Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Саакашвілі – це великий провал

29 грудня 2017, 18:11

ГПУ була проведена правочинна експертиза оригіналів записів і вони визнані немонтованими і достовірними.

Попередня експертиза проведена на замовлення журналістів, відтепер має визнаватись фейковою, адже аналізувались тільки ті фрагменти записів, що були оприлюднені в ЗМІ.

Пізніше виявилось, що прокуратура і не збиралась, і не мала права оприлюднювати оригінали записів, адже це стало б прямим порушенням таємниці слідства. Тому на прес-конференції були лише фрагменти розмов.

Адвокатам Саакашвілі можна поспівчувати. Підзахисний не ходить на допити, не співпрацює зі слідством і, відповідно, перспектива побачити матеріали справи, включаючи оригінали записів, відсувається у майбутнє.

Виглядає, що адвокатам доводиться працювати наосліп, не маючи достовірної інформації.

Експертиза оригіналів записів підтвердила, що найвідоміший борець з корупцією мав розмову з олігархом, якого в ЗМІ називали гаманцем Януковича. А його помічник домовлявся і отримував гроші.

Мабуть прикро для тих, хто повірив "борцю з корупцією", та це нова реальність, з якою якось треба жити. А політично, на мій погляд, – це великий провал.

Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter