Галина Янченко Голова правління "Антикорупційного штабу"

7 кандидатів у Президенти підтримали громадський Антикорупційний порядок денний. Приєднався Олександр Шевченко

28 лютого 2019, 23:43

Коаліція громадських організацій досягла спільного бачення щодо ключових питань державної антикорупційної політики з Олександром Шевченком. Загалом вже сім кандидатів у Президенти України підтримали Антикорупційний порядок денний, запропонований 23 експертними громадськими організаціями. А от Порошенко досі мовчить.

Так, сьогодні під час зустрічі кандидат на посаду Президента України від політичної партії "УКРОП" Олександр Шевченко висловив підтримку усіх чотирьох положень Антикорупційного порядку денного, запропонованих коаліцією громадських організацій, як такі, що відповідають ключовим проблемам державної антикорупційної політики.Позиція Олександра Шевченка щодо зазначених викликів полягає у підтримці таких ініціатив як перезапуск НАЗК, звільнення керівника САП Назара Холодницького та його заступників, звуження повноважень СБУ до стандартів НАТО, а також підримка незалежності НАБУ від політичних нападок та надання Бюро незалежного від СБУ прослуховування.

Також Шевченко висловив готовність працювати разом з громадськими експертами по розробці та підтримці відповідних законопроектів групою народних депутатів від "УКРОПу".

Нагадаю, що Антикорупційний порядок денний раніше вже підтримали шість кандидатів у Президенти, включаючи лідерів президентської гонки Володимира Зеленського та Юлію Тимошенко, а також Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Валентин Наливайченко та Дмитро Гнап.

Коаліція експертних антикорупційних організацій готова обговорити положення Антикорупційного порядку денного з іншими кандидатами у Президенти України.

Більш детально зі змістом Антикорупційного порядку денного, кандидатами, які підтримують його положення, та Коаліцією громадських організацій можна ознайомитись на інформаційній платформі Антикорупційного порядку денного.

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Valentin Levanchuk _ 04.03.2019 19:25
IP: 35.235.226.---
...Послухали лисичку, і щуку кинули у річку... Отака боротьба корупціонерів з корупцією. Олександр Шевченко, це перший корупціонер в Україні. Докази? Повідомлю про те, що відомо особісто мені, як жителю Івано-Франківської області. Не так давно, коли Шевченко ще був кандидатом в депутати, на виборах в Верховну раду України, він організував підкуп виборців сіл Кулуського району, методом надання безкоштовних, для них, автобусів, для туристичної поїздки в Буковель.
slebed _ 01.03.2019 10:02
IP: 35.235.226.---
Зеленський має офшори, Шевченко має офшори, Гнап ховав гранти в тумбочці, у Гриценка і Садового все на жінок записане, у Наливайченка – на жінку і доньку, Ю. В. по декларації бідна, як церковна миша, але одягається на тисячі $. І ці всі кандидати будуть боротися з корупцією?
Анатолій Марченко _ 01.03.2019 07:48
IP: 35.235.227.---
Який дієвий механізм реалізації задекларованих обіцянок? Внесення в передвиборчу програму, громадський договір, підготовка законодавчих рішень в проекті Указів з візуванням ГО... пункти приєднання носять конкретний характер. Досить обіцянок навпаки.
Зеленський20 Україна та Європа1086 Корупція1336 Порошенко2 Свобода слова568
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter