Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Чиї гроші роздавали після маршу Саакашвілі?

02 лютого 2018, 21:48

Блогер Андрій Дзиндзя, відомий своєю дотошністю у розслідуваннях, оприлюднив відео, де чітко видно, як якісь люди отримують гроші після маршу.

Враховуючи, що наприкінці минулого року одного з помічників Михайла Саакашвілі зафільмували під час отримання 200 тисяч доларів від помічника олігарха Сергій Курченка, виникає враження, що акція 4 лютого також могла бути профінансована кимось із олігархів.

У зв'язку з цим виникає кілька відкритих питань до Саакашвілі:

1. Невже учасники маршу не схотіли безкоштовно брати участь у акції? На Євромайдані та під час Помаранчевої революції ми несли гроші на Майдан, але не з Майдану.

2. Хто цього разу став спонсором, який оплатив збір учасників маршу з-поза Києва і профінансував оплату, якщо вона була? Якщо це не Курченко, який олігарх ще міг передавати гроші і в якій сумі? Як громадськість взагалі може контролювати витрачання таких коштів?

3. І питання для перевірки – чи підтримує Саакашвілі позовну заяву державного Приватбанку до колишніх власників банку Коломойського та Боголюбова, яку тепер розглядає високий суд Лондона?

До речі напередодні маршу в мережах з'явилися пропозиції взяти участь у ньому за 350 грн. Цікаво чи платили і скільки дісталось учасникам?

P.S. Після того як цей блог був опублікований 4 лютого дата в ньому дивним чином змінилася на 2 лютого. Таким чином він зник з першої сторінки УП. Вважаю це спробою м'якого тиску – приховуванням з першої сторінки змісту, який не подобається комусь у редакції:)

P.P.S. Для Альони Притули: Я закриваю коментування блогу, бо у вас, на відміну від фейсбуку, немає можливості вилучити коментар, або заблокувати неетичного коментатора. Якщо була б розмова по суті, але реагувати на технологічно організоване хамство і брехню, я не вважаю за доцільне. Підтвердженням моїх слів є ті декілька коментарів, які встигли тут вже з'явитися.

Щодо Андрія Дзиндзі – для мене не тільки він, але кожен, кого я бачив в найгарячіших точках Євромайдану, має певний кредит довіри. Я думаю Дзиндзю тільки дивом не вбили під час подій 2014 року. Так, він буває експресивним і нестриманим, але при цьому викопує стільки інформації підтвердженої документально, щодо власності корупціонерів та брехунів, що це справді вражає.

powered by lun.ua
Александр Длигач _ 04.02.2018 23:53
IP: 46.211.108.---
Пане Уколов, а Вам дійсно не сором?
Невже Ваші спонсори настільки всеядні і недалекоглядні?
Алена Притула _ 04.02.2018 23:38
IP: 93.73.37.---
Блогер Андрей Дзиндзя – точно такой же как блогер Шарий. Только менее талантливый. Поэтому несите его произведения в массы, но не на страницы УП. И не закрывайте комментарии – чего вы боитесь?
Зеленський3 Донбас5 Корупція1305 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter