#ТриУмовиКандидату (вони не є достатніми, але точно є необхідними)
Мене часто питають, що я думаю про того чи іншого кандидата на посаду Президента України.
Я вже казав, що не маю планів підтримувати жодного з них, але як свідомий громадянин, свій вибір обов'язково зроблю.
Важливими є не образи кандидатів, а цінності, які стоять за ними.
Не гасла на білбордах, а конкретні дії.
Не яскравість передвиборчих кампаній, а те як він поводить себе в реальному житті.
Для того, щоб я міг проголосувати за того, чи іншого кандидата в президенти, мають бути виконані три умови (вони не є достатніми, але точно є необхідними):
1. Кандидат в президенти повинен взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера.
2. Кандидат в президенти має назвати імена членів своєї команди. Це, в першу чергу, стосується призначень, що відповідають президентським повноваженням, а саме: Міністра закордонних справ, Міністра оборони, начальника Генерального штабу Збройних сил, Генерального прокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки, керівника Служби безпеки.
3. Кандидат в президенти повинен продемонструвати на реальних фактах як він чи вона виконували свої обіцянки в минулому. Це стосується тих, хто вже обіймав державні посади або обіймає їх зараз.
Якщо хоча б одна з цих трьох умов не буде виконана, за такого кандидата в президенти голосувати не слід.
Пропоную вам використати ці три умови при виборі вашого кандидата і якщо ви підтримуєте їх, то поділіться ними зі своїми близькими, рідними, друзями, колегами.
Пам'ятаймо, ми обираємо не месію, не чарівника, не супергероя; ми обираємо людину. Людину, яка має відстоювати наші цінності і наші інтереси.
Зробімо свій вибір відповідально!
**********
Підтримуєте ці умови? Ставте хештег #ТриУмовиКандидату та діліться ними.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.