українських телеканалах.

Безумовно, кількамільйонна протестантська і римо-католицька громада у переважно православній Україні складають меншість.

Як і православні віруючі складають меншість у переважно католицькому та протестантському світі.

Як і сам Христос був у меншості від народження і до воскресіння, але потім його ідеї заполонили весь світ!

Хіба є підстави меншість ігнорувати? Тим більше, що Різдвяну службу гарантовано покажуть кілька телеканалів з кількох православних церков.

Зрештою, церква у нас відділена від держави, але чи це стосується приватних телеканалів, для яких, здається, є церкви "відділені далі" і "відділені ближче", ба навіть, зовсім недалеко. А особливо якщо власник телеканалу в Москві? Там де вважають рішення про дві дати святкування Різдва "антинародним".

Ми вдячні за моральну підтримку Президенту, який сказав, що святкуватиме Різдво тепер двічі. Особисто я з задоволенням і 7 січня заколядую та зроблю традиційну кутю.

Фото зі святкування Різдва Христового у неділю:

Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter