15 квітня 2019, 15:02

Помилки Зеленського ведуть до його поразки

Мене запитують, чому не чути нових рейтингів від соціологів? Думаю причина у тому, що настрої виборців змінюються кожен день.

Наприклад, минулого тижня Володимир Зеленський зробив декілька критичних помилок, а на одні граблі, схоже, вирішив наступати до кінця кампанії. І це безумовно позначиться на його підтримці.

Символічно, що смуга невдач олігархічного кандидата почалася майже "вдома" – на "домашньому" телеканалі 1+1, який належить олігарху Ігорю Коломойському. На мою думку величезною помилкою Володимира Зеленського було не приходити в четвер у комфортний для себе формат ток-шоу "Право на владу", який проводили лояльні журналісти.

Його спроба похамити у відповідь на підкреслено чемне звертання Петра Порошенка, який запросив "Володимира Олександровича" подискутувати, вразила не лише опонентів Зеленського, але навіть його прихильників.

Чи не тому наприкінці програми її учасники почали фотографуватися з Петром Порошенком на очах у ведучих, що виглядали дещо спантеличено.

Другою помилкою стала відмова повернутися у Київ для дебатів з Порошенком 14 квітня на Олімпійському стадіоні. Навіть якщо в Парижі було тепліше і приємніше, ніж вдома, Володимир Зеленський проігнорував майже двісті ЗМІ і дозволив опоненту демонструвати порожнє місце, де міг стояти він.

Зрештою, артист, що звик кепкувати та іронізувати над іншими, став сам суб'єктом численних фотожаб та насмішок, бо виглядав боягузом, відмовившись дебатувати з Петром Порошенком.

Ще однією, менш помітною, але критичною помилкою стала активна кампанія одіозних членів команди Віктора Януковича на підтримку Володимира Зеленського, перемогу якого вони очікують, як реванш над Євромайданом.

Схоже, це і справді реванш на користь тих політиків та їх виборців, які з 2014 року ніяк не можуть оговтатись. А от поживним грунтом для реваншу стало взаємне поборювання між політиками, що вийшли з Євромайдану.

Ми забули, що наші взаємні дискусії, суперечки та навіть сварки стосуються лише того, як швидко і ефективно віддалитись від Москви і запровадити в Україні правила цивілізованого Євросоюзу. Опоненти ж, які ведуть до влади Зеленського, сподіваються з його допомогою розвернути Україну у зворотному напрямку.

P.S. Залишу тут фото на згадку звідки взявся цей "гуморист".

powered by lun.ua

Чому Зеленський не засудив сексизм Корнієнка та Арахамії?

Відповідь можна знайти в інструкціях, які отримали перед ефірами народні депутати від Слуги народу. Я так розумію автор цих темників-інструкцій Михайло Подоляк...

Мюнхенське шоу і традиційний скандал

Участь Зеленського у щорічній мюнхенській конференції з питань безпеки вже традиційно для нового президента привернула увагу низкою скандальних заяв на фоні відсутності системного змісту...

Соцопитування – підтримка ЄС зросла у півтора рази

Сьогодні чорний день для опонентів Петра Порошенка – всього лише через 8 місяців після обрання Зеленського президентом з'ясувалося, що рейтинг партії його головного опонента відчутно зростає...

Чому задоволений Путін і як ДБР працює в інтересах Росії?

Після зустрічі із президентом Зеленським, що відбулася одразу після переговорів у Нормандському форматі, президент Путін заявив, що він задоволений...

Путін погрожує нам новою війною?

Навіть для агресора кожна війна потребує пояснення. Інколи ідеологічна підготовка триває довго. Після приходу до влади Путіна в 1999 році росіянам особливо часто почали говорити, що Україні Крим "подарував" Хрущов...

ДБР викликає на допит Ангелу Меркель?

І Франсуа Оланда, і Володимира Путіна. Таким може бути наслідок розслідування нового провадження за підписання Мінських угод. Перелік "злочинців" відомий – вони підписали Декларацію 12 лютого 2015 року, яка і нині висить на сайті Кремля...