28 травня 2019, 16:04

Про юридичний тролінг Андрія Портнова

Власне термін "юридичний тролінг" – неправильно відбиває суть. Радше це можна назвати зловживанням увагою прaвоохоронних органів, якби такий юридичний термін існував.

Якщо прочитати заяви-звинувачення на адресу Порошенка, то важко позбутися враження, що Андрій сам не впевнений у тому про що пише.

Він постійно вживає слова "ймовірно", "могло бути", "очевидно", що, на мій погляд, вказує на припущення, а не на реальні відомості про злочин.

Припускаю, що Андрій Портнов остерігається, що буде впійманий на брехні, тому свої звинувачення висловлює у такій формі, щоб уникнути відповідальності.

Зрештою, в 2011 році сам Портнов розповідав, що робити з такими заявами – за його словами їх треба реєструвати у ЄРДР, а потім закривати, бо вони не містять жодних об'єктивних даних вчинення правопорушення.

Наприклад.

У своїй заяві про захоплення українських моряків та кораблів у Керченській протоці Портнов, по суті, повторює аргументацію Росії, – "докази", що були вже розбиті у Міжнародному трибуналі з морського права у Гамбурзі.

На мій погляд, після рішення морського трибуналу на користь України, справа по цьому звинуваченні Портнова у ДБР має бути безумовно закрита.

Я думаю, Портнова просто використовують із Москви для організації атак на Порошенка, як найпопулярнішого опозиційного політика в Україні.

P.S. Я оцінив почуття гумору УП, яка вперто продовжує зберігати старий запис про те, що я нібито співпрацюю з АП Порошенка навіть після зміни влади, тим само створюючи враження, що це вже АП Зеленського:-) На мою опозиційність до нового президента це не вплине, але когось безумовно введе в оману.

Продаж телеканалів Порошенка – свобода слова понад усе.

Правду кажучи, я вражений елегантністю рішення Порошенка, який позбавив владу головного важелю тиску на непідконтрольні їй телеканали П'ятий і Прямий...

Чому Зеленський не засудив сексизм Корнієнка та Арахамії?

Відповідь можна знайти в інструкціях, які отримали перед ефірами народні депутати від Слуги народу. Я так розумію автор цих темників-інструкцій Михайло Подоляк...

Мюнхенське шоу і традиційний скандал

Участь Зеленського у щорічній мюнхенській конференції з питань безпеки вже традиційно для нового президента привернула увагу низкою скандальних заяв на фоні відсутності системного змісту...

Соцопитування – підтримка ЄС зросла у півтора рази

Сьогодні чорний день для опонентів Петра Порошенка – всього лише через 8 місяців після обрання Зеленського президентом з'ясувалося, що рейтинг партії його головного опонента відчутно зростає...

Чому задоволений Путін і як ДБР працює в інтересах Росії?

Після зустрічі із президентом Зеленським, що відбулася одразу після переговорів у Нормандському форматі, президент Путін заявив, що він задоволений...

Путін погрожує нам новою війною?

Навіть для агресора кожна війна потребує пояснення. Інколи ідеологічна підготовка триває довго. Після приходу до влади Путіна в 1999 році росіянам особливо часто почали говорити, що Україні Крим "подарував" Хрущов...