Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Помилки Зеленського ведуть до його поразки

15 квітня 2019, 15:02

Мене запитують, чому не чути нових рейтингів від соціологів? Думаю причина у тому, що настрої виборців змінюються кожен день.

Наприклад, минулого тижня Володимир Зеленський зробив декілька критичних помилок, а на одні граблі, схоже, вирішив наступати до кінця кампанії. І це безумовно позначиться на його підтримці.

Символічно, що смуга невдач олігархічного кандидата почалася майже "вдома" – на "домашньому" телеканалі 1+1, який належить олігарху Ігорю Коломойському. На мою думку величезною помилкою Володимира Зеленського було не приходити в четвер у комфортний для себе формат ток-шоу "Право на владу", який проводили лояльні журналісти.

Його спроба похамити у відповідь на підкреслено чемне звертання Петра Порошенка, який запросив "Володимира Олександровича" подискутувати, вразила не лише опонентів Зеленського, але навіть його прихильників.

Чи не тому наприкінці програми її учасники почали фотографуватися з Петром Порошенком на очах у ведучих, що виглядали дещо спантеличено.

Другою помилкою стала відмова повернутися у Київ для дебатів з Порошенком 14 квітня на Олімпійському стадіоні. Навіть якщо в Парижі було тепліше і приємніше, ніж вдома, Володимир Зеленський проігнорував майже двісті ЗМІ і дозволив опоненту демонструвати порожнє місце, де міг стояти він.

Зрештою, артист, що звик кепкувати та іронізувати над іншими, став сам суб'єктом численних фотожаб та насмішок, бо виглядав боягузом, відмовившись дебатувати з Петром Порошенком.

Ще однією, менш помітною, але критичною помилкою стала активна кампанія одіозних членів команди Віктора Януковича на підтримку Володимира Зеленського, перемогу якого вони очікують, як реванш над Євромайданом.

Схоже, це і справді реванш на користь тих політиків та їх виборців, які з 2014 року ніяк не можуть оговтатись. А от поживним грунтом для реваншу стало взаємне поборювання між політиками, що вийшли з Євромайдану.

Ми забули, що наші взаємні дискусії, суперечки та навіть сварки стосуються лише того, як швидко і ефективно віддалитись від Москви і запровадити в Україні правила цивілізованого Євросоюзу. Опоненти ж, які ведуть до влади Зеленського, сподіваються з його допомогою розвернути Україну у зворотному напрямку.

P.S. Залишу тут фото на згадку звідки взявся цей "гуморист".

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter