Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацював з Адміністрацією президента Порошенка

''Голос'' впав нижче ніж 5% бар'єр. Найсвіжіше опитування за 7 липня

10 липня 2019, 17:00Оприлюднене сьогодні опитування КМІС стало громом серед ясного неба – партія "Голос" не пройде 5% бар'єр. І хоч у партійній команді завзято накинулись на соціологів, щоб дискредитувати джерело інформації про невдачу, у багатьох все-одно виникли сумніви. Тим більше, що це найсвіжіші рейтинги, опитування закінчилось 7 липня.

На удачу допитливих сьогодні було оприлюднено ще й старе опитування соціологічної служби "Рейтинг", яке закінчилось 23 червня. Порівняння результатів свідчить про тенденцію, тренд на зниження підтримки проекту Святослава Вакарчука.

Можливо співаку доведеться попередити виборців, що після того, як Голос не пройде до ВР голоси за цю партію будуть змарновані – їх пропорційно розподілять між переможцями. До слова найбільше отримає партія Зеленського та партія Медведчука.

Для багатьох це прикро, але щоб не підтримувати проросійський реванш, треба одразу голосувати за партії, які проходять 5% бар'єр.

Тривожним є зростання підтримки ОПЗЖ Бойка-Медведчука. Уже 14,1% і якщо тенденція продовжиться, то в Слуги народу не залишиться вибору, як створювати коаліцію з ОПЗЖ.

В такому разі крісло голови ВР може посісти Віктор Медведчук.

Навіть не хочу надавати емоційні оцінки цій загрозі, нагадаю лише про очевидне – за Конституцією на випадок недієздатності обраного Президента та інші прикрощі з ним, виконувачем обов'язків Глави Держави стає голова ВР (так було з Турчиновим у 2014 році). Тож завдяки посаді спікера ВР Медведчук може стати на чолі України навіть без виборів.

P.S. Коли блог вже був написаний, я з подивом побачив, що Українська правда розмістила новину з посиланням на опитування, яке закінчилося 17 днів тому. Виглядає ніби рефлексія команди Вакарчука, або журналістів УП ввели в оману, підсунувши їм стару соціологію.

powered by lun.ua
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter