Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Хто ж погодився на нові тарифи?

31 жовтня 2018, 17:58

Рукописи не горять, архіви також ніде не зникають. Виявляється першою на урядовому рівні з ідеєю підвищення цін на газ погодилась теперішній найвідоміший критик цього кроку – Юлія Тимошенко.

Сьогодні виповнилось 10 років після підписання Меморандуму з МВФ, де Юлія Володимирівна підписалась під такими рядками:

"До кінця 2011 року ми зрівняємо ціни на газ власного українського видобутку з цінами на імпортований газ".

І що характерно, її переконання в тому, що ціни на газ потрібно вирівнювати не зламала навіть тюрма. Роблю такий висновок тому, що у 2014 році Тимошенко підписала ще одне зобов'язання погодитись на нові тарифи, цього разу у Коаліційній угоді:

"Поступова ліквідація перехресного субсидіювання (багаторівневої тарифної системи) шляхом встановлення цін і тарифів для всіх споживачів, включаючи населення, на економічно-обгрунтованому рівні".

Після цього можна й не згадувати про велетенський рівень зовнішнього боргу, який залишився у спадок від урядування спочатку Тимошенко, а потім Азарова. Боргів, через які тепер уряду Гройсмана доводиться дослухатися вимоги МВФ, який чекає від України виконання Меморандуму підписаного Тимошенко ще 2008 року.

Для того, щоб не бути голослівним, наводжу фотокопії сторінок обох документів і Меморандуму з МВФ, і Коаліційної угоди.powered by lun.ua
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter