Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Рейтинг "пінокіо" – хто найбільше говорить брехні з кандидатів у Президенти?

08 лютого 2019, 11:50

"Список брехунів – хто з кандидатів у Президенти найчастіше говорить неправду" – так називається стаття за результатами досліджень аналітиків ГО VoxCheck, про яку написав журнал "Новое Время".

Здавалося б для чого я на другий день звертаю увагу на вчорашню інформацію?

Бо вже саме від "переможців" цього рейтингу чути найбільше звинувачень на адресу влади, які усі просто неможливо спростовувати – інакше ні про що конструктивне ніхто вже говорити не встигне.

Відтепер, коли чуєте чергове звинувачення від Юлії Володимирівни на Погоджувальній раді – згадуйте про цей рейтинг брехунів і не звертайте уваги.

Навіть немає сенсу показувати анкети її Центру захисту киян, де збирають паспортні дані невідомо для чого.

Сумарний показник брехні та маніпуляцій (за даними дослідження) у Тимошенко становить 60,5%. На мою думку, приблизно таким і має бути її антирейтинг, тобто відсоток тих, хто не довіряє цьому політику. Для порівняння для Петра Порошенка цей сумарний показник ледь перевищує 30%, тобто удвічі менший.

Наостанок хочу лише нагадати, що такий рейтинг "Новое время" публікує вже другий рік поспіль, але двоє з трьох лідерів там не змінилися.Архівне фото обкладинки журналу з рейтингом за 2017 рік:

powered by lun.ua
Зеленський3 Донбас5 Корупція1305 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter