Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Про юридичний тролінг Андрія Портнова

28 травня 2019, 16:04

Власне термін "юридичний тролінг" – неправильно відбиває суть. Радше це можна назвати зловживанням увагою прaвоохоронних органів, якби такий юридичний термін існував.

Якщо прочитати заяви-звинувачення на адресу Порошенка, то важко позбутися враження, що Андрій сам не впевнений у тому про що пише.

Він постійно вживає слова "ймовірно", "могло бути", "очевидно", що, на мій погляд, вказує на припущення, а не на реальні відомості про злочин.

Припускаю, що Андрій Портнов остерігається, що буде впійманий на брехні, тому свої звинувачення висловлює у такій формі, щоб уникнути відповідальності.

Зрештою, в 2011 році сам Портнов розповідав, що робити з такими заявами – за його словами їх треба реєструвати у ЄРДР, а потім закривати, бо вони не містять жодних об'єктивних даних вчинення правопорушення.

Наприклад.

У своїй заяві про захоплення українських моряків та кораблів у Керченській протоці Портнов, по суті, повторює аргументацію Росії, – "докази", що були вже розбиті у Міжнародному трибуналі з морського права у Гамбурзі.

На мій погляд, після рішення морського трибуналу на користь України, справа по цьому звинуваченні Портнова у ДБР має бути безумовно закрита.

Я думаю, Портнова просто використовують із Москви для організації атак на Порошенка, як найпопулярнішого опозиційного політика в Україні.

P.S. Я оцінив почуття гумору УП, яка вперто продовжує зберігати старий запис про те, що я нібито співпрацюю з АП Порошенка навіть після зміни влади, тим само створюючи враження, що це вже АП Зеленського:-) На мою опозиційність до нового президента це не вплине, але когось безумовно введе в оману.

powered by lun.ua
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

4
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

20
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter